Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kompletne zawieszenie z S4 do A4 AFN


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zawieszenie1BD(amory+sprezyny) z S4 polifcie podejdzie do A4[AFN] w Quattro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiecha jest od Avanta z 2000r tylko własnie zastanawiam sie czy oby przód nie stał za wysoko/nisko, bo niechce stać sie ofiarą byle progu czy krawężnika, cały komplecik jest za 450zł, a umnie tak czy tak jest do wymiany komplet amorków na tył gdzie nowy amorek to koszt 330zł(sachs) standardowy noi nie wiem jak tam ze sprężynami by było[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 14:43_________________________________________________Z tego co własciciel mówi zawieszka obniza o 30mm, wie ktoś moze jak to sie przełozy na wysokosć klekota???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam i chyba mogę pomóc.

Mam przód z S4. V6biT jest nieco cięższy niż 1.8T, więc przód mam tylko trochę niżej niż seria z tyłu - może ok 10-15mm. Ale jak załaduję do bagażnika z 80kg to już inaczej to wygląda - optucznie idealnie, jakby całość siadła ok 30mm.

Więc myślę że możesz mieć przód nieco wyżej niż tył, czyli lipa. Chyba że na tył założysz tylko amory z eSy,a springi? :mysli:

Tak czy inaczej cena jest dobra - warto za te pieniądze pokombinować.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 10:48_________________________________________________Ciekawe jaka jest różnica w wadze przodu S4 i A4 1.9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...