Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłeś tą B8 którą wklejałeś do zakupu kontrolowanego????

Opublikowano

O k**wa Avant :facepalm:

Opublikowano

Byla spoko z wypasem :good: Cos innego sie trafilo w Niemcowni :decayed:

może to Ty mi podkupiłeś te fajne sztuki? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Byla spoko z wypasem :good: Cos innego sie trafilo w Niemcowni :decayed:

może to Ty mi podkupiłeś te fajne sztuki? :decayed:

No co Ty :wink4: golasow nie brakuje :decayed:

Opublikowano

Byla spoko z wypasem :good: Cos innego sie trafilo w Niemcowni :decayed:

może to Ty mi podkupiłeś te fajne sztuki? :decayed:

No co Ty :wink4: golasow nie brakuje :decayed:

żartuje oczywiście :) avanty, które miałem na oku były białe i srebrne... więc to nie te same :decayed:

Opublikowano

b8 cacy auto ale... jak chce zobaczyć b6 na gwincie :chytry:

Spoko :decayed: zajade na Spota to obloookasz :kox:

nie no kupił B8 a żonie zostawił zglebione auto na 19 calach :polew: :polew: Twoja żonka musi być dobrym kierowcą, a Ty musisz mieć do niej sporo zaufania :naughty::good:

B8 tez bedzie pewnie na gwincie i 19" :naughty:

nie nie nie! ja na spocie chce zobaczyć b8 :evil:

chyba że na dwa przyjedziesz :kox:

Opublikowano

2.0TDI , FWD :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

2.0TDI , FWD :facepalm: :facepalm:

chyba nie wiesz kolego ile kosztuje przyzwoicie wyposażone B8 quattro..

Opublikowano

spoko quattro się doreza :decayed: a i moc też się zrobi :kox:

Opublikowano

spoko quattro się doreza :decayed: a i moc też się zrobi :kox:

No w Wasze umiejętności oraz możliwości nie wątpie :evil: Czekam na fotke bo na spota raczej nie dam rady zajechać :przebiegly:

Opublikowano

skonczcie te teksty z ta ikona :facepalm: najpierw niech kazdy z was kupi b8 a pozniej sie madrzy

kazdy by chcial b8 3.0 tdi Q albo s4

Grzesiek najwazniejsze ze bedziesz mial najnowszy model a4 :good:

Opublikowano

kazdy by chcial b8 3.0 tdi Q albo s4

ba :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:D Tez bym chcial miec Q :wink4:

Szybkie pytanko czy do mojego 2.0 CAGA podejdzie turbinka od 170 CAHA :mysli:

Opublikowano

:D Tez bym chcial miec Q :wink4:

Szybkie pytanko czy do mojego 2.0 CAGA podejdzie turbinka od 170 CAHA :mysli:

powinno podejść. ale napisz do david_n bo on miał w planach wrzucenie turbo CAHA

Opublikowano

już Ci mocy brakuje?? :decayed:

Opublikowano

Ta B8 jest Janusza - moman'a :wink4:

Opublikowano

A gdzie jakieś zdjęcia :cool1:

Opublikowano

Dziś pooglądałem nową :a4fan: b8 Grześka, auto :kox: i do tego już kupił 2 przyczepy części na mody :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.