Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Jedziemy na wakacje:grin:

no akurat jestem na wakacjach.....:whistling:

http://images45.fotosik.pl/1793/1101e26a34870c30med.jpg

za***isty zestaw z tym bagażnikiem :decayed:

Dokładnie.Jest zajebioza.:kox::kox::kox: Sam mam w planach taki box tylko troszkę dłuższy i niższy.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias ustawiony, dystanse na swoim miejscu. nie zdążyłem w PL zrolować przednich błotników więc narazie chyba tak zostanie:kwasny: pojezdze trochę i zobaczymy czy będzie ok, jeśli tak to może jeszcze po centymetrze zejde w dół

DSC_0209.jpg

DSC_0212.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać - jest kosa:naughty::kox:

tak se kukam i do mojego szaraka jak znalazl bylby kolorek alu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest za***iście !!!!!!!! kurde ten kolorek auta jest cudny ma coś w sobie fela konkretna teraz dopiero ma charakter :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl fajnie wystaje, nie myslisz rolowac i schodzic nizej?

a więc tak, przód i tył miałbyć rolowany bo mam dostęp do maszynki i na przodzie miałbyć dystans szerszy o 10 mm ale niestety brakło mi czasu na urlopie w PL:kwasny:

czekam na foto do kalendarza :wink:

Jędrek będę z tobą szczery, nie raz już wysyłałem fotki do kalendarza i zawsze mnie odrzucaliście bo niby fotki kiepskie, fotograf się do tej pory nie zmienił (nadal tylko swoje własne zdjęcia wklejam) więc nie wiem dlaczego miałbym się teraz do kalendarza dostać..... Czyżby dlatego, że auto jest teraz obniżone i na 18-tkach? to wkońcu jest to kalendarz Audi A4 czy Audi A4 po tuningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj, że oprócz mnie głosuje także ponad 20 innych osób :whistling: nie mam wpływu na inne głosy, ale zrobisz jak uważasz. nie jedno A4 w serii się dostało do kalendarza, bo ZDJĘCIE było ładne. a auto zwykłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...