Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

do B8 to 20" :tongue4:

Zona by umarla :D ale szukam :przebiegly: przy zawieszeniu nic nie bede robil bo juz slyszalem od niej :punish:

:sarcastic:

Opublikowano

skręć na maxa gwint w B6 to w B8 może byc komfortowo i mientko

Opublikowano

Kielce czy Ostrowiec??

Opublikowano

kupiles b8 :shocked::notworthy: sprowadzana z Niemiec? z czego Ty masz kase w Rzeszowie z przemytu z Ukrainy :polew:

Opublikowano

Ostrowiec :wink4: fele od S5

to jak chcesz jutro mam wolny popołudnie na 99 % mogę je zabrać do wulkanizacji na sprawdzenie?
Opublikowano

będzie na spocie?? :gwizdanie:

Opublikowano

Nie było mnie tutaj jakiś czas i... :oklaski: DAWAJ FOTY :decayed:

...szczęściarzu, ja swojej jeszcze nie znalazłem ;(

Opublikowano
  • Autor

kupiles b8 :shocked::notworthy: sprowadzana z Niemiec? z czego Ty masz kase w Rzeszowie z przemytu z Ukrainy :polew:

Dzielili pole dziadka :decayed: i mi cos tam sie dostalo :naughty:

Nie było mnie tutaj jakiś czas i... :oklaski: DAWAJ FOTY :decayed:

...szczęściarzu, ja swojej jeszcze nie znalazłem ;(

Spoko Bartku bedzie wszystko w swoim czasie :naughty: nie ma co pokazywac taki tam golas

Opublikowano

W to, że to golas to nie uwierzę (rozmawialiśmy na ten temat w BT :decayed:). A z drugiej strony, jeśli nawet - to ktoś musi opierdolić te wszystkie mody w B8 :polew:

Opublikowano

W to, że to golas to nie uwierzę (rozmawialiśmy na ten temat w BT :decayed:). A z drugiej strony, jeśli nawet - to ktoś musi opierdolić te wszystkie mody w B8 :polew:

B6 i B7 już oklepane na wylot, teraz czas na B8 :naughty:

Opublikowano

I to jest właściwe podjecie do sprawy :decayed:

Opublikowano

Nie było mnie tutaj jakiś czas i... :oklaski: DAWAJ FOTY :decayed:

...szczęściarzu, ja swojej jeszcze nie znalazłem ;(

ja swojej też jeszcze nie znalazłem ;( sprawdzałem już kilka fajnych... i albo dach panoramiczny przecieka, albo cały malowany... :wallbash: a wczoraj chciałem rezerwować super auto, biały avant s-line i godzinę wcześniej ktoś go kupił :/ miał przejechane tylko 56000 :wallbash:

Opublikowano

FOTY FOTY !!!! :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

b8 cacy auto ale... jak chce zobaczyć b6 na gwincie :chytry:

Opublikowano

nie no kupił B8 a żonie zostawił zglebione auto na 19 calach :polew: :polew: Twoja żonka musi być dobrym kierowcą, a Ty musisz mieć do niej sporo zaufania :naughty::good:

Opublikowano
  • Autor

b8 cacy auto ale... jak chce zobaczyć b6 na gwincie :chytry:

Spoko :decayed: zajade na Spota to obloookasz :kox:

nie no kupił B8 a żonie zostawił zglebione auto na 19 calach :polew: :polew: Twoja żonka musi być dobrym kierowcą, a Ty musisz mieć do niej sporo zaufania :naughty::good:

B8 tez bedzie pewnie na gwincie i 19" :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.