Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Automatyczne zapalanie świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

od dawna poszukiwałem czy istnieje możliwość automatycznego zapalania świateł w B6 jednak nic ciekawego nie wpadło mi w ręce. Dzisiaj usłyszałem że samochody z "krajów północnych" (wg. Ross Tech) mają na dzień dobry automatyczne zapalanie świateł. W związku z tym zmieniłem kodowanie sterownika Central Electronics z 00001 na 00002 (http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4/S4/RS4/Cabriolet_%288E/8H%29) i światełka pięknie startują same. Moje pytanie: czy taka zmiana kodowania może powodować jakieś nieprawidłowości w działaniu samochodu lub niezgodności z innymi standardowo zakodowanymi sterownikami ?

Opublikowano

Moje pytanie: czy taka zmiana kodowania może powodować jakieś nieprawidłowości w działaniu samochodu lub niezgodności z innymi standardowo zakodowanymi sterownikami ?

Nie, nie będzie żadnych konfliktów :)

Opublikowano
  • Autor

Piękne dzięki :) w końcu światełka same będą się obsługiwać w mojej audiczce :)

Opublikowano

Ustawienie "northern countries" może mieć niekorzystny wpływ na xenony (jeśli masz takowe). Chodzi o skoki napięcia w trakcie uruchamiania silnika.

Ja z tego powodu wróciłem do fabrycznych ustawień.

Opublikowano
  • Autor

Mam zwykłe, halogenowe więc mam nadzieję że będzie ok :)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

witam,

tak podepnę się tutaj może ktoś pomoże :)

dzisiaj chciałem u siebie ustawić kodowanie na 00002 ale nie przyjmuje mi :(

3 na koncu działa - 4 nie działa. oryginalnie była 1. jakby tylko nieparzyste można było?

ktoś wie o co chodzi?

pozdr

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zrobiłem takie kodowanie i zapalają mi się tylko światła postojowe co może być tego przyczyną ?

Opublikowano

podpinam się do tematu niestety tylko postojówki ;(

dlaczego?? [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 22:58_________________________________________________ej koledzy nikt nam nie pomoże ?? z tymi postojówkami ? co robimy źle?

Opublikowano

sprawdzcie 00021 :)

pozdro

Opublikowano

jesli sie nie mylę te kodowanie jest do xenonów :wallbash: :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś sprawdził to kodowanie 00021 ?

Opublikowano

wydaje mi się, że powodem zapalania się tylko postojówek jest moduł centralnej elektryki

w autach gdzie ta funkcja jest aktywna chyba jest inny

Opublikowano

Można zrobić coś takiego w B5?

nie wiem, ale raczej nie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

odświeżę trochę temat, czy ktoś może potwierdzić to że mając ksenony lepiej wyłączyć te samo zapalające się światła? Cz to raczej beż rożnicy?

Opublikowano

odświeżę trochę temat, czy ktoś może potwierdzić to że mając ksenony lepiej wyłączyć te samo zapalające się światła? Cz to raczej beż rożnicy?

lepiej wyłączyć

Opublikowano

tylko no właśnie czy lepiej wyłączyć bo tak się wydaje że może mieć to zły wpływ na ksenony czy napewno tak jest, bo jeszcze nikt nie potwierdził więc sam nie wiem, bo jednak to dobra sprawa gdyż czasami zdarza się nie włączyć świateł

Opublikowano

trochę ma na przetwornice i żarniki

ale nie musisz tego wyłączać, możesz mieć tak jak masz

Opublikowano

sprawdzcie 00021 :)

pozdro

Takie kodowanie nic nie zmienia, światła się nie zapalają. Nawet postojowe się nie świecą, wnioskuje więc że nie we wszystkich b6 można zrobić automatyczne odpalanie świateł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.