Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja w końcu kupuję ten kabelek, ale będę go miał dopiero po niedzieli. Dzisiaj natomiast zamówiłem to:

MWYWi.jpg

Czeka mnie wizyta u naszego pilskiego magika od Vagów. Czas wyłączyć drugą sondę. Mam nadzieję, że ogarnie temat.

pzdr, monti

Opublikowano

gdzie macie takiego kozaka od vagów? bo ja bym sobie musiał w końcu logi zrobić :> szczególnie, że chipa planuje

jest u niego możliwość zrobienia logów? jeżeli tak to ile taka przyjemność kosztuje? :)

Opublikowano

czołem Piła .... widzę że ruch się zrobił :naughty:

Opublikowano

A co Ty, Madas, myślałeś :cool1: Wiosna idzie :good:

Tomson - nie znam cen tego magika, ale wiem, że ogarnia różne tematy, w tym logi. Musiałbyś podjechać do niego na teren byłego WOSu w Pile (skręt z Podchorążych) i pogadać.

pzdr, monti

Opublikowano

nie no ja się cieszę że wiara ze snu zimowego się budzi ... jak będzie cieplej to trzeba w końcu tego wspólnego spota zrobić :)

Opublikowano

siemano Madas :)

ano tłok się zrobił i to fest :) zima minęła to trzeba pousuwać wszystkie usterki, a trochę się nazbierało :D przed chwilą odebrałem z ASO zestaw naprawczy fotela i idę działać :)

ps jak zrobimy tego wspólnego spota to na 100% wpadnę, bo już obiecałem i na pilskich i na poznańskich spotach, że wpadnę i wszystko jak krew w piach :decayed: jeszcze nigdzie nie podjechałem :confused4:

pozdro

Opublikowano

Ty Leniu Ty, zabieraj dupsko i wpadaj w niedzielę

monti

Opublikowano

no panowie i panie mam nadzieje ze jutro pogoda chociaż trochę dopisze

Opublikowano

Myślę, że będzie :good: i pomimo tragicznych okoliczności, fajnie spędzimy czas. Do zobaczenia jutro.

monti

Opublikowano

siema łajdaki :wink4:

Opublikowano

Siema Łajzy i Łajdaki :tongue4: hehe

to mówicie ,że jutro u Lech-a ogień w szopie :evil:

tylko i don`t now co z pogodą bo dziś dmucha halny jak na halach w górach :naughty:

P.S.Panowie z Chodzież-y co pisali się na spocika ,że wlecicicie itp. co jest z wami?? hehe ja za was usprawiedliwienia czy listy obecności nie będe pisał czy podpisywał :kox:

Pozzdro 4All :decayed:

Opublikowano

Jeszcze Fiatem (mam nadzieję jutro sprzedać :) ) ale wjadę z moją drugą połową :>

Opublikowano

Dzięki panie i panowie za spota

całe szczęście pogoda dopisała

pozdrawiam

Opublikowano

MARCYS, KASIA I MAŁY KUBA też dziekuje za spotkanko, co złego to nie ja,oby takich więcej i w licznejszym gronie,do następnego :good:,czas w droge do jutra pozdro.

Opublikowano

Dzięki Wszystkim za niedzielnego spota! Kasia&Marcyś - dzięki, że Wam się chciało.

pozdr, monti

Opublikowano

Dzięki Wszystkim za niedzielnego spota! Kasia&Marcyś - dzięki, że Wam się chciało.

pozdr, monti

cała przyjemność z naszej strony,było :good:
Opublikowano

witam

pany co tu tak cicho??

kiedy robimy następnego spocika??

pozdrawiam

Opublikowano

może 25,04,2010 :mysli:

Opublikowano

kurcze 25-04-2010 jestem cały dzień w pracy

a może troszkę wcześniej w piątek 23-04-2010

Opublikowano

Dla mnie bez różnicy, jestem cały czas w Pile. W pn przyjeżdża kabelek vag, więc trzeba wybrać taki dzień i godzinę, by móc spokojnie porobić logi.

pzdr, monti

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.