Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Folie do szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez mialem sungard w A4 i bylo 300 zł :wink:

Opublikowano
Ja tez mialem sungard w A4 i bylo 300 zł :wink:

przednie szybki też :question:

Opublikowano

Tak wszystkie

Opublikowano
  • Autor

Kurde moze mi starczy na szybki ....(zasrany aku musial akurat teraz sie skonczyc:()

Opublikowano
Ja tez mialem sungard w A4 i bylo 300 zł :wink:

Ale na pewno nie 300zl brutto, a po drugie ty miales sedana, wiec troszke taniej jest :wink:

Opublikowano

Ale na pewno nie 300zl brutto

Brutto brutto :wink:

Opublikowano

no to rzeczywiscie tanio :wink:

Opublikowano

300 PLN-ów brutto to taniocha, za Golfa chcieli ode mnie ponad 400

Opublikowano

Ja płaciłem 60zł za szybe, a 70zł za tył, wyszło jak na zdjęciu poniżej :)

audi.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ladnie ladnie...a z przodu ile masz % ?

Opublikowano

dla mnie to wyglada jakby wszystkie byly identyczne :biggrin: cos w granicach 60-70% zgadłem??

Opublikowano
zdeniu, czemu przodu lekko nie przyciemniles ????
bo nie mam ochoty zrywac folii i latac po odbiór zabranego dowodu

u nas Panowie niebiescy mają czujniczek do pomiaru i wszyscy zdzierają :evil:

cała akcja z szybami w Polsce zaczeła sie od Słupska :rotfl::rotfl::rotfl:

mnie w czewie juz pare razy zatrzymali i nic nie mowi o szybach z przod ze sa przyciemnione

Opublikowano
a przod na te 30 czy 35% tyle ile mozna w przepisach;)
TTom3k, zrozum ze to co mozna w przepisach to nawet jak nakleisz najsłabszą folie to i tak bedzie ponad norme ponieważ autka nie mają czysto białych szyb tylko są juz fabrycznie przyciemniane
Opublikowano

ze sie wtrące ;p rozmawiałem ostanio z kolegą policjantem i uwaga tutaj cycat " tył to sobie możesz zamurować cegłami" gorzej z przodem koledzy policjanci w maju wyciągają swoje magiczne mierniki podchodzą do szybki dotykają i juz wszystko wiedza... mandacik i po sprawie...

Opublikowano
  • Autor

Heh zdeniu zczailem baze;) z najjasniejsza folia i tak bede mial kolo 50% ale i tak zakladam ja na przednie boczne szyby...trudno jak mnie zlapia bez miernika to sie bede klucic a jak z miernikiem to bede musial zdzierac

Opublikowano
bede musial zdzierac
będziesz zdzierał jak trafisz na normalnego miska, większość niestety od razu zabiera dowód a wtedy wiadomo jak wygląda procedura odzyskania dowodu :cool:
Opublikowano

Sorki że dopiero teraz odpisuje...

Co do foli z przodu to jest 35% ale tak jak już było pisane przez innych użyszkodników przekracza dopuszczalne normy. Oczywiście dostałem homologacje na wykonaną robote i folie ale wiadomo, że na miśki to nie działa :bicz: Tył jest przyciemniony folią o kilka procent ciemniejszą.

Jak coś, to będę twardo się targował :biggrin:

Opublikowano
  • Autor
wiadomo jak wygląda procedura odzyskania dowodu

Tzn. jak ? Nigdy nie bylem w sytuacji zeby mi zabrali dowod..

Opublikowano
Tzn. jak ? Nigdy nie bylem w sytuacji zeby mi zabrali dowod..
tak jak po zdarzeniu drogowym, autko musi przejść przegląd na stacji diagnostycznej , czyli musisz zapalcic aby przeszło
Opublikowano

Na ogol pozwalają na miejscu zerwac - przynajmniej u nas tak jest :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.