Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Po odpaleniu zaraz gaśnie


Coldfire28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj po przejechaniu 20 km zgasilem autko i po paru godzinach musialem jechac i w tym momencie zrodzil sie maly problem.

Mianowicie przy odpaleniu samochod pochodzil 3-4 s i zaraz zgasl.... Za 5 razem odpalil normalnie... Nie wiem czemu tak sie dzieje... Moze wina elektryki ze odcina zaplon poniewaz jest w nim nie oryginalny alarm ktory niby jest wyłaczony .... Olej wymienialem 2 tys km temu z filtrami .... Martwi mnie to troche... Auto ma przejechane raptem 193 tys ..... Druga sprawa:

Rano gdy odpalam auto strasznie glosno pracuje silnik .... czy da sie to jakos zlikwidowac?? w Czyms jest problem czy to normalne z rana w dieslu?? Pozdrawiam i prosze o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystkie kontrolki byly w porzadku ale mocno to nie zwrocilem uwagi na nie .... Odczekalem 3 pikniecia i odpalilem a tu d*pa "odpalil i zaraz zgasl" ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak ze po przekręceniu kluczyka w stacyjce włączają się właśnie takie 3 krótkie piknięcia ... Nie wiem jak Ci to wyjaśnić. Od początku tak miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega F16mysliwiec może mieć dobre podejrzenia, że to wina immobilizera. U mnie nieraz podobny problem istnieje z odpaleniem szczególnie jak kluczyki trzymałem razem z komórką w jednej kieszeni. Miga mi wtedy kontrolka immo i silnik po odpaleniu chodzi ze 2-3 sekundy, ale po kilku próbach odpala normalnie. Sprawdź więc kontrolkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ładnie mi odpalił kontrolka normalnie świeciła .... Możliwe, że tak jak mówisz bo wczoraj nosiłem kluczyki z telefonem... Jak będzie taka syt. to będę lookał na kontrolke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam problem po paru sekundach po odpaleniu auto gasło nieraz zapalił normalnie okazało się że imobilaizer po usunięciu usterki jest już spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to tylko immo, on tak steruje autkiem że zaraz po odoaleniu gaśnie, z reguły towarzyszy temu mruganie kontrolki świec żarowych,albo immo. pozdro.[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 13:56_________________________________________________pytanie do Mariusza, jak usunołeś usterke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy wyglądają na problem z immo. Warto skorzystać z tego opisu i nawet samemu naprawić...

http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html;msg28535#msg28535

...u mnie pomogło i póki co jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odstawiłem autko do elektronika samochodowego i powiedział że były zimne luty i popoprawiał wszystkie i już jest spokój prawie 3 lata skasował mnie 100 zł mówił że jest to zmora w starszych dizlach.A dokładnie nie chciał mi więcej nic powiedzieć na ten temat bo mówił że mógłbym sobie to zrobić sam i on by nic nie zarobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...