Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a jak tam sprawa z gwintem? :tongue4:

Zmieniony :naughty: porobie fotki i powiem jakie wrazenia , na razie musze troszke pojezdzic :kox:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:44_________________________________________________......aha jakby ktos szukal jak podlaczyc TV TUNER http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=204722.0

Opublikowano

Grzegorz, finalnie felgi robiłeś produktami R-M ?

Opublikowano

w niedalekiej przyszlosci zona bedzie jezdzic B6 :kox:

a Ty b8 ? :rolleyes::naughty:

pisz jak gwint

Opublikowano
  • Autor

Grzegorz, finalnie felgi robiłeś produktami R-M ?

Tak natrysk :wink4:

Ale mialem niedawno niespodzinke :kox: szwagier zajechal z Holandii w parenascie godzin z mala buteleczka :evil: 2 l a przy okazji :drunk: moze skoncze ja do wieczora :gwizdanie:

Pomierzylem gwinta i jest 63 cm przod i tym stoi rowno zawiecha lepsza o niebo od tego co mialem :thumbup:

img6220u.jpg

img6217c.jpg

img6218u.jpg

img6219y.jpg

Opublikowano

Grzesiu teraz jak tak patrzę na te felgi to zauważyłem, że nie mają rantu ... ktoś przetaczał ranty :mysli:

PS ... gumki ładnie naciągnięte :naughty:

Opublikowano

made in Киргизская Советская Социалистическая Республика :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

made in Киргизская Советская Социалистическая Республика :polew: :polew: :naughty:

te są w dziale sprzedam :polew:
Opublikowano

pytalem sie ostatnio Grzeska ile ma gleby z przodu i myslalem ze mam podobnie ale okazalo sie sie on ma 63cm a ja 65,5 :decayed: takze moje b6 nie jest az takie niskie :rolleyes:

Opublikowano

pytalem sie ostatnio Grzeska ile ma gleby z przodu i myslalem ze mam podobnie ale okazalo sie sie ona ma 63cm a ja 65,5 :decayed: takze moje b6 nie jest az takie niskie :rolleyes:

Też kiedyś pytałem ale nie pamiętał.

u mnie przód siedzi na 62cm

tył mam 63.

Więc do mnie 19" bym nie wsadził bo na bank by obcierało.

Opublikowano
  • Autor

pytalem sie ostatnio Grzeska ile ma gleby z przodu i myslalem ze mam podobnie ale okazalo sie sie ona ma 63cm a ja 65,5 :decayed: takze moje b6 nie jest az takie niskie :rolleyes:

Tak to juz jest u mnie ....starego piernika :decayed: , ze tez mi w glowie takie mody z gwintem i lansem :kox:

Opublikowano

img6218u.jpg

img6219y.jpg

DSC00677.JPG

DSC00679.JPG

chociaż przód muszę dać pół centa niżej aby wyrównać z tyłem.. :decayed:

a z tym piernikiem to już nie przesadzaj :good:

Opublikowano

tez mam 63 cm :decayed: moze jakis Klab załozymy :naughty: cos jak divisiony :D

Opublikowano

Ale wysokość auta zależy też od kół... Więc nie bardzo takie mierzenie

Opublikowano

wrclaguna je jestem deczko młodszy i uważam gwint za :kox::evil: a nie typowy lans

Opublikowano

Też kiedyś pytałem ale nie pamiętał.

u mnie przód siedzi na 62cm

tył mam 63.

Więc do mnie 19" bym nie wsadził bo na bank by obcierało.

a na jakim kole to mierzyles ?

Opublikowano

tez mam gwint i popieram :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tez mam gwint i popieram :wink4:

Niezle teraz sztywno jest :kox: teraz to dopiero zakrety sie wchodzi :przebiegly:

Opublikowano

Też kiedyś pytałem ale nie pamiętał.

u mnie przód siedzi na 62cm

tył mam 63.

Więc do mnie 19" bym nie wsadził bo na bank by obcierało.

a na jakim kole to mierzyles ?

mierzyłem na 16"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.