Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam emulator na can do tego radyjka co dalem 200zl plus radio 500 razem 700zl troche sporo

mam aktualnie radyjko blaupunkt travelpilot jakos szczegolnie mi nie przeszkadza gra i tyle ale mysle nad ori radyjkiem bo jakos bardziej mi sie podobaja ori radia w autach

Opublikowano

Jeśli chcesz ori wygląd to ok, ale jeśli chcesz w przyszłości coś więcej wyciągnąć z audio, to odpuść komunikację z FIS i zostań przy tym co masz, bądź inwestuj w sprzęt.

Opublikowano
Jeśli chcesz ori wygląd to ok, ale jeśli chcesz w przyszłości coś więcej wyciągnąć z audio, to odpuść komunikację z FIS i zostań przy tym co masz, bądź inwestuj w sprzęt.

no i to jest prawda!

Opublikowano

nie jestem jakims audiofilem i tak jak jedze autem to slucham radia raz na pol roku wlacze cd do tego mam zmieniarke w bagazniku ktora jezdzi jako bagaz :)

Opublikowano

ja jestem nawet zadowolonyz concerta +emulator mp3 czyli w zasadzie z serii + bose ale radio z kodowaniem na standard, wszystko podlaczone pod fis , kiere z mf i parrota 3000.... wszystko fajnie smiga w 100%

Opublikowano

dokladnie takie, jak chcesz puscic kabel z komory silnika do sierodka auta (do licznika) to puszczaj go przez ecu odkrecisz puszke, wyciagniesz kompa i masz dziure do sierodka.... wiesz jaki jest problem ze zapchanymi odplywami wody z podszybia... nawet u mnie przy zalozonym podszybiu poliftowym czesto stoi woda tam gdzie jest guma od linki do maski, zeby poprostu potem woda nie wchodzila do sierodka

Opublikowano

Marcin a napewno nie masz ori przewodu to wtedy tylko podobnie jak spalanie przeciagasz z ecu pod licznik i po robocie

Opublikowano

pablo nie widzialem nigdzie przewodu w okolicach filtra...gdzie go znalazles? masz mozliwosc zrobienia fotki jak ona wyglada?

Opublikowano

postaram się cyknąć fotkę na dziś wieczór

u mnie przewód był podczepiony na opaskę zaciskową w okolicy tej gdzie jest miejsce na montaż czujnika

Opublikowano

no to u mnie nie ma nic a szkoda ale fote zrob bede wiedzial jakiej szukac bo jakos nie mam pomyslu jak podlaczyc przewody do tego czujnika

Opublikowano

ciagniesz tylko jeden kabel od czujnika do licznika, przy liczniku podpinasz pod odpowiedni pin a czujnik w taki sposob - wsowka...

czujnikn.jpg[/img]

czujnik2oil.jpg[/img]

niepatrz na miejsce gdzie jest czujnik tylko jak go podlaczyc (fotki z tdi)

Opublikowano

dzieki za foto juz mam pomysl jak to rozegrac :) tylko sygnal od czujnika do licznika wystarczy bez masy?

Opublikowano

tak wystarczy... u mnie wystarczyl :)

Opublikowano

Marcin to foto juz masz takze ja nie robilem Przemek bdb to pokazal na zdjeciu

Opublikowano

spoko wiem juz jak to ogarnac cos poszukam w garazu i bedzie ok :)

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

temat spalania i zmiany manetki ogarnięty. Naj więcej czasu zabrała wymiana manetki i zdjęcie kierownicy ale na spokojnie udało się wszystko zrobić. Zostało tylko podłączenie temp oleju i poziomu spryskiwaczy. Ale to może w czwartek

---------- Post dopisany 08-08-2012 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 19:06 ----------

radio concert I bedzie pokazywac rds na fisie?

Opublikowano

będzie pokazywać bez problemu - u mnie pokazuje :)

Opublikowano

u mnie tez...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.