Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Folie do szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem jakiej firmy

a wyglada tak

audi008ah9.th.jpg

Opublikowano

co ja bym oddal zeby znalesc takiego avanta w takim kolorze ahhh...piekna furka :wink:

Opublikowano

zdeniu, czemu przodu lekko nie przyciemniles ????

ZdjA_cie004.jpg

Opublikowano
zdeniu, czemu przodu lekko nie przyciemniles ????
bo nie mam ochoty zrywac folii i latac po odbiór zabranego dowodu

u nas Panowie niebiescy mają czujniczek do pomiaru i wszyscy zdzierają :evil:

Opublikowano
zdeniu, czemu przodu lekko nie przyciemniles ????
bo nie mam ochoty zrywac folii i latac po odbiór zabranego dowodu

u nas Panowie niebiescy mają czujniczek do pomiaru i wszyscy zdzierają :evil:

cała akcja z szybami w Polsce zaczeła sie od Słupska :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
cała akcja z szybami w Polsce zaczeła sie od Słupska :rotfl: :rotfl: :rotfl:
a żebyś wiedział, bo nasi jako pierwsi byli wyposażeniu w czujniczek :twisted:
Opublikowano
cała akcja z szybami w Polsce zaczeła sie od Słupska :rotfl: :rotfl: :rotfl:
a żebyś wiedział, bo nasi jako pierwsi byli wyposażeniu w czujniczek :twisted:

wiem ,dlatego pisze o tym było głosno w mediach swego czasu kolezko :biggrin:

Opublikowano
bo nie mam ochoty zrywac folii i latac po odbiór zabranego dowodu

ale nie da się ukryć, że ładniej autko wygląda z przyciemnionymi :confused:

Opublikowano
bo nie mam ochoty zrywac folii i latac po odbiór zabranego dowodu

ale nie da się ukryć, że ładniej autko wygląda z przyciemnionymi :confused:

zgadzam sie z przedmówca :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

zdeniu ladnie masz to przyciemnione tylko ja tylna szybe i boczne od paki chce ciemniejsze tyl tak jak ty a przod na te 30 czy 35% tyle ile mozna w przepisach;)

Opublikowano
a przod na te 30 czy 35% tyle ile mozna w przepisach;)

Niestety tyle to już prawie fabryczne mają, więc przy zastosowaniu folii i tak będzie przekroczona norma.

Opublikowano

Ladnie zdeniu wyglada, z przodem wygladalo by jeszcze lepiej .. ale takie u nas przepisy niestety :twisted: :bicz:

Opublikowano

ładnie , ale moim zdaniem sa za ciemne , wolalbym przyciemnic leciutko ale wszystkie niz tyl mocno :twisted:

Opublikowano
  • Autor
a przod na te 30 czy 35% tyle ile mozna w przepisach;)

Niestety tyle to już prawie fabryczne mają, więc przy zastosowaniu folii i tak będzie przekroczona norma.

To ile wkoncu jest fabrycznie ? Slyszalem ze 20% ...jesli tak to mozna dolorzyc folie zeby bylo wsumie te 30-35

Opublikowano
Slyszalem ze 20% ...jesli tak to mozna dolorzyc folie zeby bylo wsumie te 30-35

tylko dla takich małych zmian nie warto, przyciemnianie nie będzie zauważalne :wink:

Opublikowano
To ile wkoncu jest fabrycznie ?

W autach na przedniej szybie jak jest pasek zielony na górze to jest taka mała kreska ze strzałką i w kierunku wskazywania strzałki szyba ma przepuszczaknść wymaganą w przepisach 75%, sama szyba ma już taką przepuszczalność że zastosowanie jakichkolwiek folii wyklucza zachowanie normy

Opublikowano
Slyszalem ze 20% ...jesli tak to mozna dolorzyc folie zeby bylo wsumie te 30-35

tylko dla takich małych zmian nie warto, przyciemnianie nie będzie zauważalne :wink:

Ja mam przednie tak przyciemnione i jest elegancko, pieski sie nie czepiaja :wink:

Opublikowano
  • Autor
Slyszalem ze 20% ...jesli tak to mozna dolorzyc folie zeby bylo wsumie te 30-35

tylko dla takich małych zmian nie warto, przyciemnianie nie będzie zauważalne :wink:

Ja mam przednie tak przyciemnione i jest elegancko, pieski sie nie czepiaja :wink:

No ty masz super przyciemnione :) pewnie nie jakies badziewne folie ...moze znasz firme?

Opublikowano

Firma to Sungard, koszt całego auta w profi zakladzie 550-600zl,

Opublikowano

ja folie też mam pożądną i płaciłem 400 zł całość :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.