Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanior mechaniorem Grzesiu - chyba z Bart-S'em wyślemy do Ciebie oficjalne pismo z prośba o sprawdzenie numerów na springach :naughty::kox: Ale wnioskuję, że jeśli masz czerwone H&R jak wspominałeś, to -45 mm :good:

Tylko takie są dostępne dla 8E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest dokładnie w B6, ale to wygląda na dużo więcej. Ja obstawiam na -60/50mm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w B5 miałem KITa H&Ra -60/40mm i siedział podobnie co B6ka wrc. Na zdjęciach tego nie widać ale jest naprawdę nisko :wink4:

wrc myślałeś o gwincie na przód żeby wyrównać z tyłem ? Tu jest KW i może będzie w dobrej cenie:

http://www.moto.allegro.pl/item1027587424_gwintowane_zawieszenie_audi_a4_najtaniej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać widać, że siedzi dobrze, nawet na fotkach. H&R nie robi samych sprężyn do B6 niżej sadzających niż 45mm i w kolorze czerwonym - stąd moja opinia :wink4: Chyba, że Grzesiu coś tam innego bunkruje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B6 są jeszcze KITy -50/40mm i z tego mogą być sprężyny :wink4: Chociaż tutaj raczej będzie równy zestaw. Najgorsze jest to że w katalogach H&Ra nie ma takich sprężyn na jakie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać widać, że siedzi dobrze, nawet na fotkach. H&R nie robi samych sprężyn do B6 niżej sadzających niż 45mm i w kolorze czerwonym - stąd moja opinia :wink4: Chyba, że Grzesiu coś tam innego bunkruje :decayed:

przypiłował zwoje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a jak skrecisz na maxa opony i chcesz jechac powoli po parkingu to obcieraja Ci opony o nadkola? ja mam takie same opony 235/35/19 a glebe taka sama a moze i wieksza :gwizdanie: no i opony mi obcieraja

BrX90.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w B5 miałem KITa H&Ra -60/40mm i siedział podobnie co B6ka wrc. Na zdjęciach tego nie widać ale jest naprawdę nisko :wink4:

wrc myślałeś o gwincie na przód żeby wyrównać z tyłem ? Tu jest KW i może będzie w dobrej cenie:

http://www.moto.allegro.pl/item1027587424_gwintowane_zawieszenie_audi_a4_najtaniej.html

Dibo kiedys myslalem :) u mnie pare lat temu bylo troszke zabawy z zawieszeniem i nie pamietam co teraz mam :decayed: na pewno sa amorki od S LINE :gwizdanie: a sprezynki z lekka bierze korozja

Grzesiek a jak skrecisz na maxa opony i chcesz jechac powoli po parkingu to obcieraja Ci opony o nadkola? ja mam takie same opony 235/35/19 a glebe taka sama a moze i wieksza :gwizdanie: no i opony mi obcieraja

BrX90.jpg

David u mnei nic nie obciera :kox: czasem przy pelnym skrecie stabilizator RS4 dotknie plastiku nadkola :tongue4:

Mechanior mechaniorem Grzesiu - chyba z Bart-S'em wyślemy do Ciebie oficjalne pismo z prośba o sprawdzenie numerów na springach :naughty::kox: Ale wnioskuję, że jeśli masz czerwone H&R jak wspominałeś, to -45 mm :good:

Tylko takie są dostępne dla 8E.

probowalem ostatnio ogladnac jakies numery ale wdarla sie korozja i nic nie widac :kwasny:

jak bedzie auto na podnosniku a na pewno bedzie to zobacze dokladniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek - wystarczy, że z jednej da się odczytać a wtedy już się rozkmini co to za zestaw jest...

Obiecane schematy autopoziomowania...

h1a.JPG

h2a.JPG

h3a.JPG

h4a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bartek :notworthy:

Niedawno wrocilem z ASO :thumbdown: przyszla jakas sruba zamiast wtyki do czujnika :wallbash:

Pomylka sie kazdemu zdarza :doh1: czekam dalej na nieszczesna 4D0 972 623

Bartek z czujnika alarmu 4F0 951 177 wychodzi wtyka 4 pin ( panel oswietlenia ) gdzie ona idzie bo znalazlem tylko dwie blaszki gdzie mozna je podlaczyc :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek z czujnika alarmu 4F0 951 177 wychodzi wtyka 4 pin ( panel oswietlenia ) gdzie ona idzie bo znalazlem tylko dwie blaszki gdzie mozna je podlaczyc :mysli:

Czyli czujkę masz z A6. U mnie w panelu znalazłem jedną wolną wtyczkę 4-pinową - siedziała sobie grzecznie w zaślepce... Jeśli jej nie masz, trzeba będzie dołożyć 4 kable (zasilanie, masę, diag i sygnał do komfortu). Daj znać to przygotuję schemat i nr części...

alarmwtyk.JPG

A tu już zapięte:

alarmwtyk2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po numerach czujnik jest a A6 ale siedzial w panelu A4 :) wtyka juz jest ... doszla . Czekam na syrene i modul komfortu BD. Teraz kumam gdzie idzie ten kabel . Myslalem o tych blaszkach ( patrz rysunek )

kVs8S.jpg

Dzieki za fotki jak zawsze mozna na Ciebie liczyc :good:

A spryski rezales?

graty sa gotowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam na opis.Ja utknalem na module swiatel.Musze podmienic od kogosc bo juz mi sie pomysly skonczyly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa taki cwaniak, z zaślepkami jeździ! hehe, Bieniek patrzałeś tutaj:

http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?20231-Retrofit-headlamp-washers&highlight=headlight+washing

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj angielski nie obsluguje tego :kox: :kox:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:09_________________________________________________Z tego co widze,to mam chyba tak zrobione jak tutaj i dalej d*pa...Sygnal idzie przez ulamek sekundy i nie zdazy tyle napompowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa taki cwaniak, z zaślepkami jeździ! hehe, Bieniek patrzałeś tutaj:

http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?20231-Retrofit-headlamp-washers&highlight=headlight+washing

?

zaslepki sa spryski sa przewody pompki sa tylko podpiac :gwizdanie:

fajny opis znalazles :good:

Bieniek otwierasz Google i tlumacz :) :) nic prostszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Powiedzcie mi tylko jeszcze proszę. Od czego jeszcze spryski podeją? Od octavi? Passata? będzie łatwiej szukać bo nie mogę znaleźć nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...