Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

---------- Post dopisany 27-10-2012 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 09:21 ----------

Tak wygląda włacznik świateł juz załozony po SWAPIE z chromikiem :wink: dla tych co pisali mi na PW :grin:

http://s19.postimage.org/jj4u1bpnn/IMG_7871.jpg

Grzesiu też sobie zrobiłem taką podmiankę na chromik tylko jest jedno ALE jak będziemy teraz wyjmować cały włącznik?:grin: Skoro teraz pokrętła nie da się wcisnąć w celu wyjęcia.

Przypuszczam, że trzeba będzie od środka te dwa ząbki jakoś wcisnąć, wyciągałeś już ten włącznik po swapie?:wink:

Ja niestety nie zwróciłem uwagi jak oryginalnie wyjmuje się te włączniki z chromem w TT, polo, A3 itp :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany 27-10-2012 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 09:21 ----------

Tak wygląda włacznik świateł juz załozony po SWAPIE z chromikiem :wink: dla tych co pisali mi na PW :grin:

http://s19.postimage.org/jj4u1bpnn/IMG_7871.jpg

Grzesiu też sobie zrobiłem taką podmiankę na chromik tylko jest jedno ALE jak będziemy teraz wyjmować cały włącznik?:grin: Skoro teraz pokrętła nie da się wcisnąć w celu wyjęcia.

Przypuszczam, że trzeba będzie od środka te dwa ząbki jakoś wcisnąć, wyciągałeś już ten włącznik po swapie?:wink:

Ja niestety nie zwróciłem uwagi jak oryginalnie wyjmuje się te włączniki z chromem w TT, polo, A3 itp :kwasny:

ja dopiero o tym pomyslalem jak wcisnalem wlacznik na miejsce no i od tamtej pory nie wycigalem bo sie nie da :decayed: pewnie bede zmienial z calym dolem deski no bo co zrobic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się podważyć te ząbki po zdjęciu dolnej obudowy nad nogami, jeden bez problemu, drugi trzeba trochę pomacać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcacego nie ma nic trudnego :decayed: jakoś radzic sobie trzeba .

Ja tez nie pomyslałem o tym :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy przynajmniej powymienialiście już sobie diody i macie spokój, ja planowałem zostawić sobie ich wymianę na "zaś":grin: czyli to "zaś" chyba będzie na wiosnę.:wink:

Ale i tak było warto, a jak się wsadziło to i się wyciągnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kolego jakie oswietlenie,zarowki masz wsadzone w srodku ze daja takie ładne swiatło ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu pod kierę zimową jaki masz moduł i taśmę?? inne niż do letniej kiery?? strasznie mnie męczy kiera z d3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu pod kierę zimową jaki masz moduł i taśmę?? inne niż do letniej kiery?? strasznie mnie męczy kiera z d3 :decayed:

Ja miałem jeden MODUL z literką T ktory obsługiwał wszystko :wink:

Na zimę zmieniałem tylko kiere :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A q obsluzy jak mysisz?? Tasma normalna z b7 mf?

Nie obsłuzy juz było sprawdzane (brak pinów w MODULE) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, przeczesałem cały wątek i mam pytanko, czy zostawiłeś seryjne sprzęgło i dwumasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, przeczesałem cały wątek i mam pytanko, czy zostawiłeś seryjne sprzęgło i dwumasę?

Tak jest seria i daje rade bez problemu :wink:

Przy 170 tys. zmieniałem komplet na nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi zabiłeś klina. Myślałem, że przy takim przyroście mocy seryjna dwumasa nie da rady.

A jaki przebieg zrobiłeś od "dłubnięcia"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma gdzieś 206 tys.

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 09:17 ----------

Autko sprzedane :smutas: jezdziłem nim 8 lat .

Dzieki wszystkim za spedzony czas w moim wątku :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:foch::smutas::beksa:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

W dobre ręce chociaż poszła? Ktoś z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało, że w końcu sprzedałeś? Miejmy tylko nadzieje, że A4 trafiła w ręce kogoś kto będzie dbał o nią tak jak ty:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma gdzieś 206 tys.

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 09:17 ----------

Autko sprzedane :smutas: jezdziłem nim 8 lat .

Dzieki wszystkim za spedzony czas w moim wątku :hi:.

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...