Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
WRC gdzie takie dostanę?

View image: przełaczniki 2012

Chyba sobie zmienię jak pasują bo moje lekko wytarte są.

W ASO kupisz.

Ja takowe juz dawno kupiłem z zamiarem włożenia do B6, tylko jakoś czasu brak... Ale mod na + jak najbardziej

Opublikowano

czyli te przyciski otwierania szyb z chromem podejdą do b6?? :eusathink:

Opublikowano
czyli te przyciski otwierania szyb z chromem podejdą do b6?? :eusathink:

Si, wystarczy troche poszperać na zagranicznych forach i jest sporo fotek

img5272b.jpg

img5271t.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i spoko przełaczniki są :wink: pewnie są z A8 lub A6

Wpadła jeszcze wymianka wszystkich silowników klap (maska , tylna klapa) :decayed:

Opublikowano

otwiera się teraz tak jak powinno ?

Opublikowano

gdzie kupowałeś ten komplecik, ASO ?

prze_aczniki_2012.jpg

Opublikowano

no te widziałem ale nie są aż tak ładne jak te co Ty masz :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Foto konkret to i po www krąży.

Dzialaj coś z B6 jeszcze Grzesiu?

Opublikowano
  • Autor
Foto konkret to i po www krąży.

Dzialaj coś z B6 jeszcze Grzesiu?

Jak wiadomo w przyszłym roku analog TV wyłączą :wink: Będę zakładał cyfrowy tuner TV do auta :decayed: ....będziem oglądać w HD :grin:

Opublikowano

tego auta chyba nigdy nie sprzedasz, co? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Minęlo 7 lat jak je mam :grin:

B6 daje radę :wink:

Z lodowki mozna chłodny browar wypić i oglądnąć coś w TV czy DVD :naughty: ........a w B8 tego brak :whistling:

Opublikowano
:shock3: I to w Irlandii... Najgorsze to jest to, że ten baran nie sprzedaje pełnego s line tylko k**wa replike S line która wygląda ochydnie... :doh:
Opublikowano

a ja mam małe pytanko, kierownica RS4 pasowała P&P ? multifunkcja chodzi ?

Opublikowano
  • Autor
a ja mam małe pytanko, kierownica RS4 pasowała P&P ? multifunkcja chodzi ?

Kierownica z RS4 B7 była na Module T oraz tasmie z literką B wszystko pod MF a jezeli chodzi o Multifuncje to nie bedzie nic chodzić :wink:

Opublikowano
a ja mam małe pytanko, kierownica RS4 pasowała P&P ? multifunkcja chodzi ?

Kierownica z RS4 B7 była na Module T oraz tasmie z literką B wszystko pod MF a jezeli chodzi o Multifuncje to nie bedzie nic chodzić :wink:

powiem Ci ze jest rewelacyjna , szkoda ze nie będzie działać MF :kwasny: ogólnie to ładny masz ten środek, zastanawia mnie tylko przycisk rolety ? masz avanta to do czego on służy ? i przycisk "S" ?

Opublikowano
  • Autor

Jak kupowałem kiere z 3 lata temu to dodatkowo kupiłem przycisk START/STOP oraz tunel srodkowy z wszystkimi przycisakami ......i tak zostało :decayed:

Opublikowano
Jak kupowałem kiere z 3 lata temu to dodatkowo kupiłem przycisk START/STOP oraz tunel srodkowy z wszystkimi przycisakami ......i tak zostało :decayed:

dzięki za info :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.