Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest prawy wzmacniacz antenowy 8E9 035 225 F/T dla Avanta.

Wrc to zdjecie co wkleiles jest do sedana.. Do avanata sa 3 mniejsze

2 Adaś, lewy i prawy.

Opublikowano

Czyli do sedana potrzebuje tylko ten banan??

Opublikowano
  • Autor

Czyli do sedana potrzebuje tylko ten banan??

tak :> mocowany jest do tylnej szyby

Dzisiaj zakonczone zostaly prace z kodowaniem Webasto przyuczeniem Vinu i pojawieniem ikonki i funkcji miedzy zegarami :cool1: ( dzieki Slawek szogun0 oraz Bart-S ON LINE :kox::decayed: )

W niedalekiej przyszlosci zamontowany zostanie sterownik oraz pilot do Webasto jak tylko znajde :decayed:

W warsztacie jest opis podlaczenia Webasto do benzynki ogolnie jest wszystko to samo :cool1: schematy i podlaczenia . W dieslu inna jest pompa paliwa i wpiecie sie w nia , jakby co to sluze pomoca co i jak :)

oto fotka z licznika :gwizdanie:

img5853v.jpg

Opublikowano

kiedy loty na ksieżyc tym autem ? :>

Opublikowano

kiedy loty na ksieżyc tym autem ? :>

Pewnie najpierw zacznie się odpychać na 4 koła :kox: bo podobno podłoga w B6 jest taka sama :naughty:

Opublikowano

na liczniku koło zegara z czasem na tej fotce po prawej stronie taki jak by wiatraczek to co to jest? bo ja tego nie mam :cool1:

Opublikowano

Wentylacja fotela.. Wrc sobie wyrezal ;)

Opublikowano

Wentylacja fotela.. Wrc sobie wyrezal ;)

niwelator pierdów :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Wentylacja fotela.. Wrc sobie wyrezal ;)

:decayed: takie male smiegielko :gwizdanie:

na liczniku koło zegara z czasem na tej fotce po prawej stronie taki jak by wiatraczek to co to jest? bo ja tego nie mam :cool1:

Vipy i niektorzy klubowicze to maja :rolleyes:

Opublikowano

Super :) to teraz jeszcze wyrezaj w aucie skuteczny system przeciwpozarowy bo moze sie przydac :kox:

Opublikowano
  • Autor

Super :) to teraz jeszcze wyrezaj w aucie skuteczny system przeciwpozarowy bo moze sie przydac :kox:

czytalem juz kilka akcji typu pozar ; spalony sterownik grzanej przedniej szyby , spalona czesc auta po uzyciu Webasto :confused4:

....a gasnica u mnie w koltowni lezy :blink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wrzuć kilka fotek webasto po z pod maską :decayed:

Opublikowano

Wczoraj znajomemu się opaliło B6 :gwizdanie: chyba od instalacji ogrzewania przedniej szyby :kwasny: (nic nie przerabiane) :shocked:

Opublikowano

Czyli do sedana potrzebuje tylko ten banan??

tak :> mocowany jest do tylnej szyby

Dzisiaj zakonczone zostaly prace z kodowaniem Webasto przyuczeniem Vinu i pojawieniem ikonki i funkcji miedzy zegarami :cool1: ( dzieki Slawek szogun0 oraz Bart-S ON LINE :kox::decayed: )

W niedalekiej przyszlosci zamontowany zostanie sterownik oraz pilot do Webasto jak tylko znajde :decayed:

W warsztacie jest opis podlaczenia Webasto do benzynki ogolnie jest wszystko to samo :cool1: schematy i podlaczenia . W dieslu inna jest pompa paliwa i wpiecie sie w nia , jakby co to sluze pomoca co i jak :)

oto fotka z licznika :gwizdanie:

img5853v.jpg

U Ciebie to ladniej wyglada :polew::good:

Opublikowano

Wczoraj znajomemu się opaliło B6 :gwizdanie: chyba od instalacji ogrzewania przedniej szyby :kwasny: (nic nie przerabiane) :shocked:

Bardzo się zjarała ?

Opublikowano

Super czarna suka :gwizdanie:, jest na kim sie wzorowac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj znajomemu się opaliło B6 :gwizdanie: chyba od instalacji ogrzewania przedniej szyby :kwasny: (nic nie przerabiane) :shocked:

wlasnie :confused4: najczestsza przyczyna miedzy innymi tej awarii tzn. jest przegrzanie ( a zarazem spalenie ) w sterownika ogrzewanej szyby przedniej . Poprzez niedrozne kanaly odplywowe wody poprostu sterownik plywa caly czas w wodzie :thumbdown:

Jego umiejscowienie ( pod akumulatorem ) jest troszke do d*py :disgust:

Takze trzeba sprawdzac kanaly odplywowe :cool1:

Wrzuć kilka fotek webasto po z pod maską :decayed:

Ciezko cokolwiek bedzie widac na fotce bo wcisniete jest wszystko na styk :rolleyes:

img5858m.jpg

Wczoraj zaprogramowalem Webasto i dzis rano otwieram auto a tu cieplutko :przebiegly:

Naprawde polecam wszystkim ten mod :good:

Teraz bedzie robiona grzana tylna kanapa wraz z wlacznikiem centralnego zamka :tongue4:

img5860f.jpg

Opublikowano

Oj Grzegorz, Grzegorz... :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Oj Grzegorz, Grzegorz... :kox: :kox:

no co.... no co.... :decayed::embarrassed: moze kiedys bede mial fuuullll opcje w moim aucie :wink4:

fotki dla virusa01

img5862.jpg

img5863y.jpg

Opublikowano

no to teraz montujemy u mnie :decayed: już opanowałem schematy podłączenia :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.