Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampka wewnętrzna - moduł czasowy lampki


siara33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chcialem zapytac lub jesli jest juz taki temat to poprosic o link. A mianowicie nie dziala mi lampka wewnatz auta (posiadam wer. z 3 przyciskami)pierw chcialem zapytac czy wersjia 96r. posiada funkcjie czasowa.. Jesli tak to gdzie sie znajduje ten modul / przekaznik... kolejna sprawa wyglada tak iz troszke sie znam i sprawdzilem ze lampka jak w wiekrzosci aut jest sterowana - (masa) i ze po otwarciu drzwi nie dostaje sygnalu ... Ale wykluczam zamki i czujniki skrajne drzwi tylke z tego wzg. iz posiadam w tylnych slupkach lampki(dolozone) i sa na krotko podlaczone do 1 czujnika skrajnego a reaguja na wszystkie drzwi.. Moje podejzenia wygladaja nastepujaco... Moje auto posiadalo tylko lampke przednia i moglo miec modul czasowy. Niestety modul ten sie zepsol i nie reaguje na otwarcie drzwi lub gdzies jest przerwany przewod miedzy modulem a lampka(chociaz nie slychac pykniecia w razie gdyby dzialal) lub miedzy drzwiami a modulem...powiem tak nie problem dla mnie podlaczyc nowy przewod do np.zamka czy wlacznika skrajnego i miec dzialajaca lampke na otwarcie drzwi ale jesli jest funkcja czasowki to czemu jej nie uruchomic?

troszke namieszalem z opisem ale mam nadzieje ze wprawne oko wychwyci sedno sprawy.. pozdrawiam [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 19:56_________________________________________________widze ze nikt sie nie zna w wszystkim lampki wewnetrzne dzialaja nie lubie czekac wiedz zaczolem dzialac ... szedlem po przewodzie w poszukiwaniu modulu lecz gdzy przewody zniknely wewnatrz jednej z grobych wiazek odpuscilem poszukiwan... poprowadzilem nowy przewod od jednego wlacznika skranego i teraz wszystkie lampki dzialaja ale bez funkcji czasowki ...

temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...