Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

wy obaj jesteście udani :decayed: jeszcze Młody..

jak by nie wasze wątki to bym sobie pewnie jeździł i nic nie modził.. :gwizdanie:

ale rezać solar i poziomowanie to już mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że Grzechu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj widziałem pod REAL'em cudo - Vectre A (zaznaczyć trzeba CHYBA) zrobioną na "mieczysława" okulara :polew: :polew: to już nie jest mnie w stanie nic zadziwić :bag: W dodatku miał lotę na klapie w stylu madafaka Batman Style :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończy się na cabrio

Mnie się wydaje, że Grzechu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że Grzechu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa :decayed:

:decayed::naughty:

wy obaj jesteście udani :decayed: jeszcze Młody..

jak by nie wasze wątki to bym sobie pewnie jeździł i nic nie modził.. :gwizdanie:

ale rezać solar i poziomowanie to już mega :kox:

pierwsze pojdzie samopoziom :) tylko jednej wtyki brak bo koles w ASO sie pomylil :kwasny: i trzeba czekac tydzien az przyjdzie z Niemiec ta wlasciwa .... ale i tak zadzialam :wink4:

skończy się na cabrio

no co ty Marcinku :kox:

Mam juz spisane wszystkie czesci :> a mysle ze Bart-S numer 1 rezacz obecnie na forum pomoze w tutorialu :wink4: ( schemacik )

BTW - ja już nie jestem No.1, solar dach i poziom do xenów zrzuciły mnie ze stołka ;)

ja juz kiedys spadlem z fotela przy twoich DIY -ach :kox::good:

A tak na powaznie :przebiegly: jak kupilem pare gratow do dachu :) w panelu oswietleniowym byly dwie rzeczy co mnie zaciekawily mikrofony 2 sztuki jeden jest oczywiscie do bluetootha a drugi do systemu BOSE :co:

I pytanie jak to dziala :mysli:

Druga rzecza ... to czujnik ruchu do alarmu fabrycznego :blink::naughty:

Bartek co o tym myslisz

A3wt0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć dość tego Forum :wallbash:

Jak tylko zacznę dochodzić do siebie po Bartkowych modach, to Ty Grzesiu z czymś takim... ;(

A tak na serio, to rezaj, rezaj, bo ja swoich Bixów jeszcze nie zgoniłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu na początek przeprosiny - szkolenie mi dziś wymyślili w pracy i nie dałem rady okiełznać schematów. Ale spoko nadrobi się - i tak czekasz za wtyką...

Jeśli chodzi o czujnik ruchu - musiałbyś zdecydować czy założysz fabryczny alarm. Modyfikacja jest bardzo prosta i nie wymaga sporo nakładu. Sensor ruchu wkładasz w obecny panel podsufity (w jego miejscu siedzi zaślepka - wystarczy podmienić, w Twoim panelu będzie jedna luźna wtyczka - to właśnie ją podpinasz do czujki). Wiązkę dachową masz przygotowaną fabrycznie pod czujnik ruchu więc podsufity nie trzeba będzie ściągać (kabel jest doprowadzony do pomarańczowego konektora na lewym słupku A - stamtąd trzeba go przeciągnąć do komfortu). Co jeszcze... wymiana komfortu na model obsługujący alarm (BD). Montaż panelu w tapicerce drzwi kierowcy (przyciski deaktywacji poszczególnych funkcji alarmu obsługuje każdy model sterownika drzwi). Syrenka do bagażnika pod prawą lampę (+ przeciągnięcie 3 kabli na przód - masa, zasilanie z bezpiecznika i sygnał z komfortu). I to już wszystko... Z ceną za graty zmieścisz się w 300/400zł.

Jeśli chodzi o MICa - zgadza się. W fabrycznej instalacji BOSE jest osobny MIC tzw. AudioPilot. Można powiedzieć że przejmuje on funkcję GALA tyle że pod nazwą Dynamicznej Kompensacji Szumów Jazdy. Generalnie im większy szum tym głośniej gra muzyka - przy czym mic zbiera info z otoczenia, zarówno te dotyczące muzy jak i wynikających z szybszej jazdy. Dane są analizowane cyfrowo i zależnie od wyniku tej analizy układ dokonuje korekty w głośności bądź nie. W teorii ma to działać lepiej niż GALA - w praktyce spisuje się różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest duch klubowy-jeden drugie napędza motywuje i pomaga. tak trzymać chłopaki

kiedyś musicie wspólna sesyjkę walnąć i Endriu też afkors

Grzesiu na początek przeprosiny - szkolenie mi dziś wymyślili w pracy i nie dałem rady okiełznać schematów. Ale spoko nadrobi się - i tak czekasz za wtyką...

Jeśli chodzi o czujnik ruchu - musiałbyś zdecydować czy założysz fabryczny alarm. Modyfikacja jest bardzo prosta i nie wymaga sporo nakładu. Sensor ruchu wkładasz w obecny panel podsufity (w jego miejscu siedzi zaślepka - wystarczy podmienić, w Twoim panelu będzie jedna luźna wtyczka - to właśnie ją podpinasz do czujki). Wiązkę dachową masz przygotowaną fabrycznie pod czujnik ruchu więc podsufity nie trzeba będzie ściągać (kabel jest doprowadzony do pomarańczowego konektora na lewym słupku A - stamtąd trzeba go przeciągnąć do komfortu). Co jeszcze... wymiana komfortu na model obsługujący alarm (BD). Montaż panelu w tapicerce drzwi kierowcy (przyciski deaktywacji poszczególnych funkcji alarmu obsługuje każdy model sterownika drzwi). Syrenka do bagażnika pod prawą lampę (+ przeciągnięcie 3 kabli na przód - masa, zasilanie z bezpiecznika i sygnał z komfortu). I to już wszystko... Z ceną za graty zmieścisz się w 300/400zł.

Jeśli chodzi o MICa - zgadza się. W fabrycznej instalacji BOSE jest osobny MIC tzw. AudioPilot. Można powiedzieć że przejmuje on funkcję GALA tyle że pod nazwą Dynamicznej Kompensacji Szumów Jazdy. Generalnie im większy szum tym głośniej gra muzyka - przy czym mic zbiera info z otoczenia, zarówno te dotyczące muzy jak i otoczenia. Dane są analizowane cyfrowo i zależnie od wyniku tej analizy układ dokonuje korekty w głośności bądź nie. W teorii ma to działać lepiej niż GALA - w praktyce spisuje się różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu będzie wymiana relingów i listw chromowanych wokół szyb ?? :)

na razie nie :disgust: ale czasem myslalem :)

Grzesiu na początek przeprosiny - szkolenie mi dziś wymyślili w pracy i nie dałem rady okiełznać schematów. Ale spoko nadrobi się - i tak czekasz za wtyką...

Jeśli chodzi o czujnik ruchu - musiałbyś zdecydować czy założysz fabryczny alarm. Modyfikacja jest bardzo prosta i nie wymaga sporo nakładu. Sensor ruchu wkładasz w obecny panel podsufity (w jego miejscu siedzi zaślepka - wystarczy podmienić, w Twoim panelu będzie jedna luźna wtyczka - to właśnie ją podpinasz do czujki). Wiązkę dachową masz przygotowaną fabrycznie pod czujnik ruchu więc podsufity nie trzeba będzie ściągać (kabel jest doprowadzony do pomarańczowego konektora na lewym słupku A - stamtąd trzeba go przeciągnąć do komfortu). Co jeszcze... wymiana komfortu na model obsługujący alarm (BD). Montaż panelu w tapicerce drzwi kierowcy (przyciski deaktywacji poszczególnych funkcji alarmu obsługuje każdy model sterownika drzwi). Syrenka do bagażnika pod prawą lampę (+ przeciągnięcie 3 kabli na przód - masa, zasilanie z bezpiecznika i sygnał z komfortu). I to już wszystko... Z ceną za graty zmieścisz się w 300/400zł.

Jeśli chodzi o MICa - zgadza się. W fabrycznej instalacji BOSE jest osobny MIC tzw. AudioPilot. Można powiedzieć że przejmuje on funkcję GALA tyle że pod nazwą Dynamicznej Kompensacji Szumów Jazdy. Generalnie im większy szum tym głośniej gra muzyka - przy czym mic zbiera info z otoczenia, zarówno te dotyczące muzy jak i wynikających z szybszej jazdy. Dane są analizowane cyfrowo i zależnie od wyniku tej analizy układ dokonuje korekty w głośności bądź nie. W teorii ma to działać lepiej niż GALA - w praktyce spisuje się różnie.

czyli Bartku nastepny mod mnie czeka :kwasny: :gwizdanie:

czyli fabryczny alarm :cool1:

4F0 951 177 czujnik ruchu (mam :wink4:)

8LO 951 605 A syrena elektroniczna

8E0 959 433 BD Modul komfortu ( czy tylko z ta koncowka :mysli: )

8E1 962 109 przycisk deaktywacji poszczególnych funkcji alarmu (mam zalozone :decayed:)

Jezeli chodzi o mikrofon :mysli: do BOSE chyba mozna to skofigurowac

a tak poza tym ciesze sie ze moi THE CHEMICAL BROTHERS wydaja plyte w czerwcu :gwizdanie: a w sierpniu beda w Krakowie na COKE LIVE FESTIVAL

http://livefestival.pl/newsy.html

kawalek z najnowszego singla :tongue4:

http://www.youtube.com/watch?v=CCp_3zw-CxA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Bartku nastepny mod mnie czeka :kwasny: :gwizdanie:

czyli fabryczny alarm :cool1:

4F0 951 177 czujnik ruchu (mam :wink4:)

8LO 951 605 A syrena elektroniczna

8E0 959 433 BD Modul komfortu ( czy tylko z ta koncowka :mysli: )

8E1 962 109 przycisk deaktywacji poszczególnych funkcji alarmu (mam zalozone :decayed:)

Jeśli chodzi o komfort - może być BC (tyle że ta wersja bardzo szybko została zastąpiona przez BD). Z serii Ax też by się coś znalazło ale w naszych rocznikach siedzi Bx - coś to oznacza (jakieś zmiany na pewno wprowadzono) więc nie ryzykowałbym, że coś nie zabangla. Będziesz potrzebował jeszcze kostkę do syreny: 1J0 973 703. Schematy oczywiście podeślę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny samolot się zrobił :kox: Jutro obadam na żywo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny samolot się zrobił :kox: Jutro obadam na żywo :naughty:

wpadaj wpadaj dawno cie nie bylo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grolsch :good: wnętrze też całkiem niezłe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek obadany organoleptycznie :decayed: Muszę stwierdzić że jest kosa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek obadany organoleptycznie :decayed: Muszę stwierdzić że jest kosa :kox:

Dibo jak myslisz to ile mam obnizone auto :mysli: bo juz nie pamietam :co:

a tak wogole jak to mozna zmierzyc :cool1:

myslalem ze dzis zaczniemy cos dzialac w modach a tu kicha moj mechanior na chorobowym :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...