Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak pierwszy byl Kaju wiec jemu michaly 2 byl Arek ale za cholere nie chce mi pobrac z tego linku Panowie jak trza to dawac konto na flache zrobie i nie klucic sie

DZIEKUJE

Arek dzwonilem do kola narazie zima brak dostaw wiec licznika nie ma ale jak cos to dam Ci cyne pierwszemu cena bedzie napewno zadowalajaca

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:git::hi:

patrzylem dzisiaj na alledrogo za licznikiem do a6 po minilifcie pb eu i NIC

normalnie towar deficytowy same gnojowozy :facepalm::grin:

Opublikowano

Takie rzuty są na allegro.... raz są takie raz inne... trza się w cierpliwość uzbroić

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:git::hi:

patrzylem dzisiaj na alledrogo za licznikiem do a6 po minilifcie pb eu i NIC

normalnie towar deficytowy same gnojowozy :facepalm::grin:

Arku ktory rok Ci trzeba? Angol moze byc? ;)

Opublikowano

Wlasnie mam angola ON teraz z moim wsadem kiepsko gada - olej min i temp off :kwasny:

a potrzeba mi z cyfra zegarkiem bialym podswietleniem ale bez ringow - minilift

Opublikowano

a probowales zmieniac wsady na inne, nie swój ??

Opublikowano
Wlasnie mam angola ON teraz z moim wsadem kiepsko gada - olej min i temp off :kwasny:

a potrzeba mi z cyfra zegarkiem bialym podswietleniem ale bez ringow - minilift

tak wiem miałem i zgoniłem ale chyba bd mial europejczyka jeszcze jednego takiego bo uk mam na 100 % :wink:

Opublikowano

To są blaty z AJLa jeśli dobrze kojarzę, czyli od jeden osiem te.

Opublikowano

bediks szukam takiego wsadu ale samo znalezienie odpowiedniego nr to problem a co dopiero wsadu :kwasny:

malo bylo benzyn w miniliftach EU a jak byly to

Szyba wrzuc cene na PW za tego angola i w jakim stanie fisik:decayed:

Opublikowano
bediks szukam takiego wsadu ale samo znalezienie odpowiedniego nr to problem a co dopiero wsadu :kwasny:

malo bylo benzyn w miniliftach EU a jak byly to

Szyba wrzuc cene na PW za tego angola i w jakim stanie fisik:decayed:

Kurde Arek zapomniałem o tym numerze z etki. Jutro poszukam obiecuje. Dzisiaj troche już ten no wiesz i boje sie że ETKA wyczuje że coś dziabnąłem :grin::grin:

Opublikowano
bediks szukam takiego wsadu ale samo znalezienie odpowiedniego nr to problem a co dopiero wsadu :kwasny:

malo bylo benzyn w miniliftach EU a jak byly to

Szyba wrzuc cene na PW za tego angola i w jakim stanie fisik:decayed:

Kurde Arek zapomniałem o tym numerze z etki. Jutro poszukam obiecuje. Dzisiaj troche już ten no wiesz i boje sie że ETKA wyczuje że coś dziabnąłem :grin::grin:

cwiara po prostu yebnął cwiare i ma ekran na cwiary podzielony i mu sie w oczach pier**li :decayed:

Opublikowano

A żebyś qwa wiedział. Dziękuje. Dobranoc :grin:

Opublikowano

Za dobrze Pany macie ze tak po nocach siedzicie i cwiarteczki walicie :decayed:

Grzesiu jak dasz rade to bede wdzieczny :wink:

Opublikowano

Wczoraj to tak dzisiaj to juz nie jest tak dobrze :D:D

Jak wroce z pracy to lukne w etke dokladniej i cos wyszukam :)

Opublikowano

Ja jeszcze odepne swoj licznik co mam w aucie to bede mial nr tego angola co mam teraz z wsadem swoim ori to Ci podam popoludniu

:hi:

Opublikowano

Panowie mówiliśmy o pinach w manetce... a jak to jest z dołożeniem pinów do kostek radia?

Żeby mieć RDS na wyświetlaczu ;)

To są jakieś normalne piny, z kostek ISO albo coś?

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

A teraz wyjąłem radio i patrze że te piny już sa zajęte.... gdzie te kabelki mogą być podprowadzone??:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

Jeszcze jakieś foto: Photo Album - Imgur

Opublikowano

jak zajete to odepnij i podepnij pod licznik:decayed: co Ci szkodzi :decayed:

Opublikowano

:facepalm:

Ale może gdzieś to już jest włączone... podciągnięte... pytanie gdzie i jak to wykorzystać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.