Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

za RNS a 2010 można fele od RS4 kupić :kox: a menu bezcenne :) siedzial na nim taki jeden magik :cool1: i dwoch mlodych hakerow :blink:

jutro zobacze jak wyglada obraz na RNS-sie po zalaczeniu kamerki na wstecznym :)

te dwa przyciski pomiędzy ESP a parktronikiem od czego są?

S przycisk wlacza sie drugie ECU i mam wiecej 90 kuni :polew:

przycisk roletki jak wcisne to mam ciemno w aucie :blink:

a tak na powaznie .... tylko swieca :decayed:

Opublikowano

S od rs-a już było o tym :)

sam od dłuższego czasu szukam takiej co ma media :evil: ale ceny powalają..

Opublikowano

S od rs-a już było o tym :)

Nic nie znalazlem albo szukac nie umiem.

Moze jakies dwa zdania o tym przycisku... :rolleyes:

Opublikowano

a czemu ci kubek nie swieci ? i co to jest s :)

Opublikowano

a czemu ci kubek nie swieci ? i co to jest s :)

w miejscu gdzie ma byc szuflada na kubek,jest drugie ECU dodajace 90 KM o ktorym pisal WRC :)

a S zmienia w rs4 chyba nastawy ukladow na bardziej agresywne :mysli:

Opublikowano

Fajniusi ten rns :good:

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek RNS E

dfdcbe43a9c53b40med.jpg

435987323cbc23a1med.jpg

daec7bb5fdbca260med.jpg

a55553c6946b4ec0med.jpg

Z DVD obraz jest lepszej jakosci niz starsza siostra :wink4:

665c2149230b0d1dmed.jpg

4fd6f2bddbf686f9med.jpg

troche kiepski mam aparat i nie oddaje jak jest w rzeczywistosci :cool1:

Opublikowano

dla mnie bomba!!!!

widzialem taka navi tez w seacie i nic nie trzeba kombinowac podobno pasuje p&p do b7

a jak bylo z tym przednim plastikiem pasowal p&p czy musiales cos przycinac??

jaki ma numer seryjny ta navi?

znalazlem jedna od TT za 600euro juz z media zamiast cd/tv

i jeszcze jedno pytanie pojda filmy z karty cd testnij to prosze moze to wreszcie dopracowali :))

Opublikowano

szybkosc przelaczania , dodatkowe powiekszenie skrzyzowan

pokaż :cool1:

Opublikowano

Też jestem ciekaw, fajny bajer i ogólnie ładny ten eReNeS- E :wink4:.

Opublikowano
  • Autor

szybkosc przelaczania , dodatkowe powiekszenie skrzyzowan

pokaż :cool1:

nie pamietam czy w starym RNS E bylo to okienko po lewej :mysli:

09c8ec64705eee51med.jpg

Opublikowano

nie, był opis w ramkach kolejnych "etapów" (ulic, skrzyżowań itp)

Opublikowano

U mnie pokazuje.Nie na wszystkich skrzyzowaniach,ale pokazuje

Opublikowano

Wypasiony ten RNS ale cena też nie mała, pokazuję skrzyżowania jak na Igo :kox: :kox:

Opublikowano

U mnie pokazuje.Nie na wszystkich skrzyzowaniach,ale pokazuje

dokładnie, szczególnie ronda i wiadukty są tak powiekszane :wink4:

Opublikowano

szybkosc przelaczania , dodatkowe powiekszenie skrzyzowan

pokaż :cool1:

nie pamietam czy w starym RNS E bylo to okienko po lewej :mysli:

09c8ec64705eee51med.jpg

po lewej pokazuje kolejnosc wykonanych skretow lub kierunkow jazdy a u mnie mam wlaczona opcje autozoom skrzyzowan i je powieksza przed samym skrzyzowaniem i pokazuje przebieg drogi

wrc -- nie wiem czy doczytales ale pytalem o kilka rzeczy moglbys mnie poinformoweac?::

1- a jak bylo z tym przednim plastikiem pasowal p&p czy musiales cos przycinac?? bo te rev 2 sa tylko do a3 i tt no i seat

2- jaki ma numer audi ta navi? chodzi o numer -- 8P0 035193G ja znalazlem taki do a3 powinien podpasowac czy sie nie da?

znalazlem tez jedna od TT za 600euro juz z media zamiast cd/tv ale nie wiem czy ona jest rev. 2

te nowe rev.2 maja sloty na kardy sdhc i obsluguja 2 x 32gb

3- i jeszcze jedno pytanie pojda filmy z karty sd testnij to prosze moze to wreszcie dopracowali

4- jak masz podlaczone dvd - przez adapter czy jakis sprytny kabelek prosto z rnse

pozdro

Opublikowano

teraz juz wiem czemu chciales swoja Navi pogonic :gwizdanie: mod :slina::good: ale cena zabija :kwasny:

Opublikowano

U mnie pokazuje.Nie na wszystkich skrzyzowaniach,ale pokazuje

pokazuje,ale jest inna animacja,okienko wygląda inaczej

Opublikowano

Kilka fotek RNS E

dfdcbe43a9c53b40med.jpg

435987323cbc23a1med.jpg

daec7bb5fdbca260med.jpg

a55553c6946b4ec0med.jpg

Z DVD obraz jest lepszej jakosci niz starsza siostra :wink4:

665c2149230b0d1dmed.jpg

4fd6f2bddbf686f9med.jpg

troche kiepski mam aparat i nie oddaje jak jest w rzeczywistosci :cool1:

Pięknie to wyszło - od razu rzuca się w oczy, że rozdziałka lepsza.

U mnie pokazuje.Nie na wszystkich skrzyzowaniach,ale pokazuje

pokazuje,ale jest inna animacja,okienko wygląda inaczej

A to nie kwestia nowszej mapy?

Opublikowano
  • Autor

1- a jak bylo z tym przednim plastikiem pasowal p&p czy musiales cos przycinac?? bo te rev 2 sa tylko do a3 i tt no i seat

2- jaki ma numer audi ta navi? chodzi o numer -- 8P0 035193G ja znalazlem taki do a3 powinien podpasowac czy sie nie da?

znalazlem tez jedna od TT za 600euro juz z media zamiast cd/tv ale nie wiem czy ona jest rev. 2

te nowe rev.2 maja sloty na kardy sdhc i obsluguja 2 x 32gb

3- i jeszcze jedno pytanie pojda filmy z karty sd testnij to prosze moze to wreszcie dopracowali

4- jak masz podlaczone dvd - przez adapter czy jakis sprytny kabelek prosto z rnse

pozdro

1.Przedni panel byl wymieniony i pasuje p&p

2.Numer mam 8P0 035193G i pisze RNS E- NU :mysli: ( musze kupic karte SDHC ) i dam znac :wink4: )

3.Sprawdze czy ida tez filmy itd. itp :cool1:

4.Adapterki z ( Mobilem ) Lublin :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.