Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wszyscy, mam paru ziomkow co wola wiecej wydac ale miec pewniejsze auto! zreszta jestem tego samego zdania!

Opublikowano

nie wszyscy, mam paru ziomkow co wola wiecej wydac ale miec pewniejsze auto! zreszta jestem tego samego zdania!

no ale wiesz takich, trafi sie nie wielu, i to zazwyczaj nie wtedy kiedy sprzedajesz auto :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

moja cena to typowa allegrowa

a tu masz pewność że wymieniałem cały kpl. rozrząd

teraz wymieniłem olej z filtrem powietrza i mam przejechane dopiero 800km

cała zawiecha

układ hamulcowy

nie mowiąc już o modach

więc na dzień dobry masz zaoszczedzone co najmniej 2000zł które byś musiał władować w auto w typowe eksploatacyjne rzeczy no ale te igły z allegro przeciez bardziej przyciągają uwagę :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Krzysiek będę miał oko na twoje autko bo będzie parkowało naprzeciwko :naughty:

Opublikowano

Krzysiek będę miał oko na twoje autko bo będzie parkowało naprzeciwko :naughty:

a to co już poszło? :decayed:

Opublikowano

Kupiec był już u mnie i taki podjarany :buhaha: i pełen podziwu dla sprzedającego za bardzo profesjonalne podejście do sprzedaży auta :notworthy:.I będzie regularnie na spoty przyjeżdżał :cool1:

Opublikowano

no to dobrze, ze taka sztuka poszła w pewne ręce :good:

Opublikowano

No to furka sprzedana ;(

Opublikowano

A gdzie zderzak dla mnie :beksa::baseball:

Opublikowano

no to zamykamy , czekamy na nową zdechlinę :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:17_________________________________________________otwarte na prosbę Crisa :gwizdanie:

Opublikowano

no to zamykamy , czekamy na nową zdechlinę :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:17_________________________________________________otwarte na prosbę Crisa :gwizdanie:

Co, jakaś seria objechała a'la eSę?

Kupujący się wku.wił i zwrócił to padło do Cristo?

:polew:

Opublikowano

no to zamykamy , czekamy na nową zdechlinę :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:17_________________________________________________otwarte na prosbę Crisa :gwizdanie:

Co, jakaś seria objechała a'la eSę?

Kupujący się wku.wił i zwrócił to padło do Cristo?

:polew:

nie był zaskoczony że tak mało pali :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

otwarte na prosbę Crisa :gwizdanie:

ale po co? przeciez auto sprzedane podobno.

Opublikowano

nie wiem prosił żebym mu otworzył :no:

Opublikowano

chce dalej spamować :decayed:

Opublikowano

fajna była...

Opublikowano

nie wiem prosił żebym mu otworzył :no:

Ive, ja ten temat zamknalem po pierwszym poscie z info o tym, ze auto jest sprzedane. Potem Ty go otworzyles zeby napisac sobie posta i zamknales.

Jak juz otwieramy, to niech chociaz wlasciciel napisze powod...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.