Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Playstation 3 Slim premiera w przyszłym miesiącu


Rekomendowane odpowiedzi

PS3 Slim ma być lżejsza, mniejsza i zużywać mniej energii, a co najważniejsze tańsza!

http://grrr.pl/2009/08/18/gc-09-ps3-slim/?utm_source=blog&utm_medium=banner&utm_campaign=TopWidget

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie moze i lepiej bo teraz PS3 to jest jednak kolos :) i wolałbym takiego Slima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba. :) Chodzi oczywiście tylko o wygląd - błyszczący wygląda bardziej elegancko. Ten slim wygląda na takiego zwykłego/taniego-plastikowego. :D Mam 'dużego' ps3 w domu i bardzo fajne komponuje się z lcd-kiem samsunga w takim samym kolorze. A tak to co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie na PS3 i chciałem zapytać na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Bo są już różne wersje, czy niezbędna jest taka duza pamięć? Bo są 60GB, 80GB i więcej, np 250BG

czy to sie wykorzysta i do czego ?

Ewentualnie gdzie mozna taniej kupić, albo gdzie nie kupowac. itp?

może sie ktos orientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się ktoś przymierza do tego slima to niech wstrzyma konie żeby nei było tak jak było w przypaku kiedy wyszła dwójka w slimie, że potrafiło się zapalić ogólnie pierwsze modele nie są za "mocne"

a co do dysku to im większy tym lepszy bo zgrywasz sobie co potrzebujesz i nie katujesz laserka

a gdzie kupić to już bez różnicy ale najlepiej żeby było nowe i miało gwarancje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną z pierwszych jakie wyszły wersję 60Gb ze wsteczną kompatybilnością z PS2 i nie zamieniłbym się na żadne późniejsze czy Slim. Mój brat ma 40GB i jakość wykonania jest dużo gorsza, ale i z ceny zeszli o prawie 200€. Ja za swoją 3 miesiące po premierze dałem 630€ z 1 grą. Teraz Slimy są po 300€. Polecałbym raczej kupić nową niż uzywaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PS2 slim wymieniane były za free zasilacze a nie konsole

teraz kupil bym PS3 slim 250GB

mam 80 GB i juz raz udało mi sie cały dysk zapchac :polew:

poza tym :kox: opcja jest połączenie WiFi, któe umozliwia podgląd na multimedia w domowej sieci, co przy podłączeniu do kina domowego i konkretnego tv, umozliwia odtwarzanie muzy na sprzęcie stacjonarnym i ogladanie fotek z kompa bezposrednio na TV :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam slima + dysk 500gb wymieniłem sam według instrukcji do konsoli. Gratis był pilot do konsoli (fajny do filmów)

Wystarczy odkręcić jedną śrubkę pod pokrywką i wyjąć przygotowaną szufladkę na dysk :)

Wymieniłem dużą (starą) na nową i powiem że wygląda lepiej, jako że dopiero się wprowadziłem do nowego domu :kox: to jeszcze nie mam mebli :embarrassed: bo z mieszkania mebli do domu brać nie brałem no ale już mogę powiedzieć że będzie lepiej wyglądać koło tv :kox:

dsc0001k.jpg

dsc0002dw.jpg

dsc0004m.jpg

dsc0008hw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam slima 250gb narazie mam go jakies 2 tygodnie i tylko 3 gry NFS shift,Colin McRAE dirt2 i call of duty modern warfare 2 powiem ze fajna gierka tylko po tym jak dostalem ten zestawik od dziewczyny to odrazu kupilem ful HD lcd 40 cali bo na moim starym kineskopowym TV obraz byl beznadziejny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...