Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] my A4:) sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich... Oto moje Audi A4 1.9TDI 90KM (1Z) 1995rok , od 2 lat jestem jej wlascicielem. Przywieziona z Niemiec wygladala tak:

ca0b1bdb665a09a8med.jpgc6b6f4d01cc646c4med.jpg3e44bd4002844499med.jpgd81d74a0e591306dmed.jpgf1ca8f1358a49482med.jpg

Troche wprowadzonych zmian:

- Lampy przednie Valeo - lift

- Lampy tył Black Clearglass

- Grill przedni S4

- Alu felgi 16 cali orginal

- Fotele kubełkowe

- Oryginalny podłokietnik (nie ma na zdj)

Opublikowano

Furka :good:. Fajny kolorek. Końcówki tłumika do polerki. :wink4:

Opublikowano

Nieźle ją odmłodziłeś teraz bardzo ładnie się prezentuje. Podobają mi się lampy przednie (odmładzają auto) oraz grill :good: co do tylnych to jakoś mi nie bardzo podchodzą (ale wiadomo Tobie ma się podobać). Felga też OK chyba najładniejsza ori do B5 (też taka mam :cool1:).

Podsumowując, mody na plus :good:

Opublikowano

Troszkę ją obniż bo wysoko stoi :wink4:

Opublikowano

Ładna :good: ale lampy z tyłu jakoś mi się nie podobają.

Opublikowano

Lampy przednie ładnie odmłodziły auto. Ale tylne to juz sieczka. Wstaw se tył też poliftowy i będzie :good:

Opublikowano

Gracik z mojego podworka :), ale moj itak lepszy :tongue4:

Opublikowano

OOOO :good: po zdjęciach widać że masz ładniutki lakierek, robiłeś polerkę czy woskowałeś ??

Opublikowano
  • Autor

Po prostu myje w gorącej w wodzie z płynem... zeby zawsze się świeciło:)

co do końcówek tłumika... dobra uwaga... koniecznie do polerki,

a moze ktos ma jakies inne końcówki tlumika co pasowalyby do diesla i nie wymagaly wielkich przeróbek...??

...

jakos mnie nie przekonujecie z tymi lampami z tyłu... w rzeczywistości wygladaja lepiej niz na zdjeciach...

no ale o gustach sie nie dyskutuje... zostaja:)

Opublikowano

kurcze identyko jak moja z pyska :kox: , tyle że nie mam gryyla esowego :confused4: , co do tylnich lamp to wyglądaja moim zdaniem OK, wszystkie ori poliftowe gubią sie na tym kolorze nadwozia , sam też mam czarne z diodami .

co do zmian to pomyśl jeszcze o ściemce szybek delikatnie noi jak na 90 psów o Mocyyyyyy :good:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 00:18_________________________________________________aa noi o najwarzniejszym zapodaj prąd w szyby :przebiegly:

Opublikowano

Kozak fura ;)

pozdro Markuu :):notworthy:

Opublikowano

wpadnij na spot na Matarnię jutro na 20:00

oblukamy na żywo :kox:

ładna :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.