Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: :hi: tatuśku

:hi: :hi: [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 23:42_________________________________________________jak wyjazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::cygaro:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 12:57_________________________________________________kiedy spot kanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.onet.pl/volkswagen-passat-98-tuning-chipbox-i1237241159.html takie cudeńka latają po pile, tylko skrzydeł brak :polew: :polew: :polew: tuning chipbox :bicz:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 12:07_________________________________________________

wątek Wam umiera ?

a no umiera,wszyscy pracują nie tak jak ty :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie zaglądacie :bicz3:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 20:19_________________________________________________zaczynam się niepokoić, żyjecie ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio przebywam w Pile. Szukam audiczki dla siebie.

I chciałbym spotkać się z kimś kto posiada VAG-a (chce by wytłumaczył i pokazał jak to działa), dodatkowo chce kupić czujnik lakieru.

Często sprzedawca auta, jest wolny dopiero po godzinie 18 gdy serwisy już pozamykane - wiadomo że chce w ten sposób uniknąć szczegółowego badania samochodu. Dlatego chce jeździć z własnym laptopem i programem "rentgenowskim" oraz z czujnikiem lakieru.

Jeżeli byłby ktoś tak dobry i mi pomógł, byłbym wdzięczny.

Z góry dzięki koledzy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

A jakiej Ty audiczki szukasz? B5 czy coś nowszego? Zamiast kupować własny czujnik i uczyć się vagowania, lepiej zaangażuj kogoś, kto Ci pomoże w sprawdzeniu kilku aut za kilka $ i będzie po kłopocie. Ja mam prostego Vaga, ale nauki się nie podejmę bo sam gówno wiem. Powodzenia.

:hi: monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

A jakiej Ty audiczki szukasz? B5 czy coś nowszego? Zamiast kupować własny czujnik i uczyć się vagowania, lepiej zaangażuj kogoś, kto Ci pomoże w sprawdzeniu kilku aut za kilka $ i będzie po kłopocie. Ja mam prostego Vaga, ale nauki się nie podejmę bo sam gówno wiem. Powodzenia.

:hi: monti

Szukam b6 lub b7, ewentualnie a3 sportback powyżej 2004.

Chcę mieć własny czujnik, więc kupię. Ale bardziej interesuje mnie obsługa VAG'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

A jakiej Ty audiczki szukasz? B5 czy coś nowszego? Zamiast kupować własny czujnik i uczyć się vagowania, lepiej zaangażuj kogoś, kto Ci pomoże w sprawdzeniu kilku aut za kilka $ i będzie po kłopocie. Ja mam prostego Vaga, ale nauki się nie podejmę bo sam gówno wiem. Powodzenia.

:hi: monti

to ty żyjesz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję, żyję Marcyś. Ale co będę elaboraty pisał jak nikt nie ma ochoty ich czytać. Sprawdzam motywację ludzi z Piły i okolic do spotkań. Póki co jest ona mizerna, więc nie będę się wychylał. Pewnie, że fajnie byłoby się zobaczyć, ale ludzi brak.

Jeszcze wracając do pytania Tomka - mam nadzieję, że czytałeś o różnicach w vagowaniu b5 i modeli młodszych a4. I o różnicach w cenie sprzętu do takich operacji. A czujnik lakieru kup - zawsze będzie od kogo pożyczyć :)

Pzdr! monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...