Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wyciągnięcie symphony z B5


k0za

Rekomendowane odpowiedzi

W moim aucie ktoś kiedyś miał zamontowany zestaw głośnomówiący. Zdemontował go ucinając metalowe mocowania i teraz przyszło mi się bawić w usuwanie tych sterczących blach. Nie mam kluczy do wyciągania radia ale w serwisie audi próbowali i powiedzieli, że pogieli swoje firmowe klucze a radio nie wyszło ( podejrzewam, że nie chcieli się z tym bawić ) Orientuje się ktoś czy da radę wywalić te blach dostając się do nich od strony schowka? Nie chciałem szarpać na siłę tych plastików i dlatego zrobiłem fotkę i pytam Was :>

A może wiecie, które dokładnie klucze będą pomocne w wyciągnięciu radia bo na allegro już widziałem kilka rodzai.

A tutaj fotka mojego problemu:

17b1a1a143f24237med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim aucie ktoś kiedyś miał zamontowany zestaw głośnomówiący. Zdemontował go ucinając metalowe mocowania i teraz przyszło mi się bawić w usuwanie tych sterczących blach. Nie mam kluczy do wyciągania radia ale w serwisie audi próbowali i powiedzieli, że pogieli swoje firmowe klucze a radio nie wyszło ( podejrzewam, że nie chcieli się z tym bawić ) Orientuje się ktoś czy da radę wywalić te blach dostając się do nich od strony schowka? Nie chciałem szarpać na siłę tych plastików i dlatego zrobiłem fotkę i pytam Was :>

A może wiecie, które dokładnie klucze będą pomocne w wyciągnięciu radia bo na allegro już widziałem kilka rodzai.

A tutaj fotka mojego problemu:

17b1a1a143f24237med.jpg

pewnie przez te blachy radio siedzi trochę ciasno i trzeba się przyłożyć :gwizdanie: nie dostaniesz się do nich inaczej :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że muszę zakupić takie klucze:

bef265211d6ecc19med.jpg

Teraz pytanie ile? 2 czy 4?

klasyczne do radia audi chyba. O ile sie nie mylę do radia dwa DIN trzeba 4 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego trzeba było powiedzieć :P na spocie bym CI wyciągnął to radyjko

4 klucze, pisałem o tym nawet dawałem ilustrację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...