Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a progi przejeżdżam bez problemu :wink4:

:blink: to ja na 17" czasem przytrę...

może to dziwnie zabrzmi ale na 17" też przycierałem :>

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 15:41_________________________________________________poranne mycie....

bc825700b82ecddcmed.jpg

d25331102ccf647amed.jpg

3efce6af20be8792med.jpg

Opublikowano

za***iście to auto wygląda na tej feli :shocked:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jako że za jakiś czas zostane ojcem przyszedł czas aby samochód powrócił do serii :confused4:

na początek na sprzedaż idą koła, gdyby ktoś był zainteresowany to śmiało pisać (rozważe również zamiane na jakieś 16"), a w późniejszym czasie gwint.

przyznam się, że myślę rónież nad zmianą samochodu :gwizdanie:

Opublikowano

no to gratulacje :kox: :oklaski:

a na avusy nie chcesz się zamienić? :naughty:

Opublikowano

no to gratulacje :kox: :oklaski:

a na avusy nie chcesz się zamienić? :naughty:

własnie mam 5 szt a michał 4 :decayed:

Opublikowano

piekne :slina:

Opublikowano

ile liczysz za te koła ? 18 czy 19" ?

Opublikowano
  • Autor

no to gratulacje :kox: :oklaski:

a na avusy nie chcesz się zamienić? :naughty:

własnie mam 5 szt a michał 4 :decayed:

dajcie info na PW jakie są ich parametry, który dokładnie model i czy z oponami :wink4:

ile liczysz za te koła ? 18 czy 19" ?

3,5k. felgi jak i opony są jeszcze 21 miesięcy na gwarancji :rolleyes:

Opublikowano

A-rek podrzuć dokładniejsze info, parametry alufelg.

Jakie opony.

Opublikowano
  • Autor

wszystko w pierwszym poście ale napiszę jeszcze raz:

-felgi 8Jx19" ET45 z VW Scirocco/Passat CC

-opony Nankang NS2 215/35R19

wszystko kupione jako nowe w kwietniu albo maju (musiałbym sprawdzić na rachunkach) więc do końca gwarancji jeszcze daleko

Opublikowano

Dawałeś jakieś dystanse ? Nic nie przyciera ?

Dałoby radę dokładniejsze fotki zobaczyć ?

Opublikowano
  • Autor

dystanse są tylko z tyłu (10 mm) bo opona przycierała o sprężyne, w tej chwili nie przyciera nigdzie i nigdy, więc gwintem można jeszcze kręcić :decayed:

fotki mogę zrobić ale powiedz jakie/co cię dokładnie interesuje :?:

Opublikowano

jak 19" to ja odpadam szkoda mi moich nowych opon w 18calach :wink4:

Opublikowano

Za 3000 PLN fele z oponami kupie jak mi wejdą ;) ...w sumie przymiarke do Corsy juz robilem...a co do niu fury wiem cos ale nie powiem.KOT.Arku Ty mój tjuningowy Guru.Pochwal sie mym projektem :-)

d792a88c518af5eb.jpg

Opublikowano
  • Autor

wstyd się przyznać ale dopiero dzisiaj wpadły czarne dekory na deske :embarrassed:

77ae05b33e391685med.jpg

9d0419f59d108633med.jpg

Opublikowano

Kórwa dlaczego przy zmianie dekorów jest tyle jebania :embarrassed:

Jakby nie ta robota to bym dawno coś ulepił :wallbash:

Opublikowano

Efekt :kox: :kox: :kox:

:notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Kórwa dlaczego przy zmianie dekorów jest tyle jebania :embarrassed:

to tylko tak źle wygląda, mi to zajęło jakieś 30-40 min :wink4:

Efekt :kox: :kox: :kox:

:notworthy: :notworthy:

:notworthy:

Opublikowano

A-rek ja w kwietniu zostałem ojcem i szczerze Ci mówię,nie zmieniaj fury :)avant pomieści i wózek i zakupy z Reala, mój misiek siedzi sobie wygodnie na tylnej kanapie z mamusią i w ogóle a szkoda by puszczać taką maszynkę w jakieś bliżej nieznane łapska co tylko ją popsuć mogą. Jako 4,5miesięczny ojciec radzę Ci przemyśl opcję sprzedaży :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy co czas przyniesie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.