Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlasnie mialem wysylac, no gdzie musza , mówie tnij suki i podczepiaj do licznika , jak co bedzie nie tak to powrócisz do starego podlaczenia

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przy 1/2 FIS one gdzieś w wiązce są po prostu zaślepione. Zanim dojdziesz, gdzie który, to szybciej je wypniesz i zaślepisz i pociągniesz nowe druty do licznika. Szkoda czasu i nerwów z odwijaniem fabrycznej izolacji :facepalm: do jakiego radia, że tak spytam?

Opublikowano

chorus :facepalm:

Opublikowano

No to odcinaj co tam masz i ciągnij na nowo. Szkoda czasu i nerwów, uwierz mi.

Opublikowano

tnij i nie baw się w szukanie

Opublikowano

Karol poszlo ale co z tego teraz musze sie naumiec jak to ogarnac :polew:

Dzieki pozdro napije sie za to Fucking uk pozdro dla ziomali w uk

Opublikowano
Karol poszlo ale co z tego teraz musze sie naumiec jak to ogarnac :polew:

Dzieki pozdro napije sie za to Fucking uk pozdro dla ziomali w uk

Aha, czyli tak jak mówiłem ponowne rozpakowanie dało rade?

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

Jakby coś to dzwoń, pokieruje Cie :wink:

Opublikowano

Ehhh a już myślałem że to będzie biegło do jakiegoś CANa czy coś :decayed:

:grin::facepalm:

No nic, na dzisiaj kończe, udało mi się odczytać pin z nowego licznika, zakodować jeden kluczyk jeszcze przez commandera (vag-com nieaktywny :facepalm:) no i odpalić furkę :banan:

Wygląda nawet na to, że temp. oleju mi działa, bo chwilę zostawiłem żeby pochodził, temp. wody się dźwigła do koło 70 st, a temp. oleju leciutko się podniosła.

Opublikowano

a masz angola czy eu

ogólnie powiedzcie w której grupie moge odczytac temp oleju bo chce porównac z tym co pokazuje szafa, bo wskazówka od temp oleju unosi sie dopiero po paru minutach od osiagniecia wody 90 stopni

Opublikowano
a masz angola czy eu

eu

Opublikowano

Spoko Kaju jak cos dryndne

Cwiara gdzie najlepiej kupic nowy fis ?

albo czy da sie stary podratowac ogolnie po dluzszym uzytkowaniu jest ok jak zimny to widac z dolu do gory jakby paski ale slabo widoczne

Opublikowano

The a4, Ty masz anglika? Masz z nim problemy?

Bo jak chcesz w nim naprawiać fisa, to się zastanów, np. mam na handel :decayed: europe z 2.5tdi ;) chyba nawet z radiowo sterowanym zegarkiem ale nic se za to uciąć nie dam :wink:

tyle że wyświetlacz wypalony, ale przynajmniej europejski i zero problemów chyba, nie? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

bediks, mały akcent:

306069_354807741296358_2096896049_n.jpg

:banan:pikne :decayed:

---------- Post dopisany 07-04-2013 at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 23:10 ----------

Aha, mam jeszcze jedno pytanie.

Nie udało mi się zmienić przebiegu na swoj w tym nowym liczniku... Klikalem change, write, potem reset ecu ale wyskakuje blad ze reset ecu mozliwt tylko dla licznikow vdo/mm...

Nie wiecie co to może być?

Dodam ze jak teraz sie łącze to po read wyswietla mi sie juz ten zmieniony przebieg :facepalm:

Opublikowano

Odłącz akumulator/licznik, spal papierosa, podłącz z powrotem, powinien być już nowy przebieg :wink:

Opublikowano

Dokladnie licznik potrzebuje resetu

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Przecież mam taki w avatarze :banan:

Opublikowano

Ahaaaa... takie buty z tym resetem:facepalm:

Opublikowano

Marcin6 ja mam idealny fis w aucie a w 2 liczniku chce wymienic tak ze nie jestem zainteresowany 3 licznikiem juz mam 3 i 2 leza

Opublikowano

Ok :wink:

Opublikowano
bediks szukam takiego wsadu ale samo znalezienie odpowiedniego nr to problem a co dopiero wsadu :kwasny:

malo bylo benzyn w miniliftach EU a jak byly to

Szyba wrzuc cene na PW za tego angola i w jakim stanie fisik:decayed:

Arku szukałem i nie mam Pb zostały już tylko ON... :whistling:

Btw. jak przyjade do Wro i Karpacza żeby nie bylo tak...

733747_499022326829030_1852110473_n.png

Opublikowano

luz wiem ze gnojowozow full

:polew::bicz:

Szyba a co Ty sie na mnie patrzyl bedziesz? czy chlal ze mna?

jak chcesz to CI foto wysle ale pedziuchow nie lubie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.