Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieje ze spocik wypali w lipcu bo wtedy mam czas i byłby to mój pierwszy w życiu. A pytanie co takiego robi się na spocie jedzie się gdzieś w trasę czy jak??

Opublikowano

czy ktoś z Piły zna użytkownika z allegro KFABJANSKI .. chce kupić tam opony ?

a może ktoś jedzie w najbliższym czasie z Piły do Poznania i by mógł je przywieźć za 2 piwka ;) ?

Opublikowano

Marcyś często przez Piłę przejeżdża i śmiga do Poznania. Może on się podejmie :) Tomson też jeździ. Gościa z allegro niestety nie znam. Powodzenia!

monti

PS

Osoby, które zaglosowały w ankiecie na spot w najbliższy weekend proszę o rozważenie terminu 18.07. Zróbmy w końcu konkretnego spota. Mam dostęp do działki rekreacyjnej nad rzeką. Możemu zagrilować. Albo standardowo - Bar Bieszczadzki. Tam też można rozstawić grila. Ludzie, liczę na Was.

Opublikowano

no to robimy konkretnego spota 18stego ;) ja bym wolał na działkę niż do baru

Opublikowano

kurcze ja jednak nie bede mógł ahh :confused4: bo nadażyła sie okazja wyjazdu do skorzęcina na tenże właśnie weekend (16,17,18) ze znajomymi, którzy mają ostatnie dni urlopu.. zaluje bo nie planowałem nic wcześniej, a tu tak na spontanie wyszło.

chyba że coś sie zmieni wtedy się zjawie na pewno! :)

Opublikowano

Byłem wczoraj w Pile: oponek nie kupiłem i zderzaka też nie ;)

Dzięki

Dałem za to ulotkę klubową komuś w czarnej B7 kombi :) jak pytałem o drogę do NIKO :D

Opublikowano

Siemka i co tam kiedy się widzimy??Pozdro 4All :kox::wink4:

Opublikowano

witam

jak by co to u mnie tez jest opcja

pozdrawiam[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:13_________________________________________________to jak kiedy ten spocik 18 ??

Opublikowano

ja chyba odpadnę :| bo 14.07 mam obronę, więc jeszcze 18stego stężenie alkoholu we krwi może przekraczać normę :D a tak na serio to pewnie będę robił jakąś imprezę dla rodziny z tej okazji, ale zobaczymy jak to będzie...

Opublikowano

OK, to kto będzie 18 lipca? Na kogo obecność można liczyć?

Opublikowano

18 to niedziela, a nie sobota :D czyli będę jednak :tongue4:

Opublikowano

na mnie możesz liczyć teraz mam dużo wolnego czasu

Opublikowano

Siema Ja Dam jeszcze Cynę bo nie wiem czy nie wypalę nad morze :cool1: odezwę się w sprawie temat-u na forum bliżej weekendu Pozdro 4All

Opublikowano

I jak? Grilek w niedzielne popołudnie? U mnie albo u Lecha?

:hi: monti

Opublikowano

dobra opcja :good: ale najpierw palenie gumy jak u naszych kolegów z BMW klubu :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:48_________________________________________________hallo a co z reszta? :gwizdanie:

Opublikowano

No czekamy. Chciałym uniknąć powtórki sytuacji z poprzedniego spota. A Ty, chłopaku - obroniłeś się? :] Mamy gratulować?

Opublikowano

ano się obroniłem :D i to nawet na 4! :good:

Opublikowano

co tam u Was chłopaki :)

Opublikowano

co tam u Was chłopaki :)

:good: :good: :good: w robocie zaraz jade do kuzyneczki Twojej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.