Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Marcyś menda żyje? :D

wącha kwiatki od spodu

a tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :>

taaa jak pęknięte to bolą :D
Opublikowano

a Marcyś menda żyje? :D

wącha kwiatki od spodu

a tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :>

taaa jak pęknięte to bolą :D

pchasz tam gdzie nie trzeba, coś Cię pokarało :>
Opublikowano

taaa ... :evil:

Opublikowano

eee! nabijacze postów :>

Jedzie ktoś z naszych okolic do Wawki za tydzień w środę?

pzdr, monti

PS

Marcyś, pod koniec miesiąca, jak Bóg da, będę mógł Cię zaprosić na kawę do nowego lokalu mojej żonki. Właśnie ogarniamy remonty.

Opublikowano

eee! nabijacze postów :>

Jedzie ktoś z naszych okolic do Wawki za tydzień w środę?

PS

Marcyś, pod koniec miesiąca, jak Bóg da, będę mógł Cię zaprosić na kawę do nowego lokalu mojej żonki. Właśnie ogarniamy remonty.

oki :good: miałeś mi maila wysłać :kwasny:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, puszczą mrozy, zakładamy alusy i robimy spota :good: naliczyłem ponad 10 furek z Piły nowych to miejmy nadzieje, że ktoś przyjedzie :decayed: aha i dowiem się jak aktualnie sytuacja z lotniskiem stoi, bo tam by spoty ciekawsze były :naughty:

Opublikowano

Witam

może jakiś spoci mam na myśli 4.03.2011 akurat będę w kraju

Tomson jak tam z lotniskiem jest opcja zeby sie tam spotkać

jak by był śnieg to by było jeszcze fajniej byśmy pojechali sie poślizgać :evil:

pozdrawiam[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 20:21_________________________________________________widze ze niema chętnych na spocika szkoda ;(

pozdrawiam

Opublikowano

4 trochę za wcześnie :decayed: a z lotniskiem jak zwykle nic nie wiadomo, ale będę działał dalej

Opublikowano

oki moze i masz racje ze 4 to za wczesnie

to moze innem razem

ja tez slyszalem ze z lotniskiem to ciezka sprawa ale dzialaj moze cos sie uda

pozdrawiam

Opublikowano

Siemka Lechu.

A mi termin, dla odmiany, pasuje :) Ludzie jeszcze tkwią w śnie zimowym. Trzeba dać im trochę czasu ;)

Pzdr

monti

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema Monti

Dokładnie tak jak piszesz

co roku niestety ciężko ludzi obudzić ze snu zimowego :)

pozdrawiam

[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 12:13_________________________________________________o widzę ze ruch jak skur**syn

na forum

Opublikowano

spoko będziemy działać, ale jeszcze nie czas :decayed:

Opublikowano

tak tylko zeby się nie okazało ze jak juz wszyscy obudzą się ze snu zimowego to następna zima bedzie :)

pozdrawiam

Opublikowano

mnie operacja kolana teraz czeka niestety.. dlatego na razie mi się nie spieszy :evil: ale prosiłbym, aby poniżej wypowiedzieli się nowi użytkownicy z Piły, którzy są zainteresowani przybyciem na ewentualny spot, którego datę oczywiście ustalimy wspólnie :good:

Opublikowano

witam

a to życzę szybkiego powrotu do zdrowa

tak tylko wiesz jak to jest

jak juz ktoś się odważy przyjechać to okazuje się ze ma z czymś problem zapyta poradzi się i tyle go widzieli

oczywiści nie wszyscy tacy są

A WIĘC APEL DO WSZYSTKICH URZYTKOWNIKÓW Z PIŁY I OKOLIC O PROPOZYCJE DATY SPOTA

a Monti może z tych propozycji zrobiłby jakąś ankietę czy coś

ja nie będę podawał żadnej propozycji bo nie wiadomo jak długo jeszcze będę w kraju a jak wyjadę to nie wiadomo kiedy wrócę

pozdrawiam

Opublikowano

:wink4:Siemka

Ja się piszę tylko nie w tę sobotę reszta dni ok przystosuje się;)Pozdro

Tomson - również zdrowia życzę :wink4:

Opublikowano

dzięki Panowie :hi: monti coś do nas nie zagląda :mysli:

Opublikowano

Zaglądam zaglądam, ale jak nie ma ruchu to co będę wychodził przed szereg :evil: A może jednak wyjdę. Tym razem proponuję spota w nietypowym miejscu:

- Piła, Ansyka 28a

- data: sobota, 19.03.2011 r.

- godzina: 12-16

Więcej szczegółów na www.stylove.com.pl

Pozdrowienia,

monti

PS

jeśli macie czas zapraszam!!

Opublikowano

No no monti, biznes się będzie kręcił :good: szkoda, że mnie w sobotę nie ma, bo wiesz, że bym wpadł :decayed: zastanawiam się czy robić przód s-line czy s4, chyba się zgłoszę po poradę :decayed::naughty:

Opublikowano

szkoda ze dopiero wczoraj wieczorkiem byłem w domu

tak bym zawitał

i niestety jutro wyjeżdżam

może następnym razem jak zjadę to się uda spotkać

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.