Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w sumie nic się nie zmieniło ale cykłem se kilka fot.....

DSC_0008.jpg

DSC_0011.jpg

DSC_0013.jpg

DSC_0032.jpg

Opublikowano

bardzo, ale to bardzo podoba mi się to Twoje B5! :kox:

Opublikowano

Fajne fotki, fajna A4 i wogóle, coraz częściej myślę nad 18" w czarny połysk u mnie:whistling: nie żebym chciał kopiować ale po prostu podoba mi się taki zestaw :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Mega się prezentuje.... czarne lampy by tu pozamiatały :whistling:

Mialy byc ale niestety to moje ostatnie dwa tygodnie z samochodem i idzie na sprzedaz....

Opublikowano

Jest już jakiś chętny?

Opublikowano

Ładnie Arku :good: Ale dokładki bym w kolor zrobił i progi S4 zrobiły by gnój :wink:

Opublikowano
  • Autor
Jest już jakiś chętny?

nie będę zapeszał....

Ale dokładki bym w kolor zrobił i progi S4 zrobiły by gnój :wink:

nie moim zdaniem. tak jest ładniej niż to co zaproponowałeś

Opublikowano
Ale dokładki bym w kolor zrobił i progi S4 zrobiły by gnój :wink:

nie moim zdaniem. tak jest ładniej niż to co zaproponowałeś

Gusta i guściki :wink:

Opublikowano
Ale dokładki bym w kolor zrobił i progi S4 zrobiły by gnój :wink:

nie moim zdaniem. tak jest ładniej niż to co zaproponowałeś

Gusta i guściki :wink:

Według mnie tak jest idalnie , nie każde a4 trzeba rezac na styl s4 zeby robiło robote:wink:

Ładny lakier mega pasuje z czarnymi elementami , ja bym nic nie zmieniał:jerk:

Opublikowano

wzór kuwa wzór - tak się robi auto :kox::kox:

Opublikowano

no kozak jak diabli

Opublikowano
  • Autor

Dzieki panowie za mile slowa:thumbup1:

Opublikowano

Ten setup jest KOX :banan:

Opublikowano
  • Autor

tył minimalnie się zmienił....

84837ddda10db5bcmed.jpg

57c0fcb8680221f2med.jpg

Opublikowano

Jak się uporałeś z zaślepieniem tylnej wycieraczki . Rozumiem że pasuję tam zaślepka z piór przednich ale wklejałeś to na magiczny klej do szyb :D by było uszczelnione dobrze?

Opublikowano
  • Autor
Jak się uporałeś z zaślepieniem tylnej wycieraczki . Rozumiem że pasuję tam zaślepka z piór przednich ale wklejałeś to na magiczny klej do szyb :D by było uszczelnione dobrze?

po co tak kombinować?

zaślepka kupiopna na allegro za 5 zł i do tego zwykły silikon uszczelniający

---------- Post dopisany 20-06-2013 at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 15:28 ----------

auto przywiezione do Polski i idzie na sprzedaż...

jeśli się nie sprzeda tak jak stoi to wpada ori zawias i ori felgi 15" i tak będzie sprzedana.

do sprzedania będzie gwint FK z nierdzewki kupiony w zeszłym roku jako nówka, do tej pory zrobił jakieś +/- 15 tyś km (cena 1000 zł). na koła jest już jeden chętny...

Opublikowano
jeśli się nie sprzeda tak jak stoi to wpada ori zawias i ori felgi 15" i tak będzie sprzedana.

A co, na 18tkach nie da się jeździć? :polew::polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.