Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
w czwartek ląduje, w piątek będę niedaleko Ciebie, na parkingu familijnej się ustawiłem z kumplem, który ma robić fotki na zlocie, może podjechałbyś tam po 4? sobotę mam zajebaną robotą w domu i cwiara do mnie przyjeżdża, będę grzebał przy B6, ale jeszcze się zdzwonimy

Ja myślałem że przy czym innym? :grin::grin:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I znowu nic z tego umawiania. Kiedy będziesz na dłużej niż 3 dni?

Opublikowano
w czwartek ląduje, w piątek będę niedaleko Ciebie, na parkingu familijnej się ustawiłem z kumplem, który ma robić fotki na zlocie, może podjechałbyś tam po 4? sobotę mam zajebaną robotą w domu i cwiara do mnie przyjeżdża, będę grzebał przy B6, ale jeszcze się zdzwonimy

Ja myślałem że przy czym innym? :grin::grin:

Cicho bądź :punish::decayed: interesy interesami, pamiętaj :decayed:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

I znowu nic z tego umawiania. Kiedy będziesz na dłużej niż 3 dni?

Ja nie mówię, że nic... Na sobotnie popołudnie coś większego planujesz...? :naughty:

Opublikowano

Nic większego nie planuje. :-) a co już mam zaplanowane?

Opublikowano
Nic większego nie planuje. :-) a co już mam zaplanowane?

no chyba tak :grin:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

ale to się jeszcze odezwę, zobacze jak z pogodą i jak kilka spraw ogarnę, jesteśmy intaaacz :naughty:

Opublikowano
w czwartek ląduje, w piątek będę niedaleko Ciebie, na parkingu familijnej się ustawiłem z kumplem, który ma robić fotki na zlocie, może podjechałbyś tam po 4? sobotę mam zajebaną robotą w domu i cwiara do mnie przyjeżdża, będę grzebał przy B6, ale jeszcze się zdzwonimy

Ja myślałem że przy czym innym? :grin::grin:

Cicho bądź :punish::decayed:interesy interesami, pamiętaj :decayed:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

I znowu nic z tego umawiania. Kiedy będziesz na dłużej niż 3 dni?

Ja nie mówię, że nic... Na sobotnie popołudnie coś większego planujesz...? :naughty:

No ja tylko o interesach :grin::grin::grin:

Opublikowano

Ale co jak coś to wy do nas tak? Grilla rozpalimy ;-)

Opublikowano
Ale co jak coś to wy do nas tak? Grilla rozpalimy ;-)

Bardziej u mnie, jak coś wyjdzie, to większego coś, marcin też powinien się pojawić :wink:

Opublikowano

Kaju na ile batów to w końcu? :grin:

Opublikowano
Kaju na ile batów to w końcu? :grin:

PW :grin:

Opublikowano

No to spoko. A wstępnie o której?

Opublikowano
No to spoko. A wstępnie o której?

Czas pokaże, jesteśmy intacz :hi:

Opublikowano

To ja sie juz w piątek instaluje u Karola :grin::grin::grin:

Opublikowano
To ja sie juz w piątek instaluje u Karola :grin::grin::grin:

:polew:

Opublikowano
To ja sie juz w piątek instaluje u Karola :grin::grin::grin:

weź dużo ręczników papierowych do wycierania policzków... :grin::grin:

Opublikowano

Cwiara weź hotair to i ja się już tam w piątek zjawie. Byś mi fisa poprawił ;-)

Opublikowano

Toż to pudło troche jest. wiatr dmuchnie i bedziemy zbierac elementy po ogrodzie :grin::grin:

Opublikowano

To w takim razie ja przyjadę do ciebie. Bo w któryś weekend pojadę do siostry ledy w domu montować to bym ci podrzucił licznik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.