Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jutro będzie działał :wink4:

Opublikowano

szkoda bo fajna ;/

Opublikowano
  • Autor

13f6b93417f11401med.jpg

e2d0f9219677504dmed.jpg

b5bcb1901c1b7ef4med.jpg

7e35c97baa2bcef5med.jpg

Opublikowano

foto na marzec? :cool1:

Opublikowano
  • Autor
foto na marzec? :cool1:

:cheesy:

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

a7f7b2983e905f1bmed.jpg

e27c354861d0fe08med.jpg

ac967a1ad7bb355amed.jpg

9383ba040a4a1482med.jpg

6ecd6071787d2ee8med.jpg

Opublikowano

A w tle kominy elektrowni ;-) Arek,twój Avant idzie w całości czy pare części będziesz zamieniał na oryginały? (np. gril)

Opublikowano
  • Autor
A w tle kominy elektrowni ;-) Arek,twój Avant idzie w całości czy pare części będziesz zamieniał na oryginały? (np. gril)

zależy kto będzie kupującym:cheesy:

Opublikowano

heheh nie sprzedawaj jej bo szkoda :D mowie ci potem nie kupisz juz takiej no chyba ze przesiadasz sie na cos nowszego

Opublikowano

Kurcze, gdybym za swoją miał z 16 k wyłożone to resztę dokładam i już dawno byłbym po nią ;P

Opublikowano

Może Arturoo kupi.

Kolor ten sam tylko motorownia lepsza i manual :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
Może Arturoo kupi.

Kolor ten sam tylko motorownia lepsza i manual :nabijasie:

i ciągle jeździ:nabijasie:

Opublikowano
szkoda bo fajna ;/

Nie wiem gdzie doszukiwać się "fajności" w serii.. Kolor łady i prócz tego to ochów i achów nie widzę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

zielonych felg nie ma więc ci się nie dziwie że masz takie, a nie inne zdanie......

:nabijasie:

Opublikowano
zielonych felg nie ma więc ci się nie dziwie że masz takie, a nie inne zdanie......

:nabijasie:

Fakt... prócz felg które tam kiedyś miałeś to cała Twoja zajebistość... prócz tego auto to zwykły poliftowy nocnik w całkiem fajnym kolorze. Tyle :blowup:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kurcze, piękna twoja audi, jakbym nie miał mojej napewno byłbym zaintersowany

tak z ciekawości zapytam ile obniżają te sprężyny eibach i jak się na nich jeżdzi w porównaniu do 1Ba ? chodzi mi o twardość

Opublikowano
Kurcze, piękna twoja audi, jakbym nie miał mojej napewno byłbym zaintersowany

tak z ciekawości zapytam ile obniżają te sprężyny eibach i jak się na nich jeżdzi w porównaniu do 1Ba ? chodzi mi o twardość

-30

Na wszystkim co obnizone jezdzi sie lepiej niz na 1BA

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak jak mówi Kowi, wrażenia jak najbardziej na "+", takie sprężyny powinny być w serii bo jest komfort i dużo lepsze prowadzenie w zakrętach

ps: dzięki za miłe słowa

---------- Post dopisany 28-05-2012 at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2012 at 21:32 ----------

jako że samochód nadal zostaje ze mną w ostatnim czasie wpadło pare rzeczy:

- wymieniona została dolna listwa drzwiowa od strony kierowcy

- przyciemnione zostały wszystkie szyby

- auto przeszło pełny serwis klimatyzacji

- zostały wymienione przednie klocki hamulcowe

- na montaż czeka przedni i tylny zderzak z S4

- nadal trwają poszukiwania felg na ten sezon:facepalm:

47ac0f325daf2547m.jpg

Opublikowano

arek ile kosztuje zrobienie takich swiateł dziennych? a doswietlanie zakretów za ile dorwales?

Opublikowano

no jak wpadną zderzaki to będzie kox :shock3: lizusowato napiszę, że pięknie Twój nogaro blue się prezentuje:glupek2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.