Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czasem nie było tego w ASO jako dodatkowe wyposażenie do B5 dostepne od niedawna :mysli: te komfortowe kierunki na bank były, rtocki miał to u siebie zamontowane i handlował swego czasu tymi modułami :gwizdanie:

Opublikowano

A czasem nie było tego w ASO jako dodatkowe wyposażenie do B5 dostepne od niedawna :mysli: te komfortowe kierunki na bank były, rtocki miał to u siebie zamontowane i chandlował swego czasu tymi modułami :gwizdanie:

był tylko moduł kierunków i kosztował ponad 200zł jak dobrze pamiętam :thumbdown:

Opublikowano

był tylko moduł kierunków i kosztował ponad 200zł jak dobrze pamiętam :thumbdown:

W [b6] jest to w standardzie , a niektórzy to wyłączają bo ich to wk***ia jak nie można raz mignąć kierunkiem

Opublikowano

był tylko moduł kierunków i kosztował ponad 200zł jak dobrze pamiętam :thumbdown:

W [b6] jest to w standardzie , a niektórzy to wyłączają bo ich to wk***ia jak nie można raz mignąć kierunkiem

dla mnie bajer bajka :) co w tym może wkoorwiać?

zmiana pasa, opuszczanie ronda - bez machania wajchą, jeb i mruga 3 razy

Opublikowano

dla mnie bajer bajka :) co w tym może wkoorwiać?

zmiana pasa, opuszczanie ronda - bez machania wajchą, jeb i mruga 3 razy

No tak , ale czasami "fajnie" raz mrugnąć :wink4:

Opublikowano

jak co to też jestem zainteresowany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

był tylko moduł kierunków i kosztował ponad 200zł jak dobrze pamiętam :thumbdown:

W [b6] jest to w standardzie , a niektórzy to wyłączają bo ich to wk***ia jak nie można raz mignąć kierunkiem

dla mnie bajer bajka :) co w tym może wkoorwiać?

zmiana pasa, opuszczanie ronda - bez machania wajchą, jeb i mruga 3 razy

dokładnie, uważam że to przydatna rzecz, a zawsze można to wyłączyć na module :wink4:

Opublikowano

7 jest ładne :good: tylko jak będziesz wysyłał to zakryj tablice rej - chyba, że nie przeszkadza Ci aby były one w kalendarzu :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

zapraszam :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.990[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 20:04_________________________________________________setup zimowy on board...

5c7cc3bcf33a6865med.jpg

teraz sie wszyscy beda chwalic kozami na kartofaku i 15stce :decayed:
Opublikowano

Co wsadzisz zamiast gwinta?

sprężyny Eibach

dlaczego? za twardo? które wrzucasz?

Opublikowano
  • Autor

Co wsadzisz zamiast gwinta?

sprężyny Eibach

dlaczego? za twardo? które wrzucasz?

na zime wrzucam ori amorki + sprężyny Eibach żeby było wyżej, gwinta mi szkoda na warunki zimowe

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Arku i jak tamten moduł z bajerami? Działa toto jako? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nadal leży na półce ale przynajmniej schemat już jest :decayed:

Opublikowano

Nie chce mi się czytać stron wszystkich, mam pytanko te fele pod koniec fotek to są od passata?

Ciekawy jestem jakby w sedanie wyglądały :mysli:

to jest 18" ?[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 01:17_________________________________________________Dobra już wiem 19" sirocco.

drogi taki gadżecik :> ?

Opublikowano
  • Autor

Dobra już wiem 19" sirocco.

drogi taki gadżecik :> ?

zależy jak dla kogo :decayed:

Kolego ładne autko fajny kolor

dzięki :notworthy:

Opublikowano

najładniejszy :> sam taki mam :cool1:

Opublikowano
  • Autor

samochód do sprzedania :!:

pilnie potrzebuje gotówki więc może się dogadamy

http://otomoto.pl/audi-a4-C23023663.html

Edytowane przez A-rek

Opublikowano

coś ten link nie bangla :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.