Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A miałeś kontrole żarówek u siebie?

Toż jakbym miał to bym miał pełnego fisa ;) To na kij bym zmieniał ;)

Mój punkty wyjściowy to był 1/2fis

To tak jak u mnie. EOT.

No ale co z kontrolą żarówek?

Bo ściąłeś temat żarówek i sprysków do sprysków :decayed:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żarówki zmasowałem :wink:

Opublikowano

A no to mi też to razem ze spryskami zajęło 2min :wink:

Opublikowano

Powiem Ci tak. Rozpędź się do 70-80 i zrób redukcję z 5 na 3, zobacz jak fajnie w ciemności staje wskazówka od obrotka jaką poświatę zajebistą robi na ringu

Na razie się jaram tym - bo silnik zimny:

Hehe i tak mega :decayed:

a żarówka i spryski to akurat prostsza sprawa niż drzwi zajmie Ci to dosłownie 3 minuty

Nom nie znów takie 3 minuty ;)

Zbiornik musze wymienić, podprowadzić od niego kabel z komory do kabiny...

A z żarówkami to chyba w ogóle makabra, tam trzeba wszystkie kable przecinać od świateł?

(przy bezpiecznikach)

A miałeś kontrole żarówek u siebie? No powiem Ci tak, ja z wyciągnięciem zbiornika, zrobieniem dziury, pociągnięciu kabla do licznika i wypiciem w międzyczasie z sąsiadem połówki balacha to niecałe dwie godzinki, oczywiście z poskładaniem wszystkiego do kupy, bo musisz zrzucić koło, nadkole, potem poskładać wszystko. No dobra, to dwie godzinki i jest cacy ze spryskami :kox:

Wyebany tzn ??? co tam było fantastycznego innego niż w pelnym fisie polifcie ??

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Fajne ramki :)

Chodzi mu o to, że w pełni wykorzystany jak tylko fabryka przewidziała :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Ooooo pany pół godziny temu wziąłem się za wymiany szybki / ramki na takie z a6 polift z seryjnymi ramkami...

Teraz w ciemności jest efekt.... :shock3::shock3::shock3:

Warte tylu godzin dłubania na lekkim mrozie.... :decayed:

http://i.imgur.com/InIdYEf.jpg

http://i.imgur.com/fKqjcso.jpg

:banan::dancing:

:a4fan:

No, jeszcze teraz ta zagadka odnośnie drzwi, a kontrole żarówek i sprysków to zostawiam na lato jak będzie chęć :decayed:

Powiem Ci tak. Rozpędź się do 70-80 i zrób redukcję z 5 na 3, zobacz jak fajnie w ciemności staje wskazówka od obrotka jaką poświatę zajebistą robi na ringu :naughty: a żarówka i spryski to akurat prostsza sprawa niż drzwi zajmie Ci to dosłownie 3 minuty :whistling:

terefere kuku :grin: a drzwi Ci pokazywało? :grin:

to co chlopakom ściemniasz :facepalm::grin::grin:

Teraz przez to, że kupiłem B6 masz zamiar się do mnie o każdy najdrobniejszy szczegół dopyerdalać?! :punish:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

baj de łej - masz to Q czy spindolilo ? :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

poszło fhooi.

Opublikowano
poszło fhooi.

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: przez tydz masz za to taryfe ulgową :decayed::grin:

Opublikowano

ale wy tu faze macie :decayed:

Opublikowano
poszło fhooi.

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: przez tydz masz za to taryfe ulgową :decayed::grin:

brutalu pyerdolony :decayed:

Opublikowano
ale wy tu faze macie :decayed:

my mamy a Ty się bd wykręcał - ... to nie dla mnie jestem Arek :grin::grin: :wink::wink:

jeszcze Cwiare trza ściagnąć i święta trójca znów atakuje :grin:

Opublikowano
ale wy tu faze macie :decayed:

my mamy a Ty się bd wykręcał - ... to nie dla mnie jestem Arek :grin::grin: :wink::wink:

jeszcze Cwiare trza ściagnąć i święta trójca znów atakuje :grin:

EOT k**wa! :doh:

Opublikowano

Cwiara czyta nic sie nie boj

pewnie cwiare walnal i mu sie literki placza :decayed:

oj mlody mlody Ty sobie grabisz z tym Arkiem :naughty::whistling::polew:

Opublikowano

Oto jestem :decayed::decayed:

Opublikowano

O k**wa, no to się zaczyna... :facepalm:

:banan::banan::banan:

Opublikowano
:dziura::drunk::drinks::brzydkibanan:
Opublikowano

No to zdróweczko! :kox:

Opublikowano

Heh 2 x pifo i sie wlasnie skonczylo i ide spac zaraz bo do tyry na 8 :grin::facepalm:

Opublikowano

A my z Maćkiem po jednym ale 9% :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Grzesiu wy z Mackiem cos duzo wspolnego macie :whistling::polew:

Opublikowano

My sa blizniaki i jak sie jednego wkur** to dwie bomby leca wiec chlopaki uwazac, moi rodzice zaakceptowali Grzesia jako ziecia wiec Wy tez musicie :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Co Wy jaracie.... :facepalm:

Następnym razem pół :wink::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.