Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnio na spocie Rezszowskim mielismy grilla :decayed:

Nasz VIP Slaweq pstryknal mi mini sesyjke swoim za***istym sprzetem oto probka :good:

5u1iS.jpg

Ja pierd*** - jutro ide po nowy aparat. Wyszła :slina::good:

Opublikowano

No i światło było dobre :)

Opublikowano

Auto ujęte jest idealnie! :) widać,że aparacik i zdolności do jego ustawienia są :kox:

Tylko sceneria bardzo smętna. Ale nocna sesja w dobrze oświetlonym mieście była by suuper!

Czekam na te fotki!

Opublikowano

No i światło było dobre :)

Światło już wtedy było słabe, robiła się szarówka :wink4: Wszystko kwestia dobrego obiektywu, statywu i dobrego ustawienia aparatu :wink4:

Przykład zdjęcia nocnego :naughty:

dsc1525.th.jpg

Mysle, że coś w tym stylu zrobimy tylko w rożnych miejscach :)

Opublikowano

zaje... sesyjka :good: :good: :good:[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 09:49_________________________________________________i czujnik parkowania widać :naughty: :naughty:

Opublikowano

Przód jest CUDO nad Cudami ale ms design z tyłu mi za bardzo nie podchodzi. Ale i tak prezentuje się :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

hak bruździ :tongue4:

czasami sie przydaje cos przewiezc przyczepka i pociagnac lodke :tongue4:

juz raz mialem pacjenta na haku :chytry:

Opublikowano

na wieczornej sesji spróbujcie inaczej po kadrować te zdjęcia.... więcej zdjęć z nie-centralnie umieszczonym autem...

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki, ale zupełnie inaczej zdjęcia będą wyglądały jeśli auto nie będzie w centrum kadru...

też zagłębiam się dopiero w fotografie samochodową i polecam to forum http://forums.dieselstation.com/index.php?s=f95d6148fa3589a9fbcdc64a32d215df&showtopic=31679

zobacz na te fotki.... na żadnej z nich auto nie jest wykadrowane w centrum.... długa droga przed nami :tongue4:

Opublikowano

te fotki powinny isc na 1 strone :good:

Opublikowano

na wieczornej sesji spróbujcie inaczej po kadrować te zdjęcia.... więcej zdjęć z nie-centralnie umieszczonym autem...

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki, ale zupełnie inaczej zdjęcia będą wyglądały jeśli auto nie będzie w centrum kadru...

też zagłębiam się dopiero w fotografie samochodową i polecam to forum http://forums.dieselstation.com/index.php?s=f95d6148fa3589a9fbcdc64a32d215df&showtopic=31679

zobacz na te fotki.... na żadnej z nich auto nie jest wykadrowane w centrum.... długa droga przed nami :tongue4:

Zeby auto nie było w centrum to musi być jakies sensowne tło. Te zdjęcia co robiliśmy musiały byc takie bo dalszy plan to był asfalt, ludzie i latarnie :thumbdown: I tak musiałem sie natrudzić, żeby tego wszystkiego nie złapac na zdjęcia :decayed:

Znajde fajne miejsce na fotki to na pewno dalszy plan bedzie ciekawszy :wink4:

Opublikowano

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki,

też to zauważyłem :naughty:

jaki sprzęcik do cykania???

Opublikowano

Grzesiu po raz kolejny napiszę, że fura mnie rozpier...

A i foty w wykonaniu Sławka ładnie podkreśliły jej walory

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

spoko...spoko Slaweq co wymysli :rolleyes: akurat dzis bedzie malo ludzisk na miescie ( i nie tylko ) wieczorem to popstrykamy :kox:

Opublikowano

Kurcze ja też chcę :> :wink4:

Grzesiek, dzięki za boczek - staram się rozkminić jak to poskładać teraz, coś mi nie pasują graty do siebie...

Opublikowano

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki,

też to zauważyłem :naughty:

jaki sprzęcik do cykania???

Sam aparat bez szału, Nikon D60, ale zakupiłem nowy obiektyw do niego..., jak powiedziałem w sklepie do jakiego aparatu to stwierdzili, że bede miał obiektyw lepszy od aparatu :decayed:

Opublikowano

widać, że tu w sumie nie było co focić oprócz pięknej furki,

też to zauważyłem :naughty:

jaki sprzęcik do cykania???

Sam aparat bez szału, Nikon D60, ale zakupiłem nowy obiektyw do niego..., jak powiedziałem w sklepie do jakiego aparatu to stwierdzili, że bede miał obiektyw lepszy od aparatu :decayed:

Nie ma śmiechu. Ja mam biednego D40, a szkła za 3 razy tyle :P

Chciałbym jeszcze mieć dobre oko i może by coś z tego było :decayed:

Opublikowano

Jedna fotka z dzisiejszej sesji :wink4:

dsc1984.jpg

Opublikowano

Jedna fotka z dzisiejszej sesji :wink4:

dsc1984.jpg

Ta w moim odczuciu z deka słaba. Furka zgubiła się na tej focie :confused4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.