Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Chorusie też da się wysyłać info na fisa? :hi:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szara kostka 32 piny

Opublikowano
edytowałem poprzedni mój post, tam masz wszystko opisane,

pzdr,

assist

a jak ze spalaniem i ilością KM na zatankowanym paliwie?? Posiadasz jakieś schematy??

Opublikowano

to powinno u Ciebie chodzić bez żadnych modyfikacji

tzn, podłączasz swoje kostki zieloną i niebieską z autka pod nowy licznik, i wszystko.

pzdr.

assist

Opublikowano

a posiada ktoś jakieś schematy jak podłączyć kontrole żarówek itd?

Opublikowano

trzeba podmienić przekaźniki, na takie z wyjściami (info o spalonych żarówkach)

OK, Pany wszystkiego dobrego Wam życzę, odpadam do stołu :hi:

pzdr.

assist

Opublikowano
ładowanie masz defaultowo, temp oleju powinna banglac - u mnie działa

płyn spryskiwaczy, okładziny, żarówki - wedle życzenia - albo dokładasz wszystko co potrzebne

(czujnik spryskiwaczy, przekaźniki od świateł) albo zwierasz do masy i cisza :)

kwestia drzwi -kierowcy i bagarek juz masz, co do reszty - dociągnąć kable.

Jakie masz radio w aucie?

symphony? tez trzy przewodu (lub po can) dwa i masz info z radia na fis

EDIT:

uzupełnij profil, łatwiej będzie odpowiadać, widząc co za silnik/rocznik itd.

pzdr.

assist

radio mam nie orgi.. nie zależy mi na komunikatach z radia.

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

trzeba podmienić przekaźniki, na takie z wyjściami (info o spalonych żarówkach)

OK, Pany wszystkiego dobrego Wam życzę, odpadam do stołu :hi:

pzdr.

assist

Dzięki i wzajemnie

Opublikowano
trzeba podmienić przekaźniki, na takie z wyjściami (info o spalonych żarówkach)

OK, Pany wszystkiego dobrego Wam życzę, odpadam do stołu :hi:

pzdr.

assist

no i powpinać się w wiązki chyba... co do radia to jakoś chyba powinno sie skomunikoować z fisem..

Opublikowano

Nie kombinujcie tyle z tym sensorem oleju przecież macie wszystko opisane w tym wątku wystarczy poszukać i to można za 5-10zł załatwić u mnie już to działa od początku maja a tu link do mojego wcześniejszego postu

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/index125.html#post2837653

A tak poza tym mógłby ktoś to wszystko wkońcu uporządkować do 1 postu bo co 20 stron jest to samo opisane i jest niezły sajgon.

Opublikowano

ciekaw jestem, jak ten timerek będzie pracował przy -20 °C ..... +30° (ład/rozład. elektrolitu 100 mikro) :polew:

inaczej: jaką tolerancję na szerokość impulsu ma układ wejściowy w liczniku..zanim wywali "sensor"

jeśli rezac, to na attiny

pzdr.

assist

Opublikowano

antena do DCF'a u gebelsów jest nadajnik, zapodają z dokładnością atomowego zegara..

ferryt plus jakiś wzmacniacz

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Gebelsy zapodają 50 kW a u mnie czasami ciezko było o "antenke"

bloki z zelbetu:kwasny:

Generalnie działało to u mnie, nie trzeba było ustawiać zegara i automatycznie czas letni/zimowy:whistling:

pzdr.

assist

Opublikowano

Tak myślałem, też mam radiowo ustawiany zegarek :hi:

Opublikowano

Kurde juz tyle osob zmienialo zwykly licznik na fis i nikomu nie chcialo sie zrobic toutoriala jak co po kroku i miliony pytan by sie zakonczyly. Sam bym skorzystal.

Opublikowano

może ktoś się pokusi o jakiegoś tutka

póki co pozostaje czytać i pytać:)

pzdr.

assist

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

zdaje się, ze Kaju ma spore doświadczenie w tej materii ....

Opublikowano

oka, dzieki

pzdr.

assist

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

@Marcin6 najprosciej szukaj

8D0 920 931 T

8D0 920 932 C

8D0 920 932 F(X)

inaczej trza będzie szukać tarczek i przerzucić wsad

(mówię o angolach Pb)

[szukam tarczek od dłuższego czasu, po co ma być nas dwóch :decayed: ]

pzdr.

assist

Opublikowano

jak przez to przebrne to obiecuje foto story. Wogole to powinno sie znalesc w dziale zrob to sam.

Opublikowano

Ja jutro chcę ogarnąć te świecące klocki i ten olej. Przypomnijcie które piny to były bo zapomniałem :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.