Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Michał dokładnie taki jest plan i myśle, że właśnie tak auto będzie wyglądało (mam nadzieje) w przyszłym tygodniu gdy będę wracał do DE. gwint leży w bagażniku:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pomyśleć, że mój kolor miał wyjść taki, ale pan w lakierni, widocznie myli grafitowy z niebieskiem :decayed: pozazdrościć :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda, jak zglebisz tak jak Michał zrobił to już wogóle :kox: Arek ile litrów ma ten box dachowy? to jest 320l ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karin dokładnie nie pamiętam ale chyba dokładnie tak jak mówisz, bo napewno ponad 300 l

gwint wpada w przyszłym tygodniu i będzie dokładne pasowanie.

narazie wiem że muszę mieć szersze dystanse (już się robią) bo to co zaplanowałem jest o troszkę za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor budy + kolor i wzór felg + box = dla mnie miazga :kox:

bardzo mnie zaciekawiła końcówka wydechu... też chce u siebie zmienić, ale nie chce prostych i właśnie zastanawiałem się nad czymś zagiętym al'a A6. Z czego ją dobierałeś? Z A6? Czy nierdzewka docięta? Jaką tam masz średnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak będą wchodziły "na styk" w tylne nadkola to będzie idealnie, teraz żałuję, że się pozbyłem moich 20mm choć przycierały :decayed: 10mm to już nie to samo (wizualnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor budy + kolor i wzór felg + box = dla mnie miazga :kox:

bardzo mnie zaciekawiła końcówka wydechu... też chce u siebie zmienić, ale nie chce prostych i właśnie zastanawiałem się nad czymś zagiętym al'a A6. Z czego ją dobierałeś? Z A6? Czy nierdzewka docięta? Jaką tam masz średnice?

końcówki były robione na wzór A6 ale to nie są z A6:decayed:

kupiłem zwykłą rure u tłumikarza wygiętą w 45 stopni i z tego sam docinałem długość ugięcia. nie jest to nierdzewka bo końcówki chciałem w czarnym macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor budy + kolor i wzór felg + box = dla mnie miazga :kox:

bardzo mnie zaciekawiła końcówka wydechu... też chce u siebie zmienić, ale nie chce prostych i właśnie zastanawiałem się nad czymś zagiętym al'a A6. Z czego ją dobierałeś? Z A6? Czy nierdzewka docięta? Jaką tam masz średnice?

końcówki były robione na wzór A6 ale to nie są z A6:decayed:

kupiłem zwykłą rure u tłumikarza wygiętą w 45 stopni i z tego sam docinałem długość ugięcia. nie jest to nierdzewka bo końcówki chciałem w czarnym macie

bardzo fajnie Ci to wyszło! :thumbup1:

gdybyś kiedyś przy okazji mógł zmierzyć jaka jest ich średnica byłbym bardzo wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie Ci to wyszło! :thumbup1:

gdybyś kiedyś przy okazji mógł zmierzyć jaka jest ich średnica byłbym bardzo wdzięczny :wink:

ja też chcę u siebie zarzucić takie "grubsze" rurki do dołu zagięte, ostatnio podpatrzyłem że nie tylko w A6 ale i w nowszych A3 są takie montowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło takie coś....

951efa3057ce2048med.jpg

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

186eef6a706ba651med.jpg

56f4d69983854815med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło takie coś....

http://images34.fotosik.pl/630/951efa3057ce2048med.jpg

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

http://images41.fotosik.pl/2013/186eef6a706ba651med.jpg

http://images38.fotosik.pl/2018/56f4d69983854815med.jpg

jest konkret :) tylko blendę nad rejestracją dał bym w kolor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko blendę nad rejestracją dał bym w kolor :wink:

będzie, będzie:wink: leży w piwnicy i czeka na malowanie, a ta jest tylko tymczasowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...