Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Jestem nowy na tym forum od 4 dni właściciel Audi A4 B6 2.5TDI 180KM manuale i w dodatku quarto :D

Jeszcze na francuzach ale już wkrótce PP :)

Oczywiście podpisuje się pod gratulacjami :)

Opublikowano
:bry: dzięki bardzo.
Opublikowano
:hi: :hi: tatuśku
Opublikowano

:hi: :hi: tatuśku

:hi: :hi: [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 23:42_________________________________________________jak wyjazd
Opublikowano

w porządku /// tyle że anginę złapałem :kwasny:

Opublikowano

to co ty tam wyprawiałeś.spadam musze odespać, jutro zadzwonie,

Opublikowano

nic ... chłodno było :gwizdanie: miłego :hi:

Opublikowano

marcys gratulacje

zapalmy tatusiowe cygaro :cygaro:

Opublikowano
:hi::cygaro:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 12:57_________________________________________________kiedy spot kanko.
Opublikowano

wątek Wam umiera ?

Opublikowano

http://allegro.onet.pl/volkswagen-passat-98-tuning-chipbox-i1237241159.html takie cudeńka latają po pile, tylko skrzydeł brak :polew: :polew: :polew: tuning chipbox :bicz:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 12:07_________________________________________________

wątek Wam umiera ?

a no umiera,wszyscy pracują nie tak jak ty :naughty:
Opublikowano

ja też muszę zacząć ostro brać się do roboty :)

Opublikowano

nawet nie zaglądacie :bicz3:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 20:19_________________________________________________zaczynam się niepokoić, żyjecie ;( ;( ;(

Opublikowano

Cześć, ostatnio przebywam w Pile. Szukam audiczki dla siebie.

I chciałbym spotkać się z kimś kto posiada VAG-a (chce by wytłumaczył i pokazał jak to działa), dodatkowo chce kupić czujnik lakieru.

Często sprzedawca auta, jest wolny dopiero po godzinie 18 gdy serwisy już pozamykane - wiadomo że chce w ten sposób uniknąć szczegółowego badania samochodu. Dlatego chce jeździć z własnym laptopem i programem "rentgenowskim" oraz z czujnikiem lakieru.

Jeżeli byłby ktoś tak dobry i mi pomógł, byłbym wdzięczny.

Z góry dzięki koledzy :wink4:

Opublikowano

Cześć.

A jakiej Ty audiczki szukasz? B5 czy coś nowszego? Zamiast kupować własny czujnik i uczyć się vagowania, lepiej zaangażuj kogoś, kto Ci pomoże w sprawdzeniu kilku aut za kilka $ i będzie po kłopocie. Ja mam prostego Vaga, ale nauki się nie podejmę bo sam gówno wiem. Powodzenia.

:hi: monti

Opublikowano

Cześć.

A jakiej Ty audiczki szukasz? B5 czy coś nowszego? Zamiast kupować własny czujnik i uczyć się vagowania, lepiej zaangażuj kogoś, kto Ci pomoże w sprawdzeniu kilku aut za kilka $ i będzie po kłopocie. Ja mam prostego Vaga, ale nauki się nie podejmę bo sam gówno wiem. Powodzenia.

:hi: monti

Szukam b6 lub b7, ewentualnie a3 sportback powyżej 2004.

Chcę mieć własny czujnik, więc kupię. Ale bardziej interesuje mnie obsługa VAG'a.

Opublikowano

Cześć.

A jakiej Ty audiczki szukasz? B5 czy coś nowszego? Zamiast kupować własny czujnik i uczyć się vagowania, lepiej zaangażuj kogoś, kto Ci pomoże w sprawdzeniu kilku aut za kilka $ i będzie po kłopocie. Ja mam prostego Vaga, ale nauki się nie podejmę bo sam gówno wiem. Powodzenia.

:hi: monti

to ty żyjesz :wink4:
Opublikowano

Żyję, żyję Marcyś. Ale co będę elaboraty pisał jak nikt nie ma ochoty ich czytać. Sprawdzam motywację ludzi z Piły i okolic do spotkań. Póki co jest ona mizerna, więc nie będę się wychylał. Pewnie, że fajnie byłoby się zobaczyć, ale ludzi brak.

Jeszcze wracając do pytania Tomka - mam nadzieję, że czytałeś o różnicach w vagowaniu b5 i modeli młodszych a4. I o różnicach w cenie sprzętu do takich operacji. A czujnik lakieru kup - zawsze będzie od kogo pożyczyć :)

Pzdr! monti

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.