Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Uzywka oczywiście to jest :wink:

Z Chromem do B6 B7 takie podejdą PANEL PRZELACZNIKI SZYB AUDI A4 B6 S LINE NOWE (2454466312) - motoAllegro

WRC masz może nr części tych przełączników.

a były potem na allegro za 140zł i poszły :kwasny:

Opublikowano

Jesli bedzie do sprzedania w calosci, to trzeba bedzie sie mocno zastanowic widze- piekna jest, moze czas powrocic do Audi po kilku latach z BMW :naughty:

Opublikowano

Super furka :) Nie mogę się na nią napatrzeć :)) Chyba to moja ulubiona B6stka na tym forum :) Nie pytam nawet ile kosztowały wszystkie te modyfikacje ;) Mamy zdaję się ten sam silnik. Ile można z niego wykrzesać bez skomplikowanych operacji?

Opublikowano

Ile razem wydałeś na modyfikacje?

Opublikowano
Ile razem wydałeś na modyfikacje?

Myślisz ze to tak można zliczyć każdy grosz, to się robi z pasji, wręcz miłości do auta i marki.

Opublikowano
Ile razem wydałeś na modyfikacje?

Czy to ma takie znaczenie? Ale mnie denerwują tacy ludzie co tylko chodzą i ile za to, ile za to, ile za to a później za plecami mi gadają jaki to chory jestem, że tyle kasy w 10-letnie auto pakuje...:facepalm:

Opublikowano
:lol1: Młody dałeś czadu :oklasky:
Opublikowano
Ile razem wydałeś na modyfikacje?

Czy to ma takie znaczenie? Ale mnie denerwują tacy ludzie co tylko chodzą i ile za to, ile za to, ile za to a później za plecami mi gadają jaki to chory jestem, że tyle kasy w 10-letnie auto pakuje...:facepalm:

...bo tak jest :kox::grin:

Opublikowano
Ile razem wydałeś na modyfikacje?

Czy to ma takie znaczenie? Ale mnie denerwują tacy ludzie co tylko chodzą i ile za to, ile za to, ile za to a później za plecami mi gadają jaki to chory jestem, że tyle kasy w 10-letnie auto pakuje...:facepalm:

...bo tak jest :kox::grin:

Nic dodać nic ująć:wink:

Opublikowano

Oj przesadzacie. Ja już w swoje auto wydałem 10 tysięcy, ale na same wymiany części bo lubię mieć wsyztsko w absolutnie idealnym stanie. Teraz interesuje mnie właśnie zmiana wyglądu.

Opublikowano

Wszystkie mody rozpisane są w poradnikach na forum, masz tam też ceny ile co kosztuje, moim zdaniem kto ile wydał na auto to jego indywidualna sprawa:whistling:

Opublikowano
Oj przesadzacie. Ja już w swoje auto wydałem 10 tysięcy

Phii... Też mi wydatek :-P

Jeśli chciales zaimponic tą kwotą, to w tym gronie starczyło Ci jedynie na to by się ośmieszyć :-P

Opublikowano

oj dajcie chlopakowi spokoj moze nie wie do konca ile to wszystko kosztuje :wink:

Opublikowano
Oj przesadzacie. Ja już w swoje auto wydałem 10 tysięcy, ale na same wymiany części bo lubię mieć wsyztsko w absolutnie idealnym stanie. Teraz interesuje mnie właśnie zmiana wyglądu.

10 tyś pewnie wydałeś bo kupiłeś auto w "promocji" :decayed:

Opublikowano

Na nabijanie postów wam się wzięło czy co?

jozek726 - auta w promocji nie kupiłem - szukałem ponad pół roku bez żadnego pośpiechu.

Opublikowano

W tych topicach statystyki sa wylaczone.

Posty nabija się w dziale technicznym ;-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cos dłubłem w mojej B6 :wink:

Montaz TUNER TV cyfrowy oraz przeróbka DVD z mozliwośćia ogladania w czasie jazdy .

Przy okazji odchudziłem troche przewody :whistling: Poszła nowa wiazka gdyż poprostu w kabelkologi juz sie gubiłem i nie mogłem wszystkiego zmieścić :decayed:

Czekam na mocną antenę jeszcze i zobaczy jak to u mnie w Rzeszowie odbiera .

IMG_7724_1.jpg

IMG_7722.jpg

IMG_7723.jpg

Opublikowano

Ile tam tego jest:shock3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.