Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

no klapę trzeba skończyć bo denerwuje mnie ten bąbel :wallbash:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:25_________________________________________________tak było wczoraj....

592ce142854a60aemed.jpg

b058031ac749be61med.jpg

.... a tak dzisiaj.....

0a55e486cc28738amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a tak dzisiaj.....

0a55e486cc28738amed.jpg

:good:

Tylko troszkę zawaliliście , że nie okleiliście tej czarnej gąbki co podchodzi pod tablicę rej. , teraz z lakierem będzie dużo twardsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie tył wygląda tak, na dniach wpadnie jeszcze tylko wydech a'la A6

5bd2e2901da8a159med.jpg

babd0396bc0d723fmed.jpg

mam tylko dylemat czy zakładać spowrotem znaczek :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:13_________________________________________________no a popołudniu wkońcu doszły gumki :kox:

7f1d49a5d83e95d6med.jpg

9daac5649f527180med.jpg

7cebed68c417cf70med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie tył wygląda tak, na dniach wpadnie jeszcze tylko wydech a'la A6

5bd2e2901da8a159med.jpg

babd0396bc0d723fmed.jpg

mam tylko dylemat czy zakładać spowrotem znaczek :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:13_________________________________________________no a popołudniu wkońcu doszły gumki :kox:

7f1d49a5d83e95d6med.jpg

9daac5649f527180med.jpg

7cebed68c417cf70med.jpg

robi robote :kox: tylko jeszcze kółeczka do środka :good:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:23_________________________________________________wkładaj na auto i dawaj foto :good: widze Cie w battalionie :good::cool1::kox::decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? naklejasz znaczek? nie chwaląc się mam tak piękny kolor jak Ty no i AVANTA, i pościągałem wszystko oprócz emblematu. Fajnie tak szeroko się zrobiło :good: z niecierpliwością wyczekuję zdjęć na nowych kołeczkach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam Arek widział w miejsce znaczka dope bądź turbo :good:

good idea :good: lub czysto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie tył wygląda tak, na dniach wpadnie jeszcze tylko wydech a'la A6

5bd2e2901da8a159med.jpg

babd0396bc0d723fmed.jpg

mam tylko dylemat czy zakładać spowrotem znaczek :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:13_________________________________________________no a popołudniu wkońcu doszły gumki :kox:

7f1d49a5d83e95d6med.jpg

9daac5649f527180med.jpg

7cebed68c417cf70med.jpg

Arek, widzę że pozbyłeś się zamka z listwy,też to właśnie robię, tylko w usie jest o tyle ujowo, ze trzeba przerabiać otwieranie klapy,bo jest wciskany zamek, a nie tak jak w polifcie na elektromagnesie,ale bedzie dobrze :naughty:, a Ty nie miałeś oklejonych całych lampek na czerwono czasem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam Arek widział w miejsce znaczka dope bądź turbo :good:

hmmmm :mysli:

Arek a kaj mosz wycieraczka ze zadku :cool1:

w garażu

Arek, widzę że pozbyłeś się zamka z listwy,też to właśnie robię, tylko w usie jest o tyle ujowo, ze trzeba przerabiać otwieranie klapy,bo jest wciskany zamek

godzinka roboty i bym ci to ogarnął :gwizdanie: bo miałem tak w poprzednim samochodzie :>

a Ty nie miałeś oklejonych całych lampek na czerwono czasem?

miałem ale narazie folia zerwana bo chce lampy pomalować na czerwona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, widzę że pozbyłeś się zamka z listwy,też to właśnie robię, tylko w usie jest o tyle ujowo, ze trzeba przerabiać otwieranie klapy,bo jest wciskany zamek

godzinka roboty i bym ci to ogarnął :gwizdanie: bo miałem tak w poprzednim samochodzie :>

Jak to rozwiązałeś,ja myślę o jakimś silniczku, i guziku w środku auta, no i do tego otwieranie z centralnego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj te koła tam gdzie ich miejsce! Jestem ciekaw wyglądu... Ale będzie... :evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina:

jeszcze czarny znaczek turbo na tylną klapę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...