Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy wracasz z Holandii :cool1:

soon, niespodzianka :cool1:

jak będzie zimno na spocie to wszyscy pakujemy się do twojej fury!

a wyrezałeś już stoliki w oparciach przednich foteli na alkohol dla pasażerów z tyłu? :decayed: :decayed:

no i co z podgrzewaną kanapą?? - to na serio

Opublikowano
  • Autor

kiedy wracasz z Holandii :cool1:

no i co z podgrzewaną kanapą?? - to na serio

oczywiscie to na serio :decayed: w tunelu srodkowym z tylu masz pokretla regulacji ciepelka :przebiegly:

img5860f.jpg

Opublikowano

najs, z wersji USA :naughty:

chyba przegapiłem w wątku :embarrassed:

Opublikowano

gdzie dorwałeś te przyciski ? :)

Opublikowano

ostatnio w b7 cos takiego widziałem... :good:

Opublikowano

Takie głupie pytanie... jakiej firmy masz baterie do pilota od Webasto? Ja mam GP AAAA i dalej za duże są aby tam wlazły... są wyraźnie mniejsze od AAA, ale i tak nie wchodzą (za długie).

Opublikowano
  • Autor

trza miec pilota :confused4: tylko jego mi brakuje :disgust: sterowanie tylko z poziomu wlacznika w tunelu :)

Do konca roku na razie zadnych modow :gwizdanie: rozkminiam sprawe sterownia MULTI kiery z RS4 :smutas:

Opublikowano

Do konca roku na razie zadnych modow :gwizdanie: rozkminiam sprawe sterownia MULTI kiery z RS4 :smutas:

e tam pewnie cos nowego sie jeszcze pojawi :naughty: no rozwiaz ten temat z dzialaniem multi bo to lipa z tym :kwasny: a na niemieckich forach sprawdzales? moze ktos to rozwiazal

Opublikowano

kiedy wracasz z Holandii :cool1:

no i co z podgrzewaną kanapą?? - to na serio

oczywiscie to na serio :decayed: w tunelu srodkowym z tylu masz pokretla regulacji ciepelka :przebiegly:

img5860f.jpg

Grzesiek, ta popielniczka z przełącznikami grzanych foteli, jest zespolona z tunelem czy ma jakiś osobny numer?

Opublikowano
  • Autor

Do konca roku na razie zadnych modow :gwizdanie: rozkminiam sprawe sterownia MULTI kiery z RS4 :smutas:

e tam pewnie cos nowego sie jeszcze pojawi :naughty: no rozwiaz ten temat z dzialaniem multi bo to lipa z tym :kwasny: a na niemieckich forach sprawdzales? moze ktos to rozwiazal

nikt tego nie rozwiazal na zadnym forum :confused4: szukalem wszedzie ... nawet na stronie Afrykanskiej :blink: .... i nie bedzie dzialac tylko przeszczep z rolkami musi byc

Opublikowano

kiedy wracasz z Holandii :cool1:

no i co z podgrzewaną kanapą?? - to na serio

oczywiscie to na serio :decayed: w tunelu srodkowym z tylu masz pokretla regulacji ciepelka :przebiegly:

img5860f.jpg

Grzesiek, ta popielniczka z przełącznikami grzanych foteli, jest zespolona z tunelem czy ma jakiś osobny numer?

Sam ten plastik można kupić chyba bo u mnie się da wyciągnąć

Opublikowano

ale w rs4 jest inna kiera :)

Opublikowano
tylko przeszczep z rolkami musi byc

a co to dla Ciebie :tongue4: 2 dni i rozkminisz to tak samo jak przejsc mario w lewo strone :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzis doszedl brakujacy pilot :kox: do webasta fabrycznego :) dzieki Bartek :notworthy::drunk: Pewnie w tym tygodniu dokoncze pelna instalacje wraz ze sterownikiem :dance:

img6059i.jpg

Zakup czterech nowych czujnikow cisnienia opon :decayed: nowka sztuki :wink4:

Opublikowano

Jagermeister na lepsze rezanie to jest to :kox::cool1:. Działaj Grzegorz, powodzenia :).

Opublikowano

aż dziw i strach bierze, że wciąż jest coś do rezania :kox:

Opublikowano

Grzesiu - czujniki z ASO czy gdzieś taniej dorwałeś? Myślę co by sobie przywalić na zimówki ;)

Opublikowano
  • Autor

Jagermeister :decayed: jest miodzio , co wieczor podpijam sobie w kubeczku firmowym :oops:

musze jeszcze poszukac bateryjek do pilota webasto :) gdzies widzilem te oznaczenia tych bateryjek specjalnych :mysli:

zaworki specjalne do czujnikow wyczailem w tym sklepie po 7,50 sztuka http://felgeo.pl/product-pol-114-Aluminiowy-Wentyl-Skrecany-TPMS.html

Cena w ASO 78 PLN 1 szt. :kwasny:

Dorwalem czujniki poza ASO Bartku :wink4:

Opublikowano

ja kupilem 4 sztuki za 40 euro jak by co moge kolesia zapytac czy ma jeszcze te do kol nowki oczywiscie ale nie tak ladnie zapakowane jak te :)

Opublikowano
  • Autor

ja kupilem 4 sztuki za 40 euro jak by co moge kolesia zapytac czy ma jeszcze te do kol nowki oczywiscie ale nie tak ladnie zapakowane jak te :)

cena bardzo dobra :) a czy byly z wentylkami :mysli: spytaj i daj znac :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.