Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no klapę trzeba skończyć bo denerwuje mnie ten bąbel :wallbash:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:25_________________________________________________tak było wczoraj....

592ce142854a60aemed.jpg

b058031ac749be61med.jpg

.... a tak dzisiaj.....

0a55e486cc28738amed.jpg

Opublikowano

.... a tak dzisiaj.....

0a55e486cc28738amed.jpg

:good:

Tylko troszkę zawaliliście , że nie okleiliście tej czarnej gąbki co podchodzi pod tablicę rej. , teraz z lakierem będzie dużo twardsza

Opublikowano
  • Autor

ostatecznie tył wygląda tak, na dniach wpadnie jeszcze tylko wydech a'la A6

5bd2e2901da8a159med.jpg

babd0396bc0d723fmed.jpg

mam tylko dylemat czy zakładać spowrotem znaczek :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:13_________________________________________________no a popołudniu wkońcu doszły gumki :kox:

7f1d49a5d83e95d6med.jpg

9daac5649f527180med.jpg

7cebed68c417cf70med.jpg

Opublikowano

ostatecznie tył wygląda tak, na dniach wpadnie jeszcze tylko wydech a'la A6

5bd2e2901da8a159med.jpg

babd0396bc0d723fmed.jpg

mam tylko dylemat czy zakładać spowrotem znaczek :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:13_________________________________________________no a popołudniu wkońcu doszły gumki :kox:

7f1d49a5d83e95d6med.jpg

9daac5649f527180med.jpg

7cebed68c417cf70med.jpg

robi robote :kox: tylko jeszcze kółeczka do środka :good:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:23_________________________________________________wkładaj na auto i dawaj foto :good: widze Cie w battalionie :good::cool1::kox::decayed::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wkładaj na auto i dawaj foto

jak wpadnie gwint ale narazie brak czasu :confused4:

Opublikowano

zdejmujesz na zime? ja załoze teraz jakos gwint to go nie bede zdejmował :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zdejmujesz na zime?

oczywiście :>

Opublikowano

I co? naklejasz znaczek? nie chwaląc się mam tak piękny kolor jak Ty no i AVANTA, i pościągałem wszystko oprócz emblematu. Fajnie tak szeroko się zrobiło :good: z niecierpliwością wyczekuję zdjęć na nowych kołeczkach :kox:

Opublikowano

ja bym tam Arek widział w miejsce znaczka dope bądź turbo :good:

Opublikowano

ja bym tam Arek widział w miejsce znaczka dope bądź turbo :good:

good idea :good: lub czysto

Opublikowano

Arek a kaj mosz wycieraczka ze zadku :cool1:

Opublikowano

ostatecznie tył wygląda tak, na dniach wpadnie jeszcze tylko wydech a'la A6

5bd2e2901da8a159med.jpg

babd0396bc0d723fmed.jpg

mam tylko dylemat czy zakładać spowrotem znaczek :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:13_________________________________________________no a popołudniu wkońcu doszły gumki :kox:

7f1d49a5d83e95d6med.jpg

9daac5649f527180med.jpg

7cebed68c417cf70med.jpg

Arek, widzę że pozbyłeś się zamka z listwy,też to właśnie robię, tylko w usie jest o tyle ujowo, ze trzeba przerabiać otwieranie klapy,bo jest wciskany zamek, a nie tak jak w polifcie na elektromagnesie,ale bedzie dobrze :naughty:, a Ty nie miałeś oklejonych całych lampek na czerwono czasem? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja bym tam Arek widział w miejsce znaczka dope bądź turbo :good:

hmmmm :mysli:

Arek a kaj mosz wycieraczka ze zadku :cool1:

w garażu

Arek, widzę że pozbyłeś się zamka z listwy,też to właśnie robię, tylko w usie jest o tyle ujowo, ze trzeba przerabiać otwieranie klapy,bo jest wciskany zamek

godzinka roboty i bym ci to ogarnął :gwizdanie: bo miałem tak w poprzednim samochodzie :>

a Ty nie miałeś oklejonych całych lampek na czerwono czasem?

miałem ale narazie folia zerwana bo chce lampy pomalować na czerwona :wink4:

Opublikowano

Arek, widzę że pozbyłeś się zamka z listwy,też to właśnie robię, tylko w usie jest o tyle ujowo, ze trzeba przerabiać otwieranie klapy,bo jest wciskany zamek

godzinka roboty i bym ci to ogarnął :gwizdanie: bo miałem tak w poprzednim samochodzie :>

Jak to rozwiązałeś,ja myślę o jakimś silniczku, i guziku w środku auta, no i do tego otwieranie z centralnego :wink4:

Opublikowano

Dawaj te koła tam gdzie ich miejsce! Jestem ciekaw wyglądu... Ale będzie... :evil::kox:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj w nocy udało się wkońcu założyć setup letni :)

a451ae54038f3c89med.jpg

d8cdb975296354a5med.jpg

71c99ab7d10b3598med.jpg

49ac86d6710a616bmed.jpg

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:

jeszcze czarny znaczek turbo na tylną klapę :good:

Opublikowano

bogato :kox: :kox: :good:

jak się jeździ po śląsku na takim setupie? :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.