Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tu się mylisz..samochód nie powinien się dogrzewać na postoju..webasto jest super sprawą również kiedy masz zasnieżony samochód..nie musisz skrobać szyb :) i dodatkowo ogrzewa wnętrze samochodu nie pobierając dużo paliwa i energii..dodatkowo przydaje się w lato bo uruchamia obieg powietrza...

Opublikowano

racja silnik nie powinien zaczynac nagrzewac sie na biegu jałowym

Opublikowano

No tak, ale jak włączę silnik powiedzmy na 3 minuty, to już szyby odpuszczą trochę i ruszę i zaraz ciepłe powietrze zaczyna lecieć. Jest write-up na zrobienie webasto? To forum jest jak choroba... Co chwilę coś nowego chcę :P A nie ma skąd funduszy brać hehe

Opublikowano

racja silnik nie powinien zaczynac nagrzewac sie na biegu jałowym

a to niby dlaczego? bo co bo wam szkopy powiedzialy zeby nie dogrzewac na jalowym??

Opublikowano

Webasto to webasto odpalasz i po chwili siedzisz jak w saunie :kox:

Ja już wszystkie części mam tylko zamontować na dniach będziemy u mnie zakładać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No tak, ale jak włączę silnik powiedzmy na 3 minuty, to już szyby odpuszczą trochę i ruszę i zaraz ciepłe powietrze zaczyna lecieć. Jest write-up na zrobienie webasto? To forum jest jak choroba... Co chwilę coś nowego chcę :P A nie ma skąd funduszy brać hehe

sprawdz czy nie masz u siebie cos takiego :gwizdanie: :cool1: czyli dodatkowe ogrzewanie

2bcRS.jpg

Opublikowano

Grzesiek pakiet moc jutro. ale to na inny temat.

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek pakiet moc jutro. ale to na inny temat.

czekamy na wynik z Mineralnej :wink4::naughty:

Opublikowano

sprawdz czy nie masz u siebie cos takiego :gwizdanie: :cool1: czyli dodatkowe ogrzewanie

2bcRS.jpg

To ma każde TDI w A4 ;)

Opublikowano

tylko u mnie coś to słabo grzeje

Opublikowano
  • Autor

Nastepny mod sie szykuje :wink4: nie wiem co i jak bedzie hulac w moim RNS E 2010 , ciekawi mnie czy ktos ma takie coooosiK w swoim AUDI :mysli:

audirnsemy1003s.jpg

img5903n.jpg

Opublikowano

To się podłącza w miejsce zmieniarki czy oddzielne kable? Do concerta jest taki ipod adapter?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mlody_drog ...tak jest taki intrfejs :) a siebie mam taki :wink4:

img5931f.jpg img5932z.jpg

ostatnio troszke porezalem sobie :decayed: dokonczylem sprawe z MCE i modulem HIGH 8E0 907 279 F ( nareszcie dopadlem :cwaniak1: ) podlaczeniem AUTO swiatel czujnika i coming home :rolleyes:

img5960l.jpg

img5957x.jpg

i nabralo mnie na montaz fabrycznego alarmu z kolega virus01 :tongue4:

przyciskialarm.jpg

pomarancz17pin.jpg

oczywiscie musiala byc zmiana Modulu Komfortu pod ALARM :wink4:

komfortwtyki.jpg

img5920p.jpg

Troszke kabelkow znow doszlo do auta :kox:

Opublikowano

czego to jeszcze w tym aucie nie ma?? :decayed:

Opublikowano

czego to jeszcze w tym aucie nie ma?? :decayed:

To na pewno jeszcze nie koniec :)

Opublikowano
  • Autor

czego to jeszcze w tym aucie nie ma?? :decayed:

To na pewno jeszcze nie koniec :)

BARTKU tak to juz jest :decayed:

a u Ciebie pewnie tez jeszcze nie koniec doposazania furki :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

dobre dobre :)))

kur... nie boisz sie ze od tych kabelkow sie schajcuje masz 3 extra gasnice???? :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobre dobre :)))

kur... nie boisz sie ze od tych kabelkow sie schajcuje masz 3 extra gasnice???? :polew:

... noz kurna sie ich narobilo :gwizdanie: jeszcze sie tam pare wcisnie :wink4:

Opublikowano

no niezle niezle to juz chyba wsztyko masz w tej maszynie??

czy sa jakies extrasy ktorych jeszcze nie posiadasz??

ale naprawde podziwiam za checi :good:

Opublikowano
  • Autor

jest jeszcze pare drobiazgow :gwizdanie: w najblizszym czasie :cool1: tuz przed mrozami zmiana kierownicy na podgrzewana ( tylko na zime :decayed: )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.