Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bidzio1 co Ty tam masz za dostep do klamotow z a6? :decayed:

Marcin6 jest regulacja co 5% do 125%

musisz wyczuc sobie i pobawic sie troche... a w ktorym bloku to bylo 100 razy

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stoi nie daleko a6 w rozbiórce.

Opublikowano
a w ktorym bloku to bylo 100 razy

:doh:

może byś zapodał 101-wszy raz :kox:

Opublikowano

Jak podłączasz vaga i wejdziesz w bloki to tam każdy jest opisany jedź po kolei a znajdziesz. Kombinuj chłopie. Ja też wiele razy czegoś nie wiedziałem ale zazwyczaj zdążyłem wykombinować zanim ktoś mi odpisał :-P

Opublikowano
a w ktorym bloku to bylo 100 razy

:doh:

może byś zapodał 101-wszy raz :kox:

zapodal bym ale tez nie pamietam :decayed:

a szukac dla kogos bo mu sie szukac nie chce tez nie mam czasu...

Bidzio dobrze prawi jak vaga podepniesz to znajdziesz fabrycznie jest na 100 napewno

Bidzio a nie pamietasz co to za a6 jest na klamoty i co tam ciekawego miala?

Opublikowano

2.5 tdi 150 koni rok chyba 99 mie pamiętam dokładnie, miała xenon, fis ale czy coś jeszcze z bajerów to nie wiem. Chcesz to dam ci nr do gościa.

Opublikowano

dwie rzeczy mnie interesuja w sumie

1. nr pompy abs/sterownika pompy abs

2. czy zderzak mial spryski i ewentualnie ile za komplet psikow ;)

Opublikowano

Bankowo miał spryski bo xenon miał ori. Zaraz ci wyśle numer to sobie zadzwonisz

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

A jak chcesz same spryski to mam dwie sztuki.

Opublikowano

Ok, spalanie to kanał 03, było ustawione 85, teraz zmieniłem na 100 - zobaczymy jak będzie :)

Opublikowano

Widzisz gratuluje ze udalo sie znalezc i ustawic :wink::thumbup1::banan:

Opublikowano

Mam obudowę z a3 po lekkim dostosowaniu będzie pasowała ;-)

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 14:12 ----------

Ogólnie obudowa zewnętrznie jest chyba taka sama jedynie co muszę zrobić to powiekszyc otwór na manetke. Bo a3 ma tylko kierunek a a4 kierunek i światła więc w mojej jest mniejszy otwór. Ale to akurat naprawdę szczegół tym bardziej że dałem za obudowę 20zł i kupiłem ja na miejscu :-) czekam jeszcze na wieloklin i jak wszystko złożę to dam znać.

---------- Post dopisany 13-05-2013 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 00:48 ----------

No i w pełni szczęścia mogę powiedzieć że kierownica z polifta już na aucie. I odpowiadając sobie na pytanie. Pasuje obudowa z a3.

Opublikowano

Zuch chopok :decayed:

Opublikowano

panowie zeby zegary na stole sprawdzić gdzie plus a gdzie minus ?

Opublikowano
panowie zeby zegary na stole sprawdzić gdzie plus a gdzie minus ?

Milion razy było...

Opublikowano

1,23 plus 7(9),24 minus

o polifcie mowimy

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

jest temat "w pigułce" gdzieś w elektrycznym,

tutaj są raczej luźne wynurzenia :wink:

Opublikowano

Karol to kiedy będziesz?

Opublikowano

w czwartek ląduje, w piątek będę niedaleko Ciebie, na parkingu familijnej się ustawiłem z kumplem, który ma robić fotki na zlocie, może podjechałbyś tam po 4? sobotę mam zajebaną robotą w domu i cwiara do mnie przyjeżdża, będę grzebał przy B6, ale jeszcze się zdzwonimy

Opublikowano

No postaram się podjechac tylko mi zadzwoń jak będziesz. A co przy twoim będziesz robił? Na długo przyjeżdżasz?

Opublikowano
No postaram się podjechac tylko mi zadzwoń jak będziesz. A co przy twoim będziesz robił? Na długo przyjeżdżasz?

piątek ganianie ze zlotem, w sobotę grzebanina przy B6, ale piedoły, w koło domu musze porobić trochę, w niedziele komunia, w poniedziałek wylatuje :facepalm: i tyle k**wa z tego życia mam.

Opublikowano

Teraz to licznik u mnie wygląda tak :-) e9y7e9ab.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.