Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Pstrykanie pod deską rozdzielczą


kornel

Rekomendowane odpowiedzi

hamulce są funkelnówki :wink4:

wydaje mi się że ecu dostaje przy za dużej ilości płynu podobne sygnały jak przy za małej i to dlatego :mysli:

ok holy przekonałeś mnie wymienie ten przekaźnik w poniedziałek :wallbash::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja Cię przekonywałem do wymiany przekaźnika? :shocked: Pytanie jest takie, czy strzelał dlatego, że jest uszkodzony, czy dlatego, że dostawał jakieś dzikie sterowanie. :mysli: A zacisk X jest pomocny zwłaszcza przy niskich temperaturach, bo wyłącza nie tylko światła, ale i całe ogrzewanie elektryczne, więc może warto zaryzykować wymianę. Choć osobiście nie należę do "wymieniaczy", którzy pracują tak jak serwis ASO i wymieniają co się da z nadzieją, że kiedyś trafią, a klient i tak zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy ja Ci wcale nie mam tego za złe :wink4:

Ja go wyciągnąłem bo mi pstrykał i generalnie drażnił mnie jego dźwięk (zwłaszcza że chodził głośniej niż silnik) :blink:

Mi się nic z autem nie dzieje ale to drogie nie będzie przecież to wymienię bezboleśnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem. Jak włączam klime i po włączeniu nawiewu po kilku sekundach ( 5 -10 ) słychać taki pstryk (psztyknięcie jakby przekaźnik) wydaje mi się , że koło bezpieczników, i widać jak lekko przygasają światła w samochodzie na moment, to samo jest gdy wyłączę klimę i po kilku sekundach (5-10) znów psztyknięcie i światła wydaje mi się że ciut mocniej świecą. Zauważyłem to dziś ( po wymianie termostatu, zlutowaniu kostki do poduszki pod silnikiem) Nadmieniam, że po zalaniu zbiorniczka płynu chłodzącego i nagrzaniu silnika do 90 stopni nie dolewałem ni. takie pytanie bonusowe. Jak mam ciemny zbiornik na płyn chłodzący tak że nie widać poziomu płynu to jak mieć pewność że nie jest go za mało lub za dużo? Mam Audi B6 z silnikiem tdi jeśli to ma znaczenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego topstrykanie to zalaczanie i wylaczanie klimatzacji. a to zeswiatla przygasaja delikatnie to normalne bo sprezarka klimy powoduje lekkie obciazenie silnika.

PS niezlego starego kotleta ogdgrzebales:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no dobra trochę mnie uspokoiłeś, czyli jeżeli wyłacze "Econ" nie powinno tak się dziać? Wcześniej tego psztyknięcia nie słyszałem, lub nie zwracałem uwagi. Ktoś ostatnio mi zarzucił , że szukaj nie używam, to teraz gruntownie przeszukałem co mi na myśl podeszło :)

. Mam jeszcze problem z tym , że mi od tygodnia po wypięciu aku i ponownym podpięciu nie gaśnie lapka od awaryjnych, tylko co jakiś czas sobie mrugnie i pali się dalej ( gdy autko jest zamknięte).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...