Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ekran wisi na ścianie ale można wyświetlać na czym tylko chcesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cobra7 odpalilem u siebie ORI INTERFEJS pod IPODA ... tylko wyskoczyly mi ikonki 6x CD czy tak ma byc :mysli:

Opublikowano

Mam tak samo :good:

Opublikowano
  • Autor

Mam tak samo :good:

ja mam interfejs z konca 2007 i nie wiem czy mozna zrobic ikonke IPOD tak jak na fotce :wink4:

audirnsemy1003s.jpg

Opublikowano

sadzeze to muisi byc jakies nowsze urzadzenie kompatybile w 100% z tym nowym rnsem- ponadto ten nowy rns czyta sms-y :) kwestia tylko jaki modul potrzebny posiadam modły w wersji s prod 2009.05 wiec mozliwe jest. wkrotce bedzie to zweryfikowane

Opublikowano

sadzeze to muisi byc jakies nowsze urzadzenie kompatybile w 100% z tym nowym rnsem

Przecież to "zwykłe" MMI 3G...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co nowego u mnie :) odpalilo kilka rzeczy u mnie :) interfejs Ipod

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174949.0

I koncowy projekt Pakiet zima czyli montaz grzanej kiery 4 ramiennej :confused4:

lato kiera RS4

89ee0154827fd30fmed.jpg

zima kiera z A8 2009

266dc4702a41617amed.jpg 0c4153bbaf165263med.jpg

Opublikowano

Troche koza przy tej z RS4 :evil: :evil:

Powiedz mi duzo zabawy z podlaczeniem grzania takiej kiery?

I czy warto zmieniac na taka zimowa biorac pod uwage jej mega slaby wyglad?

Opublikowano

na żywo wygląda fajnie :wink4:

Opublikowano

tyle samo rezania co wymiana kiery od r8 tt..a czy warto wydaje mi się że warto montować tylko wtedy gdy samochód nie ma garażu i stoi pod chumurką :gwizdanie:

gratki za nowego moda :naughty::decayed:

Opublikowano

tyle samo rezania co wymiana kiery od r8 tt..a czy warto wydaje mi się że warto montować tylko wtedy gdy samochód nie ma garażu i stoi pod chumurką :gwizdanie:

gratki za nowego moda :naughty::decayed:

Chodzi mi o funkcje samego grzana.

Trzeba dodatkowo ciagnac jakies kable?

I czy naprawde milo sie nagrzewa?

Opublikowano

musisz zmienić moduł tasmę

Opublikowano
  • Autor

Wiem , ze kiera czteroramienna wyglada :thumbdown: ale tylko w takiej konfiguracji wystepuje i jest grzana :wink4: jakby byla wersja z 3 - ramienna S LINA czy z A3, TT-ki to by siedziala u mnie :decayed:

Jezeli chodzi o grzanie to raczej delikatne jest ( nie parzy w rece :kox: ) ale milo sie trzyma ja .... jak cieple cycuchy :gwizdanie:

Opublikowano

jak cieple cycuchy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak cieple cycuchy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

wpadam na spota pomacać :buhaha:

Opublikowano

.... jak cieple cycuchy :gwizdanie:

mnie przekonałeś o słuszności modu- teraz cały rok będzie grzanie włączone :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tylko że kiera nie może mieć więcej jak 20 stopni bo ogrzewanie się nie włączy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak cieple cycuchy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

wpadam na spota pomacać :buhaha:

to bedzie chyba orgia :decayed: kiedy wracasz z Holandii :cool1:

tylko że kiera nie może mieć więcej jak 20 stopni bo ogrzewanie się nie włączy :decayed:

az moja slubna byla pod wrazeniem , ze grzeje :rolleyes:

Mysle co nowego jeszcze zamodzic :mysli:

Opublikowano

była pod wrażeniem że daliśmy rade to podłączyć i że grzeje, czy ogólnie że grzeje :?: :naughty:

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________wiesz chyba co będziemy modzić niedługo :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.