Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: co tam pany kiedy następny spocik.spadam zaraz do skarbówki,kupiłem punciaka i spóźniłem się jeden dzień żeby zapłacić 2% i grozi mi grzywna od 140 do 2600, poprostu brak słów.pozdro[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 13:16_________________________________________________wstawać śpiochy,

po wizycie w skarbówce osiwiałem.siedziałem pod ścianą dwie babki przepytywały mnie 20 min,stytuacja finansowa w domu rodziców, skąd moja żona która ma 25 lat miała kase na otwarcie hurtowni........itp,ale cóż skąd ja to moge wiedzieć :cool1:

Opublikowano

ile ci przyjeb... kary?

monti

Opublikowano

ile ci przyjeb... kary?

monti

150 pln
Opublikowano

Przerabiałem Motyw z Pompką :sick3: ale dałem rade wysyłając do regeneracji tą starą zmęczoną życiem :gwizdanie: jak coś to nr do pacjenta z allegro od regeneracji gdzieś mam w razie "W" :kox:

pozdro

P.S. Monti z fotami 3mamy za słowo :decayed:

u mnie regeneracja nie wchodzi w grę bo dostała się tam woda i wszystko się popaliło

to co było widać że było spalone wymieniłem ale d_upa :wallbash: nie dało się uratować

znalazłem gościa na allegro co sam układ scalony mi sprzedał jutro powinienem go miec

pozdrawiam

Opublikowano

Dobrze Marcyś ,że Cię te SS-manki ze SS-skarbowego nie rozstrzelały pod tą ścianą hehe :wink4: dobrze,że i tak to sie skończyło tą łagodniejszą grzywną a nie tą z górnego pułapu 2600 bo tylko siedzieć i w tyłek się gryźć masakra :wallbash: Lechu a Tobie jednym słowem sumując z tą pompką to Ci napisze,że nie pykło...nie mały wydatek Cię czeka :thumbdown:

Pozdro 4All

Opublikowano

Lechu a Tobie jednym słowem sumując z tą pompką to Ci napisze,że nie pykło...nie mały wydatek Cię czeka :thumbdown:

Pozdro 4All

co ty gadasz 150 zł i po sprawie

panowie przyszła na świat nowa członkini naszego klubu :>

moja Oliwka urodziła się 09-03-2010

o godz. 19:45

wysoka na 52

waży 2770

pozdrawiam

Opublikowano

Lechu a Tobie jednym słowem sumując z tą pompką to Ci napisze,że nie pykło...nie mały wydatek Cię czeka :thumbdown:

Pozdro 4All

co ty gadasz 150 zł i po sprawie

panowie przyszła na świat nowa członkini naszego klubu :>

moja Oliwka urodziła się 09-03-2010

o godz. 19:45

wysoka na 52

waży 2770

pozdrawiam

gratulacje :kwiatek: dla małej i mamy.
Opublikowano

Dzięki marcys

Opublikowano

:wink4: Gratulacje LECH-u :cool1:

Opublikowano

zasypało Was. :cool1: co tu taka cisza

Opublikowano

no właśnie co się u Was tak cicho dzieje :naughty:

Opublikowano

Bo z gór niektórzy dopiero dziś wrócili i rozgrzewają się trunkami z Czech :D

a tu widzę sporo się Leszek wydarzyło pod moją nieobecność :P No to duuuuży kielon za Twoją CÓRĘ!! :)

Opublikowano
:cool1:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:11_________________________________________________mam nadzieje że na spocie będzie większa frekwencja bo tu taki ruch, że nie wyrabiam z pisaniem :decayed::wink4:
Opublikowano

widzę że już wszyscy śpią :mysli:

Opublikowano

widzę że już wszyscy śpią :mysli:

od tygodnia. :foch: macie
Opublikowano

jak tam panowie kiedy spocik??

Opublikowano

jest w podwieszeniu 21,03,2010

Opublikowano

jest w podwieszeniu 21,03,2010

nie wiem jak ty ale ja widze datę spota który się juz odbył 21.02.2010

Opublikowano

jest w podwieszeniu 21,03,2010

nie wiem jak ty ale ja widze datę spota który się juz odbył 21.02.2010

:doh1: poje****** mi się
Opublikowano

No włacha jak tam kiedy spocik ? :tongue4: ? Pozdro

P.S. Wynurzać się z tych ślimaczych domków nareszcie zrobiło się cieplej :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.