Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak myślałem, że to Ty ;) nie nie ;D ja tu mieszkam prawie naprzeciwko :D z okna Ci się przyglądałem :polew: jak byś się rozglądał to byś zobaczył na podwórku srebrną strzałę ;) pozdroo

Opublikowano

Aaa wiem! Ja już ją widziałem :D To mieszkamy niedaleko siebie. Ja na początku Żeromskiego, a właściwie na Drzymały. Teraz wiem gdzie Cię znaleźć, więc jak się nie zjawisz na następnym spocie to wpadniemy z chłopakami i dostaniesz łomot :evil::naughty::cool1::wink4:

pzdr, monti

Opublikowano

no to teraz już nie ma odwrotu, muszę wpaść :D

Opublikowano

eeee nicponie, wyskoczy ktoś na ćwiartkę?? :polew:

Żyjecie? Kiedy spota robimy? Mnie 22-23.05 nie ma. Może 29 albo 30 maj?? Ruszcie d*py :cool1:

pzdr, monti

Opublikowano

eeee nicponie, wyskoczy ktoś na ćwiartkę?? :polew:

Żyjecie? Kiedy spota robimy? Mnie 22-23.05 nie ma. Może 29 albo 30 maj?? Ruszcie d*py :cool1:

pzdr, monti

no to ruszam d*pą i proponuje 29.05
Opublikowano

no ja się pisze z miejsce na moj pierwszy spocik A4 :cool1: myśle, że nie bede miał problemu z dostosowaniem się ale najlepiej myśle jesli to bedzie niedziela :> jak dla mnie :tongue4:

Opublikowano

mnie pasują oba terminy wiec dajcie znać na którym zapadła decyzja

pozdrawiam

Opublikowano

to jak? sobota czy niedziela?

:hi:

Opublikowano

no ja bym preferował niedziele...taki spokojny boży dzień xDD :naughty: bo w sobote to różne plany ludziską mogą mieć - imprezki, grilla itd

btw. a mniej więcej na którą godzine?

Opublikowano

no to jak tam niedziela czy jak??

coś ci nasi klubowicze się ukrywają czy co??

pozdrawiam

Opublikowano

OK, wrzucam termin niedzielny.

Mam nadzieję, że każdy czytał info od Prezesa z prośbą o wsparcie zakupu serwera i dorzuci się po te 5 zeta na szczytny cel.

pozdro, monti

Opublikowano

Siemka :cool1:

Jak nie za śpię to zawitam :good: Pozdrawiam;)

Opublikowano

Panie i Panowie, gadałem dzisiaj z Marcysiem. W jego przypadku może być problem z niedzielą. Czy sobota 29.05, start 15:00 też wchodziłaby w grę? Sorry za zamieszanie. Damy radę przełożyć to na sobotę??

Mi pasuje od piątku do niedzieli :) Hej

Opublikowano

Mi nie robi to także problemu;)

Opublikowano

29 dla mnie też może być tylko że wpadnę po godzinie 16

pozdrawiam

Opublikowano
:hi: sobota była by ok ale decydujcie sami nie patrzcie na mnie pozdro
Opublikowano

jeśli większości pasuje w sobote to niech będzie ta sobota...ja sie postaram zjawić wtedy też tak ok 16-17..

Opublikowano

OK, zatem robimy spota w sobotę. Start przekładamy na 16:00 i każdy sobie spokojnie dojedzie.

Do zobaczenia, monti

Opublikowano

ja nie dam rady mam przez wekend drugą zmiane :hi:

Opublikowano

panowie a zabieracie jakieś osoby towarzyszące :naughty: ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.