Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i nie chcial CI tego licznika przeszczepic?

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaju, mrogal pije?

trza go podlać,

umowę sprzedaży pod nos miedzy jednym rozchodniaczkiem

a drugim :decayed:

:dziura::dziura:

pzdr.

assist

Opublikowano

kuźwa przemierzyłem miernikiem... od tylnych drzwi na kostkę w słupku z przodu leci tylko jeden kabel, czy lewe czy prawe drzwi otworze zwiera do masy...

trzeba by się wpiąć przy samych krańcówkach albo lepiej poprostu krańcówki wymienić na poliftowe...

Opublikowano
i nie chcial CI tego licznika przeszczepic?

za duzo ma roboty a po drugie np jak mu powiedzialem o centralnym to mowi tylko orginal ani tempa nie chcial zrobic

Opublikowano
to ja teraz zapytam bo już mi fis ładnie wyświetla, czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie co trzeba zrobić w aucie przedliftowym żeby na poliftowym liczniku wyświetlał otwarcie poszczególnych drzwi???

Wiem że można zamki wymienić na poliftowe, ale można też z pomocą diód wykorzystać to co jest w przedlifcie w oryginale, kable z drzwi, pozostałych poza kierowcą zbiegają się w prawym przednim słupku??? tzn od strony pasażera??

ktoś podpowie jakie przewody która kostka i jak te diody wlutować??? tzn rozcinać kable i wstawiać pomiędzy czy tylko dolutować

czy w tym słupku znajde też sygnał od klapy bagażnika (AVANT)???

a i jeszcze jedno pytanie, w którym miejscu w polifcie jest czujnik zamkniętej maski silnika????

jakie kuźwa zamki lepiej zjedz snickersa

nie zamki tylko krańcówki tylnych tylko muszą być z polifta dwu pinowe :decayed: koszt ze 10 zł ja tyle dawałem

a tu

Podłączenie krańcówek drzwi do licznika

(informacja o otwartych drzwiach)

[jeden ze sposobów]

W moim sposobie wykorzystane zostały tylne krańcówki z I lub II lifta (od 98r),

z których wychodzą dwa piny (przed liftem tylko jeden), dzięki czemu można było od razu podłączyć dodatkowe, czerwone lampki drzwi tylnych. Przewód z krańcówki, który już mieliśmy podłączamy pod jeden z pinów,

z drugiego natomiast wyprowadzamy przewód, który leci aż do licznika (z każdej krańcówki osobny). Pod ten też pin podłączamy sobie masę z lampki, którą ew. możemy sobie w późniejszym czasie dołożyć. Sygnał z prawych przednich drzwi bierzemy z kostki beżowo-różowej, przewód brązowo-żółty, słupek A z prawej strony (przy nogach pasażera), czyli dolutowujemy przewód do wymienionego przewodu i ciągniemy go do licznika.

Opublikowano
Kaju, mrogal pije?

trza go podlać,

umowę sprzedaży pod nos miedzy jednym rozchodniaczkiem

a drugim :decayed:

:dziura::dziura:

pzdr.

assist

Da się zrobić :decayed:

Opublikowano
Kodowanie w liczniku z 6cyl na 4

mozesz mi napisac jak to zrobic bo zanim przekopie prawie 350 stron to ocipieje;D

Opublikowano

Kodowanie główne zmieniasz z XXX6X na XXX4X, gdzie X to stare wartości kodowania głównego.

Opublikowano

dopiszę że odpalasz vaga wchodzisz w licznik 17 recode i wpisujesz wartoś taką jak Karol ci podał

Opublikowano

dziekowac panowie:) wlasnie zostalo mi 3dni wiecej zycia:):banan::banan::banan:

Opublikowano

Już niedługo ja zacznę ta nierówna walkę z licznikiem z tym że ją będę zakładał z a6. Mam nadzieję że przy pomocy kilku osób z forum uda się to ogarnąć bez problemu.

Opublikowano

Panowie, który zakładał emulator? Przyznawać się bo sprawa pilna:whistling:

Opublikowano

z pomoca kolegow z forum wszystko do ogarniecia;D:naughty:

Opublikowano

W razie komplikacji ma mnie praktycznie pod ręką, jak tylko jestem w PL Michał, to musimy się zjechać :wink:

Opublikowano

No musimy ;-) teraz czekam na licznik aż przyjdzie od fachowca co robi z nim co trzeba :-)

Opublikowano

Mało z kapci nie wyskoczył jak paczkę otworzył :polew:

Opublikowano

No list polecający zrobił swoje ;-)

Opublikowano
No musimy ;-) teraz czekam na licznik aż przyjdzie od fachowca co robi z nim co trzeba :-)

co robisz ciekawego z licznikiem? jakies przerobki?:grin:

Opublikowano

To może niech się Kaju wypowie bo ja to tylko wysłał gdzie trzeba.

Opublikowano
No musimy ;-) teraz czekam na licznik aż przyjdzie od fachowca co robi z nim co trzeba :-)

co robisz ciekawego z licznikiem? jakies przerobki?:grin:

Staaary... Będzie grał śpiewał i tańczył :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.