Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z

No włacha jak tam kiedy spocik ? :tongue4: ? Pozdro

P.S. Wynurzać się z tych ślimaczych domków nareszcie zrobiło się cieplej :cool1:

a

No włacha jak tam kiedy spocik ? :tongue4: ? Pozdro

P.S. Wynurzać się z tych ślimaczych domków nareszcie zrobiło się cieplej :cool1:

zajechał byś na bajere :naughty: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 06:05_________________________________________________żyje tu ktoś, halooooooooooooooooooooooooooooooooo ;(
Opublikowano

ja czasem zaglądam i też się zastanawiam czy Piła żyje :naughty:

Opublikowano

chyba wszyscy samochody pozmieniali na inna markę i wstydzą sie teraz

Opublikowano

witam panowie i panie kiedy znow zamierzacie skrecic jakis spocik wwpile moz ei ja nowicjusz dojade?pozdro

Opublikowano
:hi: k........wa żyjecie
Opublikowano

Siema Siema :cool1:

zajechałbym ale od poniedziałku chyba na L4 pójdę bo coś noga mi się popsuła i kuśtykam tak jakoś dziwnie :wallbash: a tak pozatym co słychować widzę,że kolega AŁDZIOR się piszę na SPOTA ;) ??Pozdro 4ALL :kox:

Opublikowano

witam

no to może jakieś konkrety zaczniemy walić na temat spociła

może ktoś jakiś termin wymyśli

Hubi tylko nie idź do lekarza w pracy bo jeszcze powie ze jak popsuta to trzeba odciąć :kox:

pozdrawiam

ps.

a to ta nowa członkini naszego klubu co wspominałem jakiś czas temu

p1030374o.th.jpg

Opublikowano

Siema Siema :cool1:

zajechałbym ale od poniedziałku chyba na L4 pójdę bo coś noga mi się popsuła i kuśtykam tak jakoś dziwnie :wallbash: a tak pozatym co słychować widzę,że kolega AŁDZIOR się piszę na SPOTA ;) ??Pozdro 4ALL :kox:

witam

no to może jakieś konkrety zaczniemy walić na temat spociła

może ktoś jakiś termin wymyśli

Hubi tylko nie idź do lekarza w pracy bo jeszcze powie ze jak popsuta to trzeba odciąć :kox:

pozdrawiam

ps.

a to ta nowa członkini naszego klubu co wspominałem jakiś czas temu

p1030374o.th.jpg

HUBI noga na warsztat, wymienią kilka gratów i będzie jak nówka.

Lechu jeszcze raz gratulacje,a spot hmmm ja myślałem o tej niedzieli ale staszna cisza u nas, może następna niedziela :mysli:. a gdzie reszta, monti chyba hasła zapomniał i nie może się zalogować,zadzwonie dziś do niego.

Opublikowano

hej wam wiec kiedy znow robicie spocika w pile ?? Moze i ja do was sie przylacze :naughty: Pozdrawiam

Opublikowano

No No Chodzież się deklaruje na Spocika :naughty: mam tylko i zapewne nie tylko ja nadzieję,że na deklaracjach się nie skończy :cool1:

P.S. Jutro Śmigam do lekarza na kanał może mi wymienią końcówkę coś zreperują i będe śmigał jak nowy a nie jak kuter-noga (Bo na razie to nawet sprzęgło cieżko jest mi wcisnąć) hehe :kox: Konkursu zjazdu na byle czym też już nie zrobimy bo to rondko ze śniegu przy kauflandzie widziałem,że stopniało :tongue4: Wbijajcie termin spota niech więc się coś wreszcie zacznie dziać;) Pozdro :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie jestem tutaj nowy moze ktos powie mi jak wyglada taki spocik co robicie jak juz sie spodkacie ??

Opublikowano

Panowie jestem tutaj nowy moze ktos powie mi jak wyglada taki spocik co robicie jak juz sie spodkacie ??

:drunk::drinks::pali::bokser: :laghing2:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:11_________________________________________________a tak na poważnie to musisz wpaść, rozmawiałem dziś z Robertem (MONTI) i ustaliliśmy że zrobimy spota 11.04.2010 o godz.15:00.jest wiec troche czasu na zastanowienie się,ale żeby nie było czekamy na Wasze propozycje,może ktoś z Was ma inną propozycje terminu i miejsca robi się pogoda, może więc jakiś grill nad jeziorem :pali:
Opublikowano

Dokładnie musisz wpaść :kox: bo tego nie da się opisać słowami a opowiedzieć też jest ciężko;) więc wleć i przekonaj się sam jak jest naprawdę i nie tylko Ty... każda osoba jest mile widziana :cool1: Jak raz spróbujesz będziesz z nami częściej (tak myślę :mysli: hehe) :good:

Opublikowano

trochę mnie na forum nie było a widzę temat się rozkręcił :) muszę wpaść na następny spot

Opublikowano

No Hubi skoro tak mowisz to chyba naprawde powaznie trzeba pomyslec nad zajzeniem do was a poza to my sie chyba znamy w realu

Opublikowano

Daro skoro jesteś z Chodzież-y to zapewne się znamy choćby z widzenia bankowo :decayed:

Opublikowano

trochę mnie na forum nie było a widzę temat się rozkręcił :) muszę wpaść na następny spot

o to to to to ty żyjesz :wink4: co się z tobą działo
Opublikowano

no panowie w końcu jakieś konkrety

11.04. jest odpowiedni

jak będzie fajna pogoda to może spotkamy sie jak zwykle na kauflandzie

a dalej możemy skoczyć do mnie na ognicho czy coś :drunk:

co wy na to

pozdrawiam

Opublikowano

no panowie w końcu jakieś konkrety

11.04. jest odpowiedni

jak będzie fajna pogoda to może spotkamy sie jak zwykle na kauflandzie

a dalej możemy skoczyć do mnie na ognicho czy coś :drunk:

co wy na to :notworthy: :notworthy: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

pozdrawiam

Opublikowano

Jak nie pujde do tyry to wpadne ale z żonką i córeczką moze byc taki uklad?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.