Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przeciez ,ze uzywka

:naughty: dałem niecałe 70 PLN z przesyłem.

Kolego a z jakiego samochodu masz ten przełącznik?? Pasował P&P czy wymagał dłubania??

poczytaj mi mamo :wink: zerknij wstecz na stronach i będziesz wiedział :decayed:

Sorry, moje niedopatrzenie. Szkoda, ze na alledrogo w tej chwili nie ma takich przecznikow w tej cenie :(

troche drozej *VW GOLF V VI PLUS EOS PRZELACZNIK WLACZNIK SWIATEL (2792488939) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

No i wszystko poskładane i zakodowane :decayed:

Czyli AIR BAG 8 jasków oraz wyłacznik AIR BAG w schowku plus Panel w podsufitce wyrezane (przed 06.20002) :wink: .

IMG_7938.jpg

IMG_7939.jpg

Grzanie tylnej kanapy odpalone :wink:

IMG_7937.jpg

IMG_7936.jpg

C.D.N. :decayed:

Opublikowano
:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
Opublikowano

C.D.N. :decayed:

to tu można coś jeszcze dołożyć? :grin:

Opublikowano
  • Autor

C.D.N. :decayed:

to tu można coś jeszcze dołożyć? :grin:

Tylko pierdółki :grin:

Czekam na włacznik od elektrycznej klapy :wink:

Dziś rano webasto odpaliłem i zero dymka ( 10 miesiecy temu ostatni raz chodziło :kox: )

Opublikowano

Elektrycznej klapy? To jednak da się to w avancie wyrezać?

Opublikowano
  • Autor
Elektrycznej klapy? To jednak da się to w avancie wyrezać?

Moze żle napisałem :decayed: chodziło mi o przycisk zdalnego otwierania klapy :wink:

img9384q.jpg

Opublikowano

da sie ten panel jakos w miare wpasowac w zwykly boczek?

Opublikowano
  • Autor
da sie ten panel jakos w miare wpasowac w zwykly boczek?

Tak :wink: tu masz cały DIY z tego ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przycisk-zdalnego-otwierania-klapy-bagaznika-4e4-4e5-239650/index3.html

otwor.JPG

glue.JPG

Opublikowano

dzieki wielkie!:hi:

Opublikowano

Grzesiu Ty jesteś nie samowity!! :slina::slina::slina:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

MacGyver...

Opublikowano

Sam się właśnie nad tym teraz zastanawiam bo trafiły się boczki pod alarm więc jest opcja wrzucenia przycisku do otwierania klapy.:naughty:

Opublikowano

niezły z Ciebie wariat, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu..

Opublikowano
Wrclaguna a jakie są parametry tych felg z RS4? Wiem że ten wzór był w różnych opcjach i zastanawiam się co da radę upchać do B7 sedana
Opublikowano

Twoja sztuka jest chyba najbardziej dopasiona na tym forum :kox:

gratuluje

Opublikowano

kurde znow dzialasz daj jej spokoj :))

Opublikowano
Twoja sztuka jest chyba najbardziej dopasiona na tym forum :kox:

gratuluje

tu się z kolegą zgodzę naprawdę fajna sztuka :D

A do właściciela autka i użytkowników, panowie jak z tymi Felami chińczykami?? bo ceny ori sa kosmiczne a dużo osob widze kupuje wiec jak z wytrzymałością ?

Opublikowano
  • Autor

Trudno wyczuć jeśli chodzi o chińczyki ale w wiekszości to fele z plasteliny :decayed: ja u siebie mam MADE IN GERMANY z 2007 roku :decayed:

p.s. co do wypasu to sa lepsze na FORUM :wink:

Opublikowano

p.s. co do wypasu to sa lepsze na FORUM :wink:

ja tam widzę 3 max wypasione B6 na forum: Twoje, Bartka i Domina :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.