Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM. Posiadam a4 b5 AHU i chcialem zapytac jak zaslepic egr? Dokładniej w ktorym miejscu i czym? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 02:16_________________________________________________Aha i czy mogę tak jezdzic czy po wiekszej ilosci km moze sie cos stac?

Opublikowano

miedzy egr a rurką daj jakąś grubszą blaszkę z otworami na śruby

albo wywal rurkę miedzy erg a kolektorem wydechowym i zrób takie zaślepki

http://images46.fotosik.pl/178/6696b4cec0fd6bd4med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za info. O to mi wlasnie chodzilo....Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

chlopaki no to wszystko ok ale co zrobic z trzema rurkami podcisnieniowymi ktore sa podlaczone do egr ?

Opublikowano

ja mam nowy system sterowania podciśnienia i mam tylko zawór n75 sterowania turbiną wszystkie inne są wywalone(czyli brak zaworu sterowania egr i brak zaworu sterowania klapą gaszącą)

Opublikowano

ja u siebie mam niedziałajacy zawór strujący pracą egr i zaślepiony węzyk który jest przy egr

egr nie działa ale klapa gasząca tak

Opublikowano

a moglibyscie wrzucic kilka zdjec jak to zrobione jest

Opublikowano

ja ci pokaże jak ja mam zrobione to co na czerwono wypad to co na zielono zostaje :good: tylko tak jak ja pisałem nie mam egr i klapy, jak chcesz mieć klapę gaszącą to zostawiasz zawór n239

SCHEMAT do AJM/AWX/AVF

http://images43.fotosik.pl/185/5ff755f507a804bamed.jpg

a tu tylko bez egr

http://images37.fotosik.pl/181/3ab7489d1fcd020amed.jpg

Opublikowano

ja ci pokaże jak ja mam zrobione to co na czerwono wypad to co na zielono zostaje :good: tylko tak jak ja pisałem nie mam egr i klapy, jak chcesz mieć klapę gaszącą to zostawiasz zawór n239

5ff755f507a804bamed.jpg

miodzio a jak jest przy AJM???

a masz mozę rysunek przy AJM jak to wyglada??

Opublikowano

tak samo :tongue4:

Opublikowano

ja mam odłaczony ten górny wężyk od EGR gdzie w chodzi do tego srebnego grzybka

bo u mnie elektrycznie nie działa jakieś ustroistwo i nie wiem jakie bo podobno zaworek sterujący pracą EGR

Opublikowano

nie działa ci N18

Opublikowano

nie działa ci N18

ma to jakieś konsekwencje bo śmigam tak już rok czasu??

Opublikowano

wolniejsze nagrzewanie się silnika, telepanie podczas gaszenia, normy europejskie takie tam :hi:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 22:06_________________________________________________wpisz w wyszukiwarkę EGR tam jest wszystko napisane na ten temat

Opublikowano

okij

to teraz jak będę montował kolektor ssący od AWX to seryjny EGR od AJM podejdzie??

czy szukać od AWX i zostawić tylko klapę gaszocą??

tylko nie wiem ja mam rozpruć ten EGR aby została tylko sama klapa :embarrassed:

Opublikowano

chyba egr jest taki sam jak w awx ale reki za to nie dam sobie uciąć, jak chcesz zostawić klapę gaszącą to ją zostawiasz a tam gdzie jest ten grzybek metalowy musisz to od góry po odginać i wyrwać całe ustrojstwo od środka po tym od góry zaślepiasz dziurę po cięgnie

67ad348eb73e5051med.jpg

Opublikowano

o kurcze więc po ćwiczę na jakimś szrocie

mam zaślepić cały obwód tego grzybka??

tam w środku widzę jakaś śrubę więc wystarczy ze to odkręcę i wywalę???[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 22:26_________________________________________________no i od dołu muszę zaślepić wywolot do kolektora i dziure w EGR

Opublikowano

a tak w ogóle to co to daje? :embarrassed::cool1:

Opublikowano

a tak w ogóle to co to daje? :embarrassed::cool1:

maskara :wallbash: można skorzystać z wyszukiwarki to będziesz wszystko wiedział

Opublikowano

a tak w ogóle to co to daje? :embarrassed::cool1:

Oprócz korzyści dla silnika, także sraczkę i wściek d*py u "pseudoekologów"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.