Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich.

Samochód ten kupiłem niespełna 3 miesiące temu. Jest to moje pierwsze Audi i jestem z niej bardzo zadowolony :> Jest to standardowa audica bez żadnych dodatków. Niedawno przyciemniłem szyby, ale zdjęcia są zrobione dzień przed założeniem folii.

Audi A4 rok prod. 2002 poj. 1,8T quattro

Wyposażenie:

8 poduszek

ksenony

ABS

ESP

el. lusterka

el. szyby przód, tył korbki

podgrzewana przednia szyba

podgrzewane siedzenia

przednie fotele z regulacją wysokości, lędźwie

tempomat

radio Bose

zawieszenie niższe o 20mm (wzmocnione sprężyny)

alufelgi BBS 17", opony 225/45; zima felgi stalowe 195/65/15

49625926.th.jpg

46848196.th.jpg

67475379.th.jpg

23600787.th.jpg

73626026.th.jpg

60642903.th.jpg

30978424.th.jpg

75028259.th.jpg

74167994.th.jpg

19167249.th.jpg

68142712.th.jpg

Opublikowano

Popraw link do zdjęć bo zapowiada się ciekawie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Poprawiam bo mi cos nie wyszło :(

Opublikowano

Fajna

Proponuję 18' fele.Jak motorownia zdrowa daj jej czipa na jakieś 185-190km i będzie kox.

Opublikowano

Jak dla mnie:

Sedan - :good:

Motor - :good:

Napęd - :good:

Ksenon - :good:

Nagłośnienie - :good:

Super fura :kox:

Opublikowano

On nie wyglada na -20 :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 15:21_________________________________________________Przynajmniej na tej focie:

http://www.postimage.org/image.php?v=gx1WoPRi

:wink4:

Opublikowano

ładna sztuka :) pryśnij dokładki

Opublikowano

atruro piękne autko daj chociaż jedną fotkę z folią, środdek też pierwsza klasa :naughty:

Opublikowano

Ma co potrzeba - BOSE jest, S-Line wewnętrzny jest (odejdzie wydatek z dekorami i fotelami :naughty:), Quattro jest, tempomat i xenon jest, jednym słowem GUT :good:

Opublikowano

Dokładki w kolor podwójny wydech i bedzie git

Opublikowano

Jak dla mnie ideał :good: Ile niunia pali w tej konfiguracji?? Bo sie przymierzam do zakupu czegos podobnego :naughty: Zakładaj stożek i DV od TT a banan na twarzy bedzie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

mARCIN607 zdjęcia z folią wstawię najprawdopodobniej w tym tygodniu.

Wandej muszę przyznać, że nie pali dużo. Oczywiście średnia spalania którą podam jest przy spokojnej jeździe. Miasto 10,5l/100 km (w większym mieście wzrośnie ze względu na korki i bardziej dynamiczną jazdę), w trasie 8,3l/100km przy prędkości do 120km/h. Można zjechać jeszcze niżej. Kupując liczyłem na większe spalanie, a tu miła niespodzianka :decayed: Przyjemność z jazdy z quattro ogromna i już nie mogę doczekać się zimy :) Narazie sprawdzałem zachowanie się auta na polnych drogach i bez ESP jeszcze mam problemy ale... Do zimy daleko. A przesiadłem się z VW Polo 1,0 50KM więc nie ma się co dziwić.

Opublikowano

u mnie trasa 7,5 do 120 w multitroniku miasto zaleznie od korkow

Opublikowano

mARCIN607 zdjęcia z folią wstawię najprawdopodobniej w tym tygodniu.

Wandej muszę przyznać, że nie pali dużo. Oczywiście średnia spalania którą podam jest przy spokojnej jeździe. Miasto 10,5l/100 km (w większym mieście wzrośnie ze względu na korki i bardziej dynamiczną jazdę), w trasie 8,3l/100km przy prędkości do 120km/h. Można zjechać jeszcze niżej. Kupując liczyłem na większe spalanie, a tu miła niespodzianka :decayed: Przyjemność z jazdy z quattro ogromna i już nie mogę doczekać się zimy :) Narazie sprawdzałem zachowanie się auta na polnych drogach i bez ESP jeszcze mam problemy ale... Do zimy daleko. A przesiadłem się z VW Polo 1,0 50KM więc nie ma się co dziwić.

to calkiem przyjemnie :decayed: Ja przed b5 tez mialem polo ale 1.4 100KM :naughty: Ja latam raczej w krotkich odcinkach 20 , 25 km po trasie. Także chyba byłbym zadowolony z AVJ`ka :wink4:

Opublikowano

fura :good: i spalanie tez w porzo gratuluje

Opublikowano
  • Autor

I teraz kilka fotek z folia :hi:

44660790.th.jpg

92111710.th.jpg

42275703.th.jpg

aV2UWw0.jpg

PqdNoIS.jpg

61194178.th.jpg

83194076.th.jpg

Opublikowano

Szybki dla mnie super :good: ale pokrowce na siedzeniach osobiście mi się nie podobaja

Opublikowano

zdejmuj te pokrowce, z tego co widzę nie ma podłokietnika ??

zmień felgi, dokładki w kolor, zamontuj podłokietnik :tongue4:, i możesz inwestować w mocccc :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.